ADVtrONy 2023

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ας αρχίσουμε να βάζουμε ποιοι θα είμαστε και πότε (ώστε να δούμε και τα υπόλοιπα εκτός του Σαββάτου.....)

Συμμετοχές:

1. Νατάσσα (ΠΣΚ)
2.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Παιδιά εγώ θα ξέρω εντελώς τελευταία στιγμή τελικά... περί την Τρίτη Τετάρτη μετά το Πάσχα.
Με την διαμονή δεν ξέρω τι θα κάνω αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! :)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Παιδιά εγώ θα ξέρω εντελώς τελευταία στιγμή τελικά... περί την Τρίτη Τετάρτη μετά το Πάσχα.
Με την διαμονή δεν ξέρω τι θα κάνω αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! :)
τι αγχώνεσαι. Μια σκηνή αν έχεις μένεις στο camp.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ας αρχίσουμε να βάζουμε ποιοι θα είμαστε και πότε (ώστε να δούμε και τα υπόλοιπα εκτός του Σαββάτου.....)

Συμμετοχές:

1. Νατάσσα (ΠΣΚ)
2.
Θα κατέβετε όλες σας? (για να έχετε παρέα το λέω...) :sneaky:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στην Δημητσάνα θα προτιμούσα η διαδρομή να περάσει και από το υπαίθριο μουσείο υδροκίνησης...
Δεν φαίνεται μεγάλη παράκαμψη...
Υπαίθριο Μουσείο Υδροκίνησης
2795 031630
Στην έξοδο της Δημητσάνας με κατεύθυνση προς Στεμνίτσα στρίβει κατηφορικα δεξιά ο δρόμος και είναι περίπου 3 λεπτά παρακαμψη. Δεν είναι κακή η ιδέα σου αν κάποιος επιθυμεί να το επισκεφτεί,βέβαια με μπότες κράνη θώρακες και τέτοια δεν ξέρω πόσο άνετα θα είναι καθώς είναι λίγο σε επίπεδα και έχει λίγο περπάτημα ανέβα κατέβα. Αν θέλετε να επιβεβαιώσω αν είναι ανοιχτό και ωράριο.

Η διαδρομή δεν έχει νόημα να περάσει από το μουσείο καθώς είναι μπρος πίσω αλλά αν κάποιος επιθυμεί το επισκεφτεί μπορώ να δώσω οδηγίες. Εναλλακτικά από το να πιει ίσως κάπου ένα καφέ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στην έξοδο της Δημητσάνας με κατεύθυνση προς Στεμνίτσα στρίβει κατηφορικα δεξιά ο δρόμος και είναι περίπου 3 λεπτά παρακαμψη. Δεν είναι κακή η ιδέα σου αν κάποιος επιθυμεί να το επισκεφτεί,βέβαια με μπότες κράνη θώρακες και τέτοια δεν ξέρω πόσο άνετα θα είναι καθώς είναι λίγο σε επίπεδα και έχει λίγο περπάτημα ανέβα κατέβα. Αν θέλετε να επιβεβαιώσω αν είναι ανοιχτό και ωράριο
Ναι για δες το...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάτσε τώρα βλέπω γράφεις στο ασφάλτινο. Μιλάς για τους ασφάλτινους?
Από παρατηρητικότητα βλέπω σκίζεις... :p
Γιατί δεν έχουνε ψυχή δηλαδή οι ασφάλτινοι...?
Ή μήπως κοιτάτε να τους ξεπετάξετε όπως-όπως...?
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γιατί δεν έχουνε ψυχή δηλαδή οι ασφάλτινοι...?
Ή μήπως κοιτάτε να τους ξεπετάξετε όπως-όπως...?
θα κάνουμε ένα meeting με τον Νίκο nickaoua11 αν θέλουμε να πάμε
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
To Μουσείο δεν είναι ξεπετα, θέλει τον χρόνο του. Το περπάτημα δεν είναι "τρελό" αλλά πάλι με εξοπλισμό φορεμένο δεν είναι ευχάριστο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στην έξοδο της Δημητσάνας με κατεύθυνση προς Στεμνίτσα στρίβει κατηφορικα δεξιά ο δρόμος και είναι περίπου 3 λεπτά παρακαμψη. Δεν είναι κακή η ιδέα σου αν κάποιος επιθυμεί να το επισκεφτεί,βέβαια με μπότες κράνη θώρακες και τέτοια δεν ξέρω πόσο άνετα θα είναι καθώς είναι λίγο σε επίπεδα και έχει λίγο περπάτημα ανέβα κατέβα. Αν θέλετε να επιβεβαιώσω αν είναι ανοιχτό και ωράριο.

Η διαδρομή δεν έχει νόημα να περάσει από το μουσείο καθώς είναι μπρος πίσω αλλά αν κάποιος επιθυμεί το επισκεφτεί μπορώ να δώσω οδηγίες. Εναλλακτικά από το να πιει ίσως κάπου ένα καφέ.
Επίσης μετά το μουσείο και νότια από εκεί φαίνεται να υπάρχει δρόμος που σε βγάζει πάνω στην χαραγμένη διαδρομή...
Είναι όντως έτσι?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Η διαδρομη θα εχει διαφυγες?

Επειδη θα ειναι παραλληλη με των χωματινων, εαν καποιος μεινει απο βενζινη ή τους δει και ζηλεψει, μπορει να ξεστρατησει?

Για εναν φιλο μου ρωταω...
:ha
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Για το καλό και επειδή υπάρχει θέληση!

Συμμετοχές:

  1. Natassa (ΠΣΚ)
  2. nickaoua11 (ΠΣΚ)
  3. akis69 ( άφιξη Σάββατο πρωί, υπάρχει περίπτωση να βρεθούμε καπου σε σημείο καφέ ,θα το δούμε όταν κοντεύουν οι μέρες)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom