AdvTrOFFy 2024

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Θα έχουμε και δωρεάν λιθοτριψία ώστε να δεις αστεράκια στο καταφύγιο...
Αν πάει όπως το βλέπω, θα την κάνω μόνος μου την λιθοτριψια, σε κάνα κατήφορι.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Χαχαχαχχαχα δεν ήθελα να γράψω δωμάτιο για μην φανώ τόσο anti-adventure
Μην νιώθεις έτσι, πολλές λουγκρες που θα έρθουν θα κοιμηθούν σε σκηνακια κ καλά τεστοστερόνη φουλ αντβεντουρ.

Με πιάνεις τι λέω :laugh:

Ο Turtle για παράδειγμα που είπε κατι για προφιτερολ που θα φας,πέρσι το δάγκωσε στο σκηνακι κ κοιμηθηκαμε αγκαλίτσα το επόμενο βράδυ :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μην νιώθεις έτσι, πολλές λουγκρες που θα έρθουν θα κοιμηθούν σε σκηνακια κ καλά τεστοστερόνη φουλ αντβεντουρ.

Με πιάνεις τι λέω :laugh:

Ο Turtle για παράδειγμα που είπε κατι για προφιτερολ που θα φας,πέρσι το δάγκωσε στο σκηνακι κ κοιμηθηκαμε αγκαλίτσα το επόμενο βράδυ :laugh:
Μαρτυριάρη!!!!!! :friend:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μην νιώθεις έτσι, πολλές λουγκρες που θα έρθουν θα κοιμηθούν σε σκηνακια κ καλά τεστοστερόνη φουλ αντβεντουρ.

Με πιάνεις τι λέω

Ο Turtle για παράδειγμα που είπε κατι για προφιτερολ που θα φας,πέρσι το δάγκωσε στο σκηνακι κ κοιμηθηκαμε αγκαλίτσα το επόμενο βράδυ
Το λοιπόν...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Το λοιπόν...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κ αυτή η απόχρωση είναι καλή.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μην νιώθεις έτσι, πολλές λουγκρες που θα έρθουν θα κοιμηθούν σε σκηνακια κ καλά τεστοστερόνη φουλ αντβεντουρ.

Με πιάνεις τι λέω :laugh:

Ο Turtle για παράδειγμα που είπε κατι για προφιτερολ που θα φας,πέρσι το δάγκωσε στο σκηνακι κ κοιμηθηκαμε αγκαλίτσα το επόμενο βράδυ :laugh:
:prft:
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Ωραίοι.
Φανταστικό βίντεο.
Τι μερουκλες όμορφες!!!!!
Θα ψάξω για ένα ακριβό drone να μπορεί να καλύψει την περιοχή και θα σας βλέπω από απόσταση....
Καλά θα ήταν να είναι ξεκάθαρο τι είδους μηχανάκια θα φέρουν εις πέρας τη διαδρομή, όχι τι νομίζουμε αλλά τι είναι το λιγότερο απαιτητό μηχανάκι(είδος) για να το διασκεδάσει κάποιος.
Εγώ με kLE στημένο και για χώμα....ΔΕΝ!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα ψάξω για ένα ακριβό drone να μπορεί να καλύψει την περιοχή και θα σας βλέπω από απόσταση....
Καλά θα ήταν να είναι ξεκάθαρο τι είδους μηχανάκια θα φέρουν εις πέρας τη διαδρομή, όχι τι νομίζουμε αλλά τι είναι το λιγότερο απαιτητό μηχανάκι(είδος) για να το διασκεδάσει κάποιος.
Εγώ με kLE στημένο και για χώμα....ΔΕΝ!
Το εννοείς Βίρνα...?
Εντάξει δεν το λες και φλαταδούρα αλλά λογικά θα περνάει... :p
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Θα ψάξω για ένα ακριβό drone να μπορεί να καλύψει την περιοχή και θα σας βλέπω από απόσταση....
Καλά θα ήταν να είναι ξεκάθαρο τι είδους μηχανάκια θα φέρουν εις πέρας τη διαδρομή, όχι τι νομίζουμε αλλά τι είναι το λιγότερο απαιτητό μηχανάκι(είδος) για να το διασκεδάσει κάποιος.
Εγώ με kLE στημένο και για χώμα....ΔΕΝ!
Αρχικά σκεφτόμουν να πάω με το DR οπότε όπου δυσκολία ανοίγεις το γκάζι και περνάς.
Θα πάω όμως με την πομόνα για να δοκιμάσω τις αντοχές φίλων και γνωστών στο σπρώξε-τράβα.... :devilish:
Κι όπως λέει (παραφρασμένα) γνωστή αοιδός :

Σηκώστε με και σπρώξτε με,
στα χέρια σας υψώστε με !!!
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Θα ψάξω για ένα ακριβό drone να μπορεί να καλύψει την περιοχή και θα σας βλέπω από απόσταση....
Καλά θα ήταν να είναι ξεκάθαρο τι είδους μηχανάκια θα φέρουν εις πέρας τη διαδρομή, όχι τι νομίζουμε αλλά τι είναι το λιγότερο απαιτητό μηχανάκι(είδος) για να το διασκεδάσει κάποιος.
Εγώ με kLE στημένο και για χώμα....ΔΕΝ!
ΔΕΝ; Τι ΔΕΝ; Όπου κολλήσουν όλα θα κολλήσει και το KLE (ίσως και όχι).
Στα troffy, απ'όσο ξέρω από τα δύο που έχω συμμετάσχει, μαζεύονται μηχανές όλων των ικανοτήτων - διαστάσεων και βαρών (όπως και οι οδηγοί τους :secret:) με κοινό παρονομαστή τα χωμάτινα λάστιχα.
Όλοι τερματίζουν τη διαδρομή και δεν υπάρχει ένας που να μην το έχει διασκεδάσει με την ψυχή του είτε συμμετάσχει με καθαρό είτε έχει gs ή AX1. Αν ο δρόμος είναι ανοιχτός, θα περάσουν όλοι, τέλος.
Αυτό που με προβληματίζει πραγματικά είναι το πόσο θα επηρεάσει το υψόμετρο τα καρμπυρατεράτα μηχανάκια όπως το δικό μας.:thinking:
Αλλά πάλι θα το μάθω επί του πεδίου :hh:
Καλημέρα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΔΕΝ; Τι ΔΕΝ; Όπου κολλήσουν όλα θα κολλήσει και το KLE (ίσως και όχι).
Στα troffy, απ'όσο ξέρω από τα δύο που έχω συμμετάσχει, μαζεύονται μηχανές όλων των ικανοτήτων - διαστάσεων και βαρών (όπως και οι οδηγοί τους :secret:) με κοινό παρονομαστή τα χωμάτινα λάστιχα.
Όλοι τερματίζουν τη διαδρομή και δεν υπάρχει ένας που να μην το έχει διασκεδάσει με την ψυχή του είτε συμμετάσχει με καθαρό είτε έχει gs ή AX1. Αν ο δρόμος είναι ανοιχτός, θα περάσουν όλοι, τέλος.
Αυτό που με προβληματίζει πραγματικά είναι το πόσο θα επηρεάσει το υψόμετρο τα καρμπυρατεράτα μηχανάκια όπως το δικό μας.:thinking:
Αλλά πάλι θα το μάθω επί του πεδίου :hh:
Καλημέρα
Για τα υψόμετρα....ίσως κανένα βηχαλακι ή φτερνιζματακι θα έχουμε τα καρμπυρατερατα
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Για τα υψόμετρα....ίσως κανένα βηχαλακι ή φτερνιζματακι θα έχουμε τα καρμπυρατερατα
Μην έχουμε τίποτα "τραβάτε ρεεεεε" με νοιάζει (όπως οι Κατερινιώτες):thumbsdown:
 
Top Bottom