BMW F800GS 2011 επετειακο

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Γιατί δεν του τη χάρισες του παιδιού;
Κατι τέτοιο ήθελε από ότι κατάλαβα! Από την αρχή 100 100 ευρώ φτάσαμε μείον 500 ε μετά μ λέει βγάλε μου και ένα δάνειο! Το θέμα είναι ότι δεν ήταν παιδί ήταν 50 χρόνων
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περιφερειακό Δραπετσώνας φανάρια ιχθυοσκαλας. θα έρθω με το παπί φέρε ότι θες. Θα σου δώσω 2 λεπτά προβάδισμα και μετά θα σε περιμένω στου Καράμπαμπα θα έχω παραγγείλει καλαμάκια χοιρινά μέχρι να ρθεις..:roflmao:
Αν επιζήσει από τις στροφές θα πάει στο σαλμονέλα; Ωραίο πλάνο, την Ρούλα την είχες φίλη;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν επιζήσει από τις στροφές θα πάει στο σαλμονέλα; Ωραίο πλάνο, την Ρούλα την είχες φίλη;
Κάτσε καλά ωρε. Καραμπαμπας Αβραάμ έχουν τα καλύτερα κρέατα 40 χρόνια.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάτσε καλά ωρε. Καραμπαμπας Αβραάμ έχουν τα καλύτερα κρέατα 40 χρόνια.
Αβραάμ ήταν που έτρεχε μια φορά η παρέα.

Μετά δεν ξαναπήγαμε σε κανένα από τα δύο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αν επιζήσει από τις στροφές θα πάει στο σαλμονέλα; Ωραίο πλάνο, την Ρούλα την είχες φίλη;
Λίγα για τον Καράμπαμπα για να μη γίνουμε μπίλιες, ετσιιιι?!?!
Έχω γίνει μέγας χορηγός, δε θα μας μαγαρισεις εσύ το μαγαζί!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αβραάμ ήταν που έτρεχε μια φορά η παρέα.

Μετά δεν ξαναπήγαμε σε κανένα από τα δύο
Πέσατε σε κάποια σπάνια περίπτωση. Δεν ξέρω περίεργο πάντως. Τουλάχιστον με αυτό τον τρόπο θα μπορέσει επιτέλους ο Aldebaran να γίνει γρήγορος. Πες μου τι παράγγειλατε τότε να τον κεράσω μπας και τον δω επιτέλους να τρέχει!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πάτε εκεί στις ελάτες και στα περτούλια και τρώτε παϊδάκια με γαλοτύργια και μετά σας πιάνει ξυνιλα με τα σουβλατζίδικά μας!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πέσατε σε κάποια σπάνια περίπτωση. Δεν ξέρω περίεργο πάντως. Τουλάχιστον με αυτό τον τρόπο θα μπορέσει επιτέλους ο Aldebaran να γίνει γρήγορος. Πες μου τι παράγγειλατε τότε να τον κεράσω μπας και τον δω επιτέλους να τρέχει!
Μετα απο 8 μήνες ρυζακι, ο, τι και να φάω τώρα θα τρέχω θέλω δε θέλω οπότε οι απειλές σου δεν πιάνουν τόπο, ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβαται
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μετα απο 8 μήνες ρυζακι, ο, τι και να φάω τώρα θα τρέχω θέλω δε θέλω οπότε οι απειλές σου δεν πιάνουν τόπο, ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβαται
Γυρίζετε ship survivor?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Top Bottom