BMW R 1300 GS, R 1400 GS και Μ 1400 GS 2023

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό έλεγε και ο mr Mr, να την προσέχετε αυτή την πάθηση, ευτυχώς που δεν διαβάσαμε πάλι για "the king" γιατί ένας ήταν και τον χάσαμε.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
20700....θα ξεκινάει η τιμή του
19600 η βασική σήμερα. Περιμένω να δω βασικό εξοπλισμό γιατί το 900 έχει δικαιολογήσει την αύξηση τιμής.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
19600 η βασική σήμερα. Περιμένω να δω βασικό εξοπλισμό γιατί το 900 έχει δικαιολογήσει την αύξηση τιμής.
19600 ξεκινάει και το 1250....χάλασε και η bmw
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
19600 ξεκινάει και το 1250....χάλασε και η bmw
Βρε αυτό λέω
19600 το σημερινό
20700 είπες το 1300


Το 850adv με το 900adv έρχονται στο ίδιο τελικό νούμερο με τον έξτρα εξοπλισμό, με το 900 να έχει καλύτερη ανάρτηση και επώνυμο τελικό
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δύο ώρες και τέσσερα λεπτά
Έχω πυρετό ....
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πωλείται 1250 τζι Ες με 26000χλμ
Τριβαλιτσο με όλα τα ηλεκτρονικά μπλιμπλικια πλην φωτός που γέρνει δεξιά και αριστερά και θερμενομενης σέλας
Μοδελο 2020
21χιλιαδες 969 ευρώ
Όλα τα σέρβις στον Γέρακα!!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ενδιαφέρον κόνσεπτ. Από άσχημο έγινε ασχημούλι. Θα χτυπήσει και πιο σπορ κοινό αλλά νομίζω θα χάσει πιο παραδοσιακούς πελάτες.
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Φαινεται να ειναι βελτιωμενο οδηγικα σε καθε επιπεδο, με τις ταξιδιωτικες αρετες να εχουν παει περιπατο. Αλλα μοιαζει σαν να ειναι και μηχανακι αλλης κατηγοριας. Πιο πολυ με smt η καποιο στριτ hypermoto φερνει παρα με gs. Αναρωτιεμαι τι θα κανει το κοινο που ψωνιζει το gs για τις αρετες του gs και οχι για το πουλ μουρ του gs.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φαινεται να ειναι βελτιωμενο οδηγικα σε καθε επιπεδο, με τις ταξιδιωτικες αρετες να εχουν παει περιπατο. Αλλα μοιαζει σαν να ειναι και μηχανακι αλλης κατηγοριας. Πιο πολυ με smt η καποιο στριτ hypermoto φερνει παρα με gs. Αναρωτιεμαι τι θα κανει το κοινο που ψωνιζει το gs για τις αρετες του gs και οχι για το πουλ μουρ του gs.
Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι γύρισαν στο ορθόδοξο 1200, αρκετά off δηλαδή.
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι γύρισαν στο ορθόδοξο 1200, αρκετά off δηλαδή.
Σε ογκο και εμφανιση, το 1200 αεροψυκτο με το υδροψυκτο δεν διεφεραν και τοσο. Βασικα φαινοταν ξεκαθαρα οτι το ενα μηχανακι ειναι συνεχεια του αλλου. Αυτο μοιαζει σαν κατι αλλο.

ΥΓ: μολις προσεξα τα φλας στις χουφτες :muted:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε ογκο και εμφανιση, το 1200 αεροψυκτο με το υδροψυκτο δεν διεφεραν και τοσο. Βασικα φαινοταν ξεκαθαρα οτι το ενα μηχανακι ειναι συνεχεια του αλλου. Αυτο μοιαζει σαν κατι αλλο.

ΥΓ: μολις προσεξα τα φλας στις χουφτες :muted:
Οδηγικά είναι η μέρα με την νύκτα, να ξέρεις.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Όμορφο δεν το λες , δεν θα πω άσχημο , θα πω διαφορετικό .

Το πιο όμορφο μηχανάκι τον τελευταίων ετών (on-off) είναι το tenere 700 , όλα τα άλλα δεν μπορούν .

Πάμε τώρα στο φανάρι , πιστεύω ότι μεγάλες εταιρίες αφτερ μάρκετ θα φτιάξουν ζελατίνα προστατευτική και θα ακολουθεί την γραμμή τις ζελατίνας (ανεμοθωρακα) , οπότε αισθητικά θα στρώσει .

Για τα υπόλοιπα μόλις το δούμε από κοντά και το κάνουμε βόλτα .
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom