BMW S1000XR(F?) ... τι να λεμε τωρα!... Funbike!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από τιμή όμως?
Από χιλιόμετρα όμως;
Και πόσα θα δώσεις για βάψιμο στο στοκ χρώμα.

Και πολλά ζητάει.

(Ναι, λύγισα, είδα την αγγελία).
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Οκ...να αναγνωρίσουμε ότι η τιμή είναι καλη
Η τιμή δεν είναι "καλή".
Είναι απλά οκ, γίνεται κακή την στιγμή που θα ξηλωσεις ζάντες και πλαστικά για να τα πας αμμοβολή και βάψιμο.

Συν το ότι δεν ξέρεις γιατί έγινε το καρακιτσαριό, γιατί η μία μεριά φαίνεται μαύρη και η άλλη κόκκινη, τα λάστιχα είναι για πέταμα κλπ. Οπότε το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι το μηχανάκι έχει περάσει όχι όμορφη ζωή και χαιρετισμούς και καλή τύχη.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η τιμή δεν είναι "καλή".
Είναι απλά οκ, γίνεται κακή την στιγμή που θα ξηλωσεις ζάντες και πλαστικά για να τα πας αμμοβολή και βάψιμο.

Συν το ότι δεν ξέρεις γιατί έγινε το καρακιτσαριό, γιατί η μία μεριά φαίνεται μαύρη και η άλλη κόκκινη, τα λάστιχα είναι για πέταμα κλπ. Οπότε το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι το μηχανάκι έχει περάσει όχι όμορφη ζωή και χαιρετισμούς και καλή τύχη.
Με 200.γιουργια τις κάνεις καινούργιες.
Μια φθηνή μηχανή είδαμε και την εθαψες και δαυτη....αλλά αυτός εισαι
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με 200.γιουργια τις κάνεις καινούργιες.
Μια φθηνή μηχανή είδαμε και την εθαψες και δαυτη....αλλά αυτός εισαι
Ρε μάνα μου γλυκιά.
300 λάστιχα
200 ζάντες
500 τα πλαστικά
Σιγά μην είναι τακάκια και αλυσίδα οκ, ακόμα 300+

Και ο βαρύς ασηκωτος φαν του κόκκινου από το Καματερό πρέπει να μαντέψεις αν του φερόταν ευγενικά.

Επίσης φαίνεται χαμηλή σέλα; πόσα έχει αυτή, κάπου 450 για να βάλεις ανθρώπινη;

Το μηχανάκι δεν είναι φτηνό και έχει πολλά ερωτηματικά.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν ήταν στοκ και λίγο φροντισμένο ίσως κάναμε άλλη συζήτηση. Ίσως.

Τα έχουμε ξαναπεί για τις "κενές" αγγελίες.

Μπεμβεδάκηδες, τι περιμένετε...
Είδαμε και το 790R πόσο καλό ήταν
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να γιατί Χόντα!
*Τι εννοείς δεν είναι για την ηλικία σου τύπε, λες και έχουν λεφτά τα 25χρονα να ψωνίσουν μηχανές πια


 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να γιατί Χόντα!
*Τι εννοείς δεν είναι για την ηλικία σου τύπε, λες και έχουν λεφτά τα 25χρονα να ψωνίσουν μηχανές πια


Παρε μηχανακι αμεσα.
Σε λιγο θα μας δειχνεις βιντεο απο Travelmoto
:roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παρε μηχανακι αμεσα.
Σε λιγο θα μας δειχνεις βιντεο απο Travelmoto
:roflmao:
Μου τον έβγαλε ο σωλήνας σε review hayabusa. Δεν περιγράφω άλλο (αξίζει) και χτεσινό βίντεο με την νέα Άφρικα στο μαγαζί του Γκινοσάτη.

Το θέμα δεν είναι να το πάρεις μόνο, είναι να μπορείς να το οδηγήσεις κιόλας, όπου υπάρχει θεματάκι ακόμα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να γιατί Χόντα!
*Τι εννοείς δεν είναι για την ηλικία σου τύπε, λες και έχουν λεφτά τα 25χρονα να ψωνίσουν μηχανές πια


Πρέπει να του έφτασε το σκατό στην κάλτσα....εφιάλτες θα βλέπει ακόμα
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το βιντεάκι αυτό είναι απόδειξη ότι θα έπρεπε να χρεώνετε ότι παπάρια ανεβαίνει και μάλιστα ακριβά , με αυτό τον τροπο θα είχε γίνει καλό ξεσκαρτάρισμα .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το βιντεάκι αυτό είναι απόδειξη ότι θα έπρεπε να χρεώνετε ότι παπάρια ανεβαίνει και μάλιστα ακριβά , με αυτό τον τροπο θα είχε γίνει καλό ξεσκαρτάρισμα .
Μεταξύ μας δεν είναι το χειρότερο που έχουμε δει και δυστυχώς ο τρόπος με τον οποίο γίνεται η παρουσίαση δεν διαφέρει καθόλου από τις συζητήσεις τις οποίες έχω κάνει ως κάτοχος xr με τυχαίο κόσμο. Είναι περίεργο να τα βλέπω σε βίντεο αλλά είναι ακριβής αποτύπωση του "μέσου όρου".


Το βίντεο εννοείται το έβαλα για να γελάσουμε λίγο και όχι να το πάρουμε σοβαρά.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μεταξύ μας δεν είναι το χειρότερο που έχουμε δει και δυστυχώς ο τρόπος με τον οποίο γίνεται η παρουσίαση δεν διαφέρει καθόλου από τις συζητήσεις τις οποίες έχω κάνει ως κάτοχος xr με τυχαίο κόσμο. Είναι περίεργο να τα βλέπω σε βίντεο αλλά είναι ακριβής αποτύπωση του "μέσου όρου".


Το βίντεο εννοείται το έβαλα για να γελάσουμε λίγο και όχι να το πάρουμε σοβαρά.
Ε και να θέλαμε δεν μπορούμε να το πάρουμε στα σοβαρά .

Το χειρότερο ειναι στα σχόλιο στο yt που του λένε : μπράβο είσαι φοβερός , συνέχισε !
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το χειρότερο είναι ότι το ακούω να παίρνει μπροστά και μου λείπει. Αυτό γνωρίζοντας ότι είχε ατέλειες με τις οποίες δεν ήθελα πια να συμβιβάζομαι.

Υπομονή για gen3...
 
Top Bottom