ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Απο πλευράς μου να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όποιον-ους έτρεξαν να το οργανώσουν ολο αυτο το event, γιατι πραγματικά είναι πολύ χρονοβόρο και απαιτητικό και μόνο με πολύ πάθος και αγάπη για τη μοτοσυκλέτα, το βουνό και την καλή παρέα μπορείς να τα βγάλεις πέρα και να έρθει το ωραίο αποτέλεσμα. Και πάλι μπράβο σας και σας ευχαριστώ:ok:!

Για εμένα ηταν η πρώτη φορά ουσιαστικά που έλεβα μέρος σε κάποιο event του forum που το παρακολουθώ εδω και 2 χρόνια.
Η εμπειρία συνολικά μπορώ να πω οτι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου και μου εχει αφήσει μοναδικές και πολύ όμορφες αναμνήσεις!
Δεν εχω να πω και πολλά γιατί και δεν είμαι και του γραπτού λόγου:D και θα αρκεστώ στα επι τις ουσίας, που είναι αυτά που στην τελική θα μου μείνουν για πολλα, πολλά χρόνια...:


- τους πολύ ωραίους ανθρώπους που γνώρισα και έτυχα μαζί τους στο 3ήμερο(και αν μπορούσα να ξαναδιάλεγα, πάλι την ομαδάρα μας θα έπερνα:yew:









- τις πολύ απαιτιτηκές συνθήκες που κλειθήκαμε να αντιμετωπίσουμε σαν μια ομάδα που είχε ολους τους χαρακτήρες και αυτό για μένα είναι το πιο δυνατό μάθημα που μένει..











(Συσκεψη για το πόσο βαθιά την φάγαμε:roflmao::roflmao::roflmao:)





- τα φανταστικά μέρη που βρέθηκα και καβάλησα μαζί τους


















Τέλος θέλω να δώσω respect στα παιδιά που με μικρή εμπειρία στο off-road κατάφεραν να βγάλουν σε πέρας το ωραίο πακέτο που φάγαμε με μηχανάκια 250kg+ γιατί πραγματικά ήταν για ελαφριά εντουράκια 100kg και πάλι θα δαγκωνώσουν λίγο όταν θα έβλεπες τα χαντάκια 1+ μέτρα δεξιά σου και ενα φρυδάκι 20 πόντους να περάσεις χωρίς λάθος!!! RESPECT GUYS:ok::ok::ok:

Να είμαστε καλά παιδιά και σύντομα να ξανασμίξουμε.:friendship:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Απο πλευράς μου να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όποιον-ους έτρεξαν να το οργανώσουν ολο αυτο το event, γιατι πραγματικά είναι πολύ χρονοβόρο και απαιτητικό και μόνο με πολύ πάθος και αγάπη για τη μοτοσυκλέτα, το βουνό και την καλή παρέα μπορείς να τα βγάλεις πέρα και να έρθει το ωραίο αποτέλεσμα. Και πάλι μπράβο σας και σας ευχαριστώ:ok:!

Για εμένα ηταν η πρώτη φορά ουσιαστικά που έλεβα μέρος σε κάποιο event του forum που το παρακολουθώ εδω και 2 χρόνια.
Η εμπειρία συνολικά μπορώ να πω οτι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου και μου εχει αφήσει μοναδικές και πολύ όμορφες αναμνήσεις!
Δεν εχω να πω και πολλά γιατί και δεν είμαι και του γραπτού λόγου:D και θα αρκεστώ στα επι τις ουσίας, που είναι αυτά που στην τελική θα μου μείνουν για πολλα, πολλά χρόνια...:


- τους πολύ ωραίους ανθρώπους που γνώρισα και έτυχα μαζί τους στο 3ήμερο(και αν μπορούσα να ξαναδιάλεγα, πάλι την ομαδάρα μας θα έπερνα:yew:









- τις πολύ απαιτιτηκές συνθήκες που κλειθήκαμε να αντιμετωπίσουμε σαν μια ομάδα που είχε ολους τους χαρακτήρες και αυτό για μένα είναι το πιο δυνατό μάθημα που μένει..











(Συσκεψη για το πόσο βαθιά την φάγαμε:roflmao::roflmao::roflmao:)




- τα φανταστικά μέρη που βρέθηκα και καβάλησα μαζί τους


















Τέλος θέλω να δώσω respect στα παιδιά που με μικρή εμπειρία στο off-road κατάφεραν να βγάλουν σε πέρας το ωραίο πακέτο που φάγαμε με μηχανάκια 250kg+ γιατί πραγματικά ήταν για ελαφριά εντουράκια 100kg και πάλι θα δαγκωνώσουν λίγο όταν θα έβλεπες τα χαντάκια 1+ μέτρα δεξιά σου και ενα φρυδάκι 20 πόντους να περάσεις χωρίς λάθος!!! RESPECT GUYS:ok::ok::ok:

Να είμαστε καλά παιδιά και σύντομα να ξανασμίξουμε.:friendship:
Δεν φαινονται οι φωτογραφιες.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Απο πλευράς μου να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όποιον-ους έτρεξαν να το οργανώσουν ολο αυτο το event, γιατι πραγματικά είναι πολύ χρονοβόρο και απαιτητικό και μόνο με πολύ πάθος και αγάπη για τη μοτοσυκλέτα, το βουνό και την καλή παρέα μπορείς να τα βγάλεις πέρα και να έρθει το ωραίο αποτέλεσμα. Και πάλι μπράβο σας και σας ευχαριστώ:ok:!

Για εμένα ηταν η πρώτη φορά ουσιαστικά που έλεβα μέρος σε κάποιο event του forum που το παρακολουθώ εδω και 2 χρόνια.
Η εμπειρία συνολικά μπορώ να πω οτι ξεπέρασε τις προσδοκίες μου και μου εχει αφήσει μοναδικές και πολύ όμορφες αναμνήσεις!
Δεν εχω να πω και πολλά γιατί και δεν είμαι και του γραπτού λόγου:D και θα αρκεστώ στα επι τις ουσίας, που είναι αυτά που στην τελική θα μου μείνουν για πολλα, πολλά χρόνια...:


- τους πολύ ωραίους ανθρώπους που γνώρισα και έτυχα μαζί τους στο 3ήμερο(και αν μπορούσα να ξαναδιάλεγα, πάλι την ομαδάρα μας θα έπερνα:yew:









- τις πολύ απαιτιτηκές συνθήκες που κλειθήκαμε να αντιμετωπίσουμε σαν μια ομάδα που είχε ολους τους χαρακτήρες και αυτό για μένα είναι το πιο δυνατό μάθημα που μένει..











(Συσκεψη για το πόσο βαθιά την φάγαμε:roflmao::roflmao::roflmao:)




- τα φανταστικά μέρη που βρέθηκα και καβάλησα μαζί τους


















Τέλος θέλω να δώσω respect στα παιδιά που με μικρή εμπειρία στο off-road κατάφεραν να βγάλουν σε πέρας το ωραίο πακέτο που φάγαμε με μηχανάκια 250kg+ γιατί πραγματικά ήταν για ελαφριά εντουράκια 100kg και πάλι θα δαγκωνώσουν λίγο όταν θα έβλεπες τα χαντάκια 1+ μέτρα δεξιά σου και ενα φρυδάκι 20 πόντους να περάσεις χωρίς λάθος!!! RESPECT GUYS:ok::ok::ok:

Να είμαστε καλά παιδιά και σύντομα να ξανασμίξουμε.:friendship:



Οι φωτογραφιες δεν φαινονται...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μηπως τωρα φαίνονται;;με ενα reload page
Αλλιως θα περιμένω κανα μάστορα:happy:
Στο tapatalk τις φορτώνει βλέπω.

Λάθος, προσπαθεί να τις φορτώσει και φτάνει το 200% και κρασάρουν
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Στο tapatalk τις φορτώνει βλέπω.

Λάθος, προσπαθεί να τις φορτώσει και φτάνει το 200% και κρασάρουν
Τις εφτιαξα ενα καινουργιο λεύκωμα και τις εβαλα κοινη χρήση με άλλους κλπ.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ΌΛΟΥΣ που συμμετείχαν, φάτσες που είχα να δω καιρό και νέα άτομα που γνώρισα και άφησαν ένα υπέροχο κλίμα αυτό το 3μέρο και ένα πιο μεγάλο ευχαριστώ στον @Carooly, @Phoenix, @gsmaniac και @thenos o katemis που ήταν στην gay....ε την ροζ ομάδα όπου βοήθησαν όλους και έδωσαν τα φώτα τους στις δύσκολες στιγμές

Ένα μικρό βιντεάκι από μένα και θα ακολουθήσει αυτές τις μέρες και ένα compilation καλό.
Δείτε το μέχρι τέλος.
Η σκέψη που έκανες μέσα από το κράνος την έκαναν ΟΛΟΙ όσοι ανέβαιναν πρώτη φορα κοκκαλια και η άλλη σκέψη που θα έκαναν όταν είδες(αμε) τον elf να πεφτει και βρεθήκαμε αρκετοί σε αυτοί την θεση είναι τώρα την π@@τσισαμε:blh:

Και του χρόνου να είμαστε καλα!!!:):):)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
@nick_VFR παίζει να εισαι και ο πιο σκληρός adv του τετραημερου.
Η διαφορά οδηγική που είχες σε σχέση με το troffy 2017 ήταν τεράστια λες και ησουνα ο riemann:) φέτος.
Ωραία παρουσίαση φίλε
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μηπως τωρα φαίνονται;;με ενα reload page
Αλλιως θα περιμένω κανα μάστορα:happy:
Δυστυχως θα πρεπει να πας να τις ξανατραβήξεις !! :muted::D
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Αθήνα - Γιάννενα...
1 ώρα με το αεροπλάνο και 4 ώρες οδικώς.


Αν όμως μπλέξεις, μπορεί να σου πάρει και 4 μέρες (μαζί με την Παρασκευή και την άφιξη στο Ζέλι) και στο τέλος να λες "έφτασα κιόλας;" :wacky:
Αυτά (και άλλα παράξενα) συμβαίνουν όταν συμμετέχεις σε ένα trOFFy.

Μπορεί η αρχή να μην ήταν ιδανική (που μπλέξαμε μέσα σε κάτι χωράφια και χαθήκαμε αρκετές φορές), αλλά η συνέχεια μέσα από τα ψηλά βουνά με την θέα ήταν το κάτι άλλο.














Η πρώτη μέρα είχε αρκετά υδάτινα "κωλύματα".





















Το τελευταίο ποταμάκι ήταν πολύ κοντά στην Αρτοτίνα, όπου διανυκτερεύσαμε.
Προς αποφυγη παρεξηγησης....
Δεν κατουραω...φωτογραφιες βγαζω....:photo::yew:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Τελικά μονοκύλινδρο η μπεντονιερα ? Ότι και να διαλέξεις καπου κερδίζεις κάπου χάνεις . Αν πω ότι δεν ζηλεψα τα καρεκλακια και όλα τα άλλα που μετέφεραν με περίσσια άνεση οι μαούνες θα έλεγα ψέματα. Τελικά αυτό που μετράει είναι τι γουστάρεις να έχεις εκεί κάτω ανάμεσα από τα πόδια σου . Και για μένα ήταν το πρώτο τροφυ και ελπίζω όχι το τελευταίο τελευταίο . Εις το επανιδείν λοιπόν ..........


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
@nick_VFR παίζει να εισαι και ο πιο σκληρός adv του τετραημερου.
Ειναι οντως,υπνοσακο και κατω απο τα αστερια.Ο μοναδικος που ηταν ετσι!
 
Top Bottom