DR250s '97 αξίζει;

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ευχαριστώ Χάρη, ναι από Κατερίνη το πήρα, το μηχανάκι βέβαια το ήθελα από τότε που ήταν στον Μαρμαρά.
Ξέρω την ιστορία. Το καλοκαίρι ήμουν στον Μαρμαρα. Τελικά η περίπτωση σου είναι, αυτό που λένε, ( ότι το φθηνό, βγαίνει ακριβό)! Εύχομαι να μην έχεις άλλες περιπέτειες και να το ευχαριστηθείς! Για μαθήματα οδήγησης στο χώμα, εάν χρειαστείς, δεν χρειάζεται να τρέχεις μέχρι τήν Αθήνα..... Μπορώ να σε αναλάβω προσωπικά, σε ιδιωτικές πίστες, του μότο Κρος, Τραϊαλ και σούπερ Κρος με τους αντίστοιχους εκπαιδευτές. Εγώ διδάσκω τήν θεωρία :x3: που είναι και η πιο δύσκολη!!!
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Ευχαριστώ Χάρη, ναι από Κατερίνη το πήρα, το μηχανάκι βέβαια το ήθελα από τότε που ήταν στον Μαρμαρά.
Τελικά...το είχαμε μπανιασει πολλοί αυτό το μηχάνημα...
Φαινόταν πολύ καλό τεμάχιο!
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Σταθερή αξία..καλολάσπωτο κ να είσαι καλά να το χαρείς!
Υ.Γ. Μια ποδίτσα να χρειαστείς..
Ποδιά μπορούμε να βρούμε από κάπου (Ελλάδα/Ευρώπη); Γιατί με λίγο ψάξιμο μόνο τα αμερικανάκια βγάζουν.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Τελευταία επεξεργασία:

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Στο γκάζι πάνω κάτω τα ίδια είναι, τώρα το DR το έκανα μια βόλτα μόνο στο βουνό και από αυτή μια ιδέα πήρα μόνο, πάντως μου άρεσαν πάρα πολύ οι αναρτήσεις που είχε. To XR τώρα που του παίρνω λίγο τον αέρα μου φαίνεται πολύ καλό.
 
Top Bottom