BMW R 1300 GS, R 1400 GS και Μ 1400 GS 2023

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
ισως και εγω στη θέση τους το ίδιο να έκανα.
Απλα βλέπω τις φωτογραφίες στο πως φαίνονται οι αναβάτες άνω του 1.75cm πάνω στα μηχανάκια και γελάω
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Εγώ θα το ξαναπώ...
Πιο άσχημο μηχανάκι πεθαίνεις.
Το επαλήθευσα πάλι σήμερα που πέτυχα ένα στο ψυχικό. Τα πάντα βέβαια είναι υποκειμενικά, αλλά όσο και φοβερό να είναι, δε θα το αγόραζα που να με βασανίζανε...:mkms:
έχεις μοτογκουζι και σου φαίνεται αυτό άσχημο... :thinking:
































προφανώς κανω πλάκα...:friendship:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Α ρε Σααφ... Η δευτέρα του 1300 είναι πιο κοντή από την πρώτη του XR, ανοίγει "για να δει την ροπή" από τις 3000 στροφές... Αν είσαι λίγο προκατειλημμένος και θέλεις να επιβεβαιωθεί η προκατάληψη φαίνεται στο βίντεο. Ενδιαφέρον αυτό που λέει για το 1250 όμως.


 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είδα την φάτσα "διανοούμενος" όταν χαζεύει τον προβολέα με κλίση κεφαλιού

Είδα ένα βίντεο με ΚΤΜ 501 που στριγλίζει υστερικά τάχα δήθεν γέλιο. Είναι για πολλά φάρμακα.


Επίσης να του αναγνωριστεί ότι σε αντίθεση με τις δικές μας ντίβες νάρκισσους, το θέμα με τα κιλά το πήρε πιο σωστά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S

amyroukai δες χαρά η ξανθιά ντίβα στην αρχή του βίντεο. :laugh::laugh::laugh:
Το είδα χθες και μου άρεσε, θεωρώ τον Big Rock Moto πολύ αξιόλογο "δημοσιογράφο". Μπορεί να πλατιάζει μερικές φορές και να γίνεται υπεραναλυτικός αλλά φαίνεται πάντα αντικειμενικός, τεκμηριώνει λογικά τις απόψεις του και δεν έχει κολλήματα με μάρκες (τουλάχιστον πολύ εξώφθαλμα). Αξίζει, κατά την γνώμη μου, να τον παρακολουθεί κάποιος.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Το είδα χθες και μου άρεσε, θεωρώ τον Big Rock Moto πολύ αξιόλογο "δημοσιογράφο". Μπορεί να πλατιάζει μερικές φορές και να γίνεται υπεραναλυτικός αλλά φαίνεται πάντα αντικειμενικός, τεκμηριώνει λογικά τις απόψεις του και δεν έχει κολλήματα με μάρκες (τουλάχιστον πολύ εξώφθαλμα). Αξίζει, κατά την γνώμη μου, να τον παρακολουθεί κάποιος.
Fun fact

Η Ξανθιά Ντίβα στα πρώτα της βίντεο έκανε αναφορές συχνά πυκνά στα Κόκκινα Φεγγάρια.


0:56
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Ναι, μονο που αυτη τεσταρε το στρωμα το 1000 (μεγαλη αποτυχια της σουτζουκι)και τα κοκκινα φεγγαρια το 650 (την μεγαλυτερη επιτυχια της σουτζουκι).
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Straight from the horse's mouth

Ο Μπρους έχει γίνει ινφλουένζας μεν, δεν είναι παπάτζας δε.

Και... Τα αγοράζει (put your money where your mouth is, λένε οι κουτόφραγκοι)

Έχει κάνει και χαζομάρα με το βίντεο, τέλος πάντων.


 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
στην αρχή με ξένισε λίγο η εμφάνιση του r1300 αλλα όσο το βλέπω τόσο περισσότερο μ αρέσει και ας είναι και κοντό
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
στην αρχή με ξένισε λίγο η εμφάνιση του r1300 αλλα όσο το βλέπω τόσο περισσότερο μ αρέσει και ας είναι και κοντό
Δείχνει, δεν είναι.

Πάρε τεστ ραιντ, αξίζει
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Δείχνει, δεν είναι.

Πάρε τεστ ραιντ, αξίζει
ομολογώ οτι εμφανισιακά μ αρέσει και μπορεί να είναι η καλύτερη gs, αλλά δεν θα αγόραζα ποτέ μηχανή με άξονα.
Προς το παρόν ετοιμάζω το 990 για να το βγάλω στο κλαρί για πώληση/ανταλλαγή :p
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
ομολογώ οτι εμφανισιακά μ αρέσει και μπορεί να είναι η καλύτερη gs, αλλά δεν θα αγόραζα ποτέ μηχανή με άξονα.
Προς το παρόν ετοιμάζω το 990 για να το βγάλω στο κλαρί για πώληση/ανταλλαγή :p
Αν κάνεις σκληρή χρήση ναι ο άξονας δεν κάνει, σε όλες τις άλλες περιπτώσεις υπερτερεί
 
Top Bottom