Alpinestars TECH 7...πληροφορίες?

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι! Άνετες, φουλ προστασία .Απίστευτη τιμή! Με ρώτησες και στην εκδρομή

Φιλε ....αλτσχαιμερ απο τώρα?:rolleyes::eek::thumbsdown:
Εεε οχι και αλτσχαιμερ φιλε Δημητρη...τα ειπαμε και στη βολτα στην Κερκυρα που πηγαμε με τα τροχοσπιτα...ε;...ε;....:p:wacky:
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Κωστή ρίξε ένα μάτι και σε αυτές...

Sidi Deep Rain Tour


Της αναφέρει σαν νέο μοντέλο με 100€ διαφορά από της adventure!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστή ρίξε ένα μάτι και σε αυτές...
Sidi Deep Rain Tour
Της αναφέρει σαν νέο μοντέλο με 100€ διαφορά από της adventure!!!
Στεφανε αυτες ειναι πιο...ADVride εκδρομικες...τετοιες εχω αυτες...και ειμαι υπερ ευχαριστημενος,αλλά ειναι για πιο τουριστικο στυλ μικτης διαδρομης.Οπότε και ψαχνομαι για κατι πιο hard core,δηλαδη πιο χωματινες...
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Στεφανε αυτες ειναι πιο...ADVride εκδρομικες...τετοιες εχω αυτες...και ειμαι υπερ ευχαριστημενος,αλλά ειναι για πιο τουριστικο στυλ μικτης διαδρομης.Οπότε και ψαχνομαι για κατι πιο hard core,δηλαδη πιο χωματινες...

ΟΚ, τότε δες και αυτές!!!

https://www.fc-moto.de/Alpinestars-Durban-Boot
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Για να ανακεφαλαιώσουμε Κώστα, εφόσον θέλεις κάτι παραπάνω απο εκδρομικές τότε θα ψαχτείς σε motocross - enduro με τέσσερα δεσίματα, χωρίς όμως να είναι αδιάβροχες και ο πάτος τους είναι πιο flat. Οι σπαστές TCX που αναφέρει ο πλοηγός πιο πάνω είναι καλές (είναι η πρώτη εταιρεία που εφάρμοσε αυτό το σύστημα και μάλιστα οι εικονιζόμενες είναι οι πρώτες......που τις βρήκες ρε Χρήστο).
Οι περισσότερες εταιρείες σήμερα βγάζουν τέτοια μοντέλα και μάλιστα δύο εκδόσεων......περί ορέξεως ....διαλέγεις !!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για να ανακεφαλαιώσουμε Κώστα, εφόσον θέλεις κάτι παραπάνω απο εκδρομικές τότε θα ψαχτείς σε motocross - enduro με τέσσερα δεσίματα, χωρίς όμως να είναι αδιάβροχες και ο πάτος τους είναι πιο flat. Οι σπαστές TCX που αναφέρει ο πλοηγός πιο πάνω είναι καλές (είναι η πρώτη εταιρεία που εφάρμοσε αυτό το σύστημα και μάλιστα οι εικονιζόμενες είναι οι πρώτες......που τις βρήκες ρε Χρήστο).
Οι περισσότερες εταιρείες σήμερα βγάζουν τέτοια μοντέλα και μάλιστα δύο εκδόσεων......περί ορέξεως ....διαλέγεις !!
Εκει ακριβως ψαχνομαι Ηλια...οπως ακριβως το περιγραφεις.Εχω λιωσει στο διαβασμα και κριτικες για MXαδικες μποτες σε εκδοση...Enduro.Δηλαδη με τετοιες διαφοροποιησεις ωστε περα απο την αναμφισβητητη προστασια των ΜΧ "κουτσουρων" να διαθετουν στοιχεια που κανουν πιο ανετη τη συμβιωησ μαζι τους σε καταστασεις enduro.Δηλαδη,αλλη σολα για πατημα που θες στο εντουρο,πιο μαλακές στα σημεια που θες να κινειται το ποδι ωστε να μην κουραζει στην ορθια πολυωρη οδηγηση αλλά και στις αλλαγες ταχυτητων στο βουνο...
Και να σου πω φιλε,"ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις"λενε και το ασπαζομαι.Ειμαι ΠΟΛΥ κοντα στην επιλογη μποτας απο την εταιρεια που απολαμβανω ηδη,στο πιο τουριστικο παντος εδαφους αλλά "πιο χαΛΛαρα"που λετε κι εσεις ευτου απανου, με αυτες...

Κι επειδη λοιπον η Gaerne ειναι μια εταιρεια "Ονομα" στο χωρο και την ασπαζομαι τα μεγιστα,γλυκοκοιταζω την GX-1 enduro...

οπου και μαλλον θα καταθεσω οβολόν...:)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
GAERNE ....εγγύηση !! Ειδικά αυτές είναι μια οικονομική αλλά και αξιόπιστη αγορά !!!
 

bogart

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
BMW F800 GS (08)
Νονε θα πας στη Sidi Crossfire1. Δεν υπαρχει λογος νας πας στην 2, οι διαφορες ειναι αμελητεες. Ειναι απλα μποταρα!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom