ADVtrOFFy 2022 27/28/29 Μαϊου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα έχω 30αρι τεπόζιτο.
Φιλική τιμή 14 ευρώ το λίτρο για να φεύγει.
Αν και μέχρι το τροφυ κάπου εκεί θα έχει φτάσει στα βενζινάδικα.
Καπετάνιο κάνε μαχαίρι...
Θα πάω στο διπλανό το GANDHI OIL...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Όντως , αν όμως δεν έχεις με τι άλλο να έρθεις και θέλεις να ξεσκάσεις λίγο;
Σαφώς! Προέχει η διασκέδαση υπεράνω όλων.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καπετάνιο κάνε μαχαίρι...
Θα πάω στο διπλανό το GANDHI OIL...
Άστον αυτόν, θα σου βουλώσουν τα καρμπυρατέρ.
 

Bandit

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Moto Guzzi v11 Le Mans, Honda xl250s ,Honda xl500r Paris Dakar
Επειδή είναι καλο να υπάρχει "ανταγωνισμός" , ρίχνει και τις τιμές....
"Έλα πάρεεεεε πάρεεεεε ντακάρισια βενζίνη , ά ποιότητα, μονο 7 euros το λίτρο......πάρεεεε....

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το Advtroffy είναι μια γιορτή ουσιαστικά ετήσια του χωμάτινου ταξιδιού. Λόγω του όγκου των συμμετοχών και της ανάγκης για σίτιση, διαμονή και αλληλεπίδραση η λύση του φορτωμένου ταξιδιού και της διανυκτέρευσης σε άλλο σημείο καθημερινά και ενδεχομένως στη φύση βγάζει τεράστια προβλήματα καιστην διοργάνωση και στην υλοποίηση. Φανταστείτε ας πούμε (όπως έχει γίνει) να προκύψουν καταρρακτώδεις βροχές και να ψάχνουν 150 άτομα να στήνουν σκηνή και να φάνε κλπ.

Δεν χρειάζεται να μας χαλάει ο χαρακτήρας του advtroffy αν έχουμε στο μυαλό μας κάτι άλλο. Οργανώνουμε κάτι άλλο, συμμετέχουμε και σε κάτι άλλο είτε στα πλαίσια του φόρουμ είτε όχι. Δεν μπορεί μια βόλτα να καλύψει όλες τις απαιτήσεις!

Πάντως το γεγονός πως έτσι μπορούν να συμμετέχουν και τρειλεράτοι στις βόλτες και όσοι δεν ψήνονται για διανυκτερευση σε σκηνη κάνει το event ανοιχτό για όλους να βρεθούμε, να γνωριστούμε, και εντουράς να είναι ο άλλος θα έχει την ευκαιρία να έρθει να πάρει γεύση και ούτο καθεξης..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Επειδή είναι καλο να υπάρχει "ανταγωνισμός" , ρίχνει και τις τιμές....
"Έλα πάρεεεεε πάρεεεεε ντακάρισια βενζίνη , ά ποιότητα, μονο 7 euros το λίτρο......πάρεεεε....

Τι 'στε σεις ρε...
Μη δείτε άνθρωπο να έχει επιχειρηματικό δαιμόνιο, αμέσως να τον κρατήσετε χαμηλά!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι 'στε σεις ρε...
Μη δείτε άνθρωπο να έχει επιχειρηματικό δαιμόνιο, αμέσως να τον κρατήσετε χαμηλά!
Βάλε ρόδες στο γκαζάδικο...:laugh:
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Θα μπουν λεπτομέρειες για βενζίνη και όχι μόνο.
Αυτό με τις πινακίδες είναι δικό σου θέμα....δεν είμαστε τροχαίοι φίλε .
Τροχαία δεν ειμαστε αλλά σε περίπτωση ατυχήματος τι γίνεται που δεν υπάρχει ασφάλεια. Θεωρώ πως στις βόλτες με τόσο μεγάλη συμμετοχή καλο θα ήταν όλα τα οχήματα να είναι ασφαλισμένα κατα την γνώμη μου.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τροχαία δεν ειμαστε αλλά σε περίπτωση ατυχήματος τι γίνεται που δεν υπάρχει ασφάλεια. Θεωρώ πως στις βόλτες με τόσο μεγάλη συμμετοχή καλο θα ήταν όλα τα οχήματα να είναι ασφαλισμένα κατα την γνώμη μου.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εννοείται βρε ξάδερφε.....αλλά σε καμμία περίπτωση δεν μπορουμε να ελέγχουμε ο ένας τον άλλον.
Αυτό εννοούσα παραπάνω.
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Ο γιατρός μου είπε "μην πας να κάνεις κανα μοτο κρος" δεν είπε τίποτα για travel enduro.
μετά πήγε και έκατσε με τη νεολαία να κάνει μουχαμπέτι.

Αρα +1

(αν βγουν οι άδειες για μας που δουλευουμε ΣΚ)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ο γιατρός μου είπε "μην πας να κάνεις κανα μοτο κρος" δεν είπε τίποτα για travel enduro.
μετά πήγε και έκατσε με τη νεολαία να κάνει μουχαμπέτι.

Αρα +1

(αν βγουν οι άδειες για μας που δουλευουμε ΣΚ)
Aυτο μου πε και μένα ....μην πάρω την μηχανή και την σβήσεις Αλεξανδρούπολη ....δεν είπε κάτι για μαγνησια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Πάντως το γεγονός πως έτσι μπορούν να συμμετέχουν και τρειλεράτοι στις βόλτες και όσοι δεν ψήνονται για διανυκτερευση σε σκηνη κάνει το event ανοιχτό για όλους να βρεθούμε, να γνωριστούμε, και εντουράς να είναι ο άλλος θα έχει την ευκαιρία να έρθει να πάρει γεύση και ούτο καθεξης..
τόσο μπλαμπλαμπλα για να μας πεις οτι θα έρθεις με τρέιλερ, τιστεσεισοιπειραιωτεσρε..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
τόσο μπλαμπλαμπλα για να μας πεις οτι θα έρθεις με τρέιλερ, τιστεσεισοιπειραιωτεσρε..
Εχεις δει κάνα παγκόσμιο φίλε να ρχεται με το ΚΤΕΛ? Για σε παρακαλώ..

Και έχε χάρη που έδωσα άδεια εκείνες τις ημερομηνίες στο umbrella girl μου ας ουμε και θα κρατάω την ομπρέλα μόνος μου γαμω τους χορηγούς μου μέσα τσίπα δεν εχουν!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom