CF MOTO 650MT to buy or not to buy ....

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έπαθα πλάκα με το θρόνο που έχει για σέλα. Κάθονται άνετα 4 άτομα πάνω.
Είναι γεγονός. Και βασικά ένας από τους λόγους που το πήρα. Να απλώθουμε και λίγο βρε παιδί μου!
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Προσωπικά είναι από δύσκολο έως αδύνατο να γίνει κάποιο Κινέζικο δικό μου -για άλλους λόγους- αλλά αυτό δε σημαίνει ότι τα θετικά δε πρέπει να αναγνωρίζονται με μια καθαρή ματιά.
Από απλή περιέργεια,και αν θέλεις απαντάς, ποιοί είναι αυτοί οι λόγοι;;;;
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Από απλή περιέργεια,και αν θέλεις απαντάς, ποιοί είναι αυτοί οι λόγοι;;;;
Τα έχω γράψει κατά καιρούς και θεωρώ ότι κουράζουν χωρίς να βοηθούν σε κάτι στα θέματα των συζητήσεων που κάνουμε εδώ.
Ίσως μια μέρα έχουμε τη χαρά να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά, δεν είναι πράγματα που μπορώ να γράψω με δυο κουβέντες.
Κράτα πως από προσωπική επιλογή -και αυτό έρχεται από τις αρχές της μακρινής δεκαετίας του '90- όταν μπορώ γενικώς αποφεύγω την αγορά Κινέζικων προϊόντων με έμφαση σε αυτά που προωθούνται από πολυεθνικές εταιρείες του λεγόμενου δυτικού κόσμου που ξεκίνησε από μια αχόρταγη και αθέμιτη κερδοσκοπική διάθεση για να καταλήξει σήμερα να είναι μονόδρομος για την επιβίωση τους. Δυστυχώς πλέον δεν μπορώ να το πετυχαίνω απόλυτα καθώς το made in China είναι μια σχεδόν μονοπωλιακή κατάσταση που αγγίζει ακόμη και τη διατροφή μας.
 
Top Bottom