BMW S1000XR(F?) ... τι να λεμε τωρα!... Funbike!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πέρα από την πλάκα
Ολόσωμη φίλτρο πρόγραμμα και... Ράμφος Ντόναλντ Ντακ εγώ δεν θα έβαζα στο μηχανάκι. Ένα τελικό μόνο γιατί δεν μου αρέσει το στοκ σαν όγκος.

Άσε που από τα σχόλια για το πώς στρίβει δεν το "πουλάει" το μηχανάκι :p
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Πέρα από την πλάκα
Ολόσωμη φίλτρο πρόγραμμα και... Ράμφος Ντόναλντ Ντακ εγώ δεν θα έβαζα στο μηχανάκι. Ένα τελικό μόνο γιατί δεν μου αρέσει το στοκ σαν όγκος.

Άσε που από τα σχόλια για το πώς στρίβει δεν το "πουλάει" το μηχανάκι :p

To 1290 κανει καλύτερους χρόνους στη πίστα ,πιο γρήγορο … βασικά εμένα κ τα δυο μου αρέσουν , δεν θα μπορούσα να διαλέξω ευκολα , μαλλον ομως bmw θα έπαιρνα , μαύρο …
εαν έπαιρνα ομως το 1290 πριν βγει απο βιτρίνα θα του άλλαζα εξάτμιση , πως ειναι ετσι η stock , απαίσια





Sent from my iPhone using Tapatalk
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
To 1290 κανει καλύτερους χρόνους στη πίστα ,πιο γρήγορο … βασικά εμένα κ τα δυο μου αρέσουν , δεν θα μπορούσα να διαλέξω ευκολα , μαλλον ομως bmw θα έπαιρνα , μαύρο …
εαν έπαιρνα ομως το 1290 πριν βγει απο βιτρίνα θα του άλλαζα εξάτμιση , πως ειναι ετσι η stock , απαίσια





Sent from my iPhone using Tapatalk
Ωχ ωχ ωχ !!! :yew:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Φρέσκα λαδακια...silkolene



advphone
Σημείωση προς όσους πάρουν την συσκευασία της Silkolene των 4λτ.
Δυστυχώς δεν έχει ένδειξη ποσότητας οπότε βάζεις στο περίπου και κοιτάς το ματάκι για επιβεβαίωση. Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά την επόμενη φορά θα πάρω μονόλιτρα όπως ο μάστορας παραπάνω...
ΥΓ: Δεν είχα δοσομετρητή και δεν τόλμησα να ανέβω κουζίνα και να πάρω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σημείωση προς όσους πάρουν την συσκευασία της Silkolene των 4λτ.
Δυστυχώς δεν έχει ένδειξη ποσότητας οπότε βάζεις στο περίπου και κοιτάς το ματάκι για επιβεβαίωση. Δεν είναι κάτι φοβερό αλλά την επόμενη φορά θα πάρω μονόλιτρα όπως ο μάστορας παραπάνω...
ΥΓ: Δεν είχα δοσομετρητή και δεν τόλμησα να ανέβω κουζίνα και να πάρω.
Πόσο την πήρες την 4L συσκευασία?
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν βλέπω ελληνικά βίντεο γιατί... Οι παραγωγές είναι για κλάματα. Εδώ θα γίνει μια εξαίρεση. Θανάση για πες


Δεν ξέρω εαν εννοείς εμένα "Θανάση"
Δεν θα αγόραζα ποτέ bmw xr.
Δεν κάνω κέφι τον 17 εμπρός τροχό,
δεν ταξιδεύω με 200χλμ δεν είμαι λάτρης της ταχύτητας αλλά της σούζας στην έξοδο, τής ροπής φορτηγού στα χαμηλά και του χώματος!
Επίσης του 21/18 τροχών με το τιμόνι στα μούτρα ψηλά.

Μόνο εάν ταξίδευα με σύζυγο θα αγόραζα 19 τροχό εμπρός και μόνο adventure αερόψυκτο !
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω εαν εννοείς εμένα "Θανάση"
Για την κριτική του στο 1290, αλλιώς ξέρω ότι δεν θα έπαιρνες τετρακύλινδρο.

Το ότι η καρδιά σου είναι γαλανόλευκη είναι γνωστό.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εμπιστεύεστε την ένδειξη ποσότητας για να έχει την ακρίβεια που έχει δοσομετρητής;
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν βλέπω ελληνικά βίντεο γιατί... Οι παραγωγές είναι για κλάματα. Εδώ θα γίνει μια εξαίρεση. Θανάση για πες


Ναι καλά τα λέει ,η ktm πάντα δίνει περισσότερα σε σχέση με την bmw !
Αλλά λεπτομέρειες!
Κατά τα άλλα πετάει κόλο και η μαλ....κια μπροστά έπρεπε να είναι ηλεκτρονική με κουμπάκι :)
 
Top Bottom