Gs 1150 του 2003 η Caponord 2005,ιδου η απορια...

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Δεν καταλαβα που ακριβως.Αν θες διευκρινισε το μου και αιτιολογησε το.
"In late 2002, the optional ABS system was replaced with an electrically servo-assisted combined braking system. In addition the engines were equipped with twin spark plugs on each cylinder to improve emissions ."

Oποτε θα ψαχνα 1150 απο 99 μεχρι 08/2002.
Απ τον Σεπτεμβριο του 2002 ξεκινησε να βαζει σερβο.
Βοηθησα?
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
"In late 2002, the optional ABS system was replaced with an electrically servo-assisted combined braking system. In addition the engines were equipped with twin spark plugs on each cylinder to improve emissions ."

Oποτε θα ψαχνα 1150 απο 99 μεχρι 08/2002.
Απ τον Σεπτεμβριο του 2002 ξεκινησε να βαζει σερβο.
Βοηθησα?
Αρκετα.:friendship:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Κι εγω σ αυτο στοχευα, αλλα δεν υπηρχε ουτε δειγμα να πωλειται σε adv οταν εψαχνα......
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Κι εγω σ αυτο στοχευα, αλλα δεν υπηρχε ουτε δειγμα να πωλειται σε adv οταν εψαχνα......
Μια απ τα ιδια κ γω..
Ειδικα adv χωρις σερβο εχεις περιθωριο 1μιση χρονιες ετος κυκλοφοριας.
Οταν στο car πουλιουνται καμια 10αρια που τα 7 ειναι wannabe adv.
Δυσκολο εως απιθανο να βρεις...
 

TIME

Μέλος
Όνομα
Γεώργιος
Μοτό
r1150gs , Emw Marathon
Σαν κάτοχος του 1150 δεν μπορώ να μιλήσω αντικειμενικά...
Έχω οδηγήσει αρκετές φορές και το capo και αυτό που με εντυπωσίασε είναι όντως η μεγαλύτερη άνεση της σέλας του σε σχέση με το δικό μου και το νεύρο που έχει το γκάζι του..
Με ξένεψε πολύ το μικρό του τιμόνι σε σχέση με το δικό μου και είναι κάτι που δεν μου άρεσε(η δύναμη της συνήθειας βλέπεις)...
Επίσης το καλοκαίρι που μας πέρασε ο ξαδερφός μου οδηγώντας ευτυχώς με μικρές ταχύτητες αισθάνθηκε ζέστη στα πόδια του όπου η ζέστη ήταν από τη φωτιά που είχε πάρει λόγω ταχυσυνδέσμων όπου και είχε αλλάξει υποτίθεται σχετικά πρόσφατα!
Από ηλεκτρικά μέχρι στιγμής δεν θυμάμαι να μου έχει αναφέρει κάποιο πρόβλημα..
Διάφορες σαχλαμάρες που έχουν όλα τα μηχανάκια δεν τις αναφέρω κάν ...
Για το 1150 δεν σου γράφω γιατί πραγματικά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός..
Είναι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί!!!χχαχαχα
Δεν θεωρώ πάντως πως είναι μαι βαριά μοτοσυκλέτα το 1150 διότι ελέω χαμηλού κέντρου βάρους δεν το νιώθεις ...
Ρώτα ότι θες και σε απασχολεί και εδώ είμαι
Υ.Γ. από on off στο παρελθόν είχα transalp και africa ...και με το 1150 είμαι "παντρεμένος" 10 χρόνια περίπου...αν το άλλαζα θα το άλλαζα μόνο με το 1150adv που ήταν εξ'αρχής ο καημός μου αλλά εκείνα τα χρόνια δεν μπορούσα να το φτάσω οικονομικά μιας και το δικό μου το πήρα έπειτα από μεγάλα παζάρια 7350 και το adv ξεκινούσε από 10.500 τόοοοτε!
 
Top Bottom