Alpinestars TECH 7...πληροφορίες?

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
ευχαριστω παιδες...:ok:
κωστα οι τουριστικες που απολαμβανεις μου κατσανε στο ματι:yew:
αν θελεις...πληροφορισε μας για την συμβιωση σας!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ευχαριστω παιδες...:ok:
κωστα οι τουριστικες που απολαμβανεις μου κατσανε στο ματι:yew:
αν θελεις...πληροφορισε μας για την συμβιωση σας!
Πληρως αδιαβροχες...αν κ δεν εχουν απο εμενα αυτο που λεμε χρηση σαλονιου,εχουν παει κ στα βουνα μαζι μου κ δεν εχουν μπασει σταγονα ποτέ ως σημερα.

Ανετες!!!Απο τουριστικη μποτα θες να ειναι ανετη κι αυτη εδω ειναι και ανετη κ ασφαλης...

Διακριτικες,οταν ειναι μεσα απο το παντελονι.Δεν δειχνουν το χωματινο στυλ τους και κρατανε το ποδι σωστα και τις φορας χωρις τα βλεματα να σε δειχνουν...

Δεν ιδρωνει το ποδι ουτε κρυωνει.Κοινως και ζεστη ειναι ναι,με μια καλη καλτσουλα ειναι φινα!

Εδειχναν ανθεκτικες και ποιοτικες κ μετα απο τοσο χρονο μαζι εχω να πω οτι οντως ετσι ειναι.Δεν εχει στο παραμικρο χασει το σκρατς κουμπωμα στο πανω μερος ενω κ τα κλιπς ειναι σαν καινουρια κ χωρις φθορες η δυσλειτουργιες.

Νομιζω με ολα αυτα τα θετικα,κατ εμε,βαλε κ το Ονομα εγγυηση της εταιρειας και εχεις μια μποτα που θα φχαριστηθεις για αρκετα χρονια και ειδικα για χρηση OnOff...like we say..GS...nowhere the best but everywhere nice.

Αν βοηθησα λιγο...;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και επειδη προσωπικα "οτι κερδιζει δεν το αλλαζεις" που λεμε κ στην μπαλα,προσφατως στις τουριστικες μου Gaerne G adv,εφερα παρεα και τον χωματινο αδερφο τους εντουρά GX1...και βλεπω να μενουν κι αυτες για χρονια μαζι στις βολτες που γουσταρω...
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
ευχαριστω μαθουσαλα...με καλυψες πληρως.
αν και οσο εχω ψαξει αυτες τις δυο μερες δεν τις εχω βρει ελλαδα,θα ψαχτω απο εξω.
οσο για τις νεες σου...καλοφορετες και καλοταξιδες!!!
 
Top Bottom