ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Road to Heaven.

Πωπωωω... σα να σκαρφαλώνεις στα σύννεφα!
Και νόμιζα ότι είχα εξερευνήσει αρκετά την Ευρυτανία...
Χίλια μπράβο στους πλοηγούς!!!

Στάλθηκε από το SM-J330FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Haris_M

Μέλος
Όνομα
ΧΑΡΗΣ
Μοτό
BMW g650x challenge, yamaha wr250f
Μέχρι πότε είναι καλό να δηλώσουμε συμμετοχή?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μέχρι πότε είναι καλό να δηλώσουμε συμμετοχή?
Μην ανησυχείς...
Θα υπάρχουν και άλλοι αδήλωτοι...
Δηλώνουμε συμμετοχή για να υπάρχει ένας μπούσουλας σχετικά με τον αριθμό των ατόμων που θα έρθουν.;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δάσος Γραμμένης Οξυάς.
Η φώτο δεν αποδίδει ούτε το μισό από αυτό που βλέπεις όταν είσαι εκεί.

 
Τελευταία επεξεργασία:

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Να πω κάτι για τους "πρωτάρηδες"... Γιατί δέχομαι αρκετά π.μ. για την δυσκολία της διαδρομής.
Οι διαδρομές είναι σχετικά "βατες " με βάρος τα πολλα ευχάριστα φυσιολατρικα χλμ με κάποια "αλατοπίπερα", που δεν είναι ικανά να προβληματισουνν αναβάτες που έχουν μπει στο χώμα αρκετές φορές.
Καποιος που δεν έχει κάνει αρκετό χώμα και δεν έχει αντιμετωπίσει δυσκολίες καλό είναι να μην έρθει.
Από την άλλη, έχουμε δει πολλές φορές σε βόλτες μας παιδιά που είναι αρχάρια, αλλά με περίσσια ψυχή τα έχουν πάει περίφημα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι και να συμβεί, δεν αφήνουμε κανέναν στο βουνό αβοήθητο και θα υπάρχουν δρομοι διαφυγής για όποιον θέλει να επιστρέψει πιο νωρίς

Το γκρουπ των "αρχάριων" (ροζ ομάδα) θα το αναλάβει το πουλι με εμένα και αν θέλει και αυτός ο Carooly... Οπότε θα ξεκινήσουμε τελευταίοι και θα τελειωσουμε πρωτοι... Όπως κάθε χρονο.

Πρέπει με λίγα λόγια να ζυγίσει ο καθένας τις οδηγικες και ψυχικές του ικανότητες και να πράξει ανάλογα.
Δηλώνω ροζ με Δόξα και τιμή!!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δάσος Γραμμένης Οξυάς.
Η φώτο δεν αποδίδει ούτε το μισό από αυτό που βλέπεις όταν είσαι εκεί.

Βασικά δεν δείχνει ούτε το μισό ούτε το ολόκληρο, αγόρι κάνε τα κουμάντα σου δεν βλέπουμε τίποτα :Watching::laugh::laugh:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Να πω κάτι για τους "πρωτάρηδες"... Γιατί δέχομαι αρκετά π.μ. για την δυσκολία της διαδρομής.
Οι διαδρομές είναι σχετικά "βατες " με βάρος τα πολλα ευχάριστα φυσιολατρικα χλμ με κάποια "αλατοπίπερα", που δεν είναι ικανά να προβληματισουνν αναβάτες που έχουν μπει στο χώμα αρκετές φορές.
Καποιος που δεν έχει κάνει αρκετό χώμα και δεν έχει αντιμετωπίσει δυσκολίες καλό είναι να μην έρθει.
Από την άλλη, έχουμε δει πολλές φορές σε βόλτες μας παιδιά που είναι αρχάρια, αλλά με περίσσια ψυχή τα έχουν πάει περίφημα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι και να συμβεί, δεν αφήνουμε κανέναν στο βουνό αβοήθητο και θα υπάρχουν δρομοι διαφυγής για όποιον θέλει να επιστρέψει πιο νωρίς

Το γκρουπ των "αρχάριων" (ροζ ομάδα) θα το αναλάβει το πουλι με εμένα και αν θέλει και αυτός ο Carooly... Οπότε θα ξεκινήσουμε τελευταίοι και θα τελειωσουμε πρωτοι... Όπως κάθε χρονο.

Πρέπει με λίγα λόγια να ζυγίσει ο καθένας τις οδηγικες και ψυχικές του ικανότητες και να πράξει ανάλογα.
κι εμένα σ αυτό το γκρουπ, με βλέπω ... μετά από τόσο καιρό, θέλω οπωσδήποτε πουλί + maniac,
αλλιώς θα μου πάει στραβά το ΣΚ ...:laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ένα απ'τα διάσελα των Αγράφων. Μαγεία.

 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
τελικά η ροζ θα έχει 66 μέλη και όλες οι άλλες μαζί καμιά 20ριά..
εμένα βάλτε με με τα μονοκύλινδρα

μήπως να μαζευτούμε οι τενερίστες μαζί?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom