Hard enduro...advtrOFFy 2021

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η πορτοκαλι ομαδα το βλεπει ζεστα.
Εχουμε διαδρομη χαρτογραφημενη;
Κλείνεις τα μάτια και ανοίγεις το γκάζι...
Τι τον θες τον χάρτη... :p:drt:
 

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Η πορτοκαλι ομαδα το βλεπει ζεστα.
Εχουμε διαδρομη χαρτογραφημενη;
Θα υπάρξουν κάποιες διαδρομές σε gpx αλά θα υπάρχουν και πλοηγοί το μεγαλύτερο κομμάτι της διαδρομής είναι κορδελιασμενο...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Εκτός απροόπτου θα τα πούμε Παρασκευή βράδυ, δύο άτομα με δυο gas gas.


Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποποπο ομορφιές!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Περιμένουμε gpx, αν υπάρχουν πιο τεχνικές εναλλακτικές διαδρομές τις περιμένουμε και αυτες, αν υπάρχουν και σουτζούκια με προβατίνες για μετά και αυτα τα περιμένουμε.

achalatsis Blue line #skliros_kariolis (geez996) στο 350 δεν έχω βεντηλατερ οποτε μήπως να έρθω με τη τσίλα που έχει ένα η λες με το 1290 που έχει δυο;
#Team_Orange_apiko
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Παιδια εμεις ενημερωση κανουμε μετα απο κει και περα ο καθενας ερχεται με οτι πιστευει.εγω πρεπει να σας πω οτι μεγαλυτερο απο εντουρο δεν περναει.αμα πιστευει καποιος οτι θα τα καταφερει ας ερθει.αρχεια gpx δεν υπαρχουν γιατι δεν υπαρχει δρομος και μπορει να υπαρχουν και παραλαγες.ειναι ολα μονοπατια και σηματοδοτιμενα με κορδελες.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Παιδια εμεις ενημερωση κανουμε μετα απο κει και περα ο καθενας ερχεται με οτι πιστευει.εγω πρεπει να σας πω οτι μεγαλυτερο απο εντουρο δεν περναει.αμα πιστευει καποιος οτι θα τα καταφερει ας ερθει.αρχεια gpx δεν υπαρχουν γιατι δεν υπαρχει δρομος και μπορει να υπαρχουν και παραλαγες.ειναι ολα μονοπατια και σηματοδοτιμενα με κορδελες.

Προβατινα υπαρχει τουλαχιστΟ ?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Από φθινόπωρο παίζει να μας βολταρετε εμένα και ένα φίλο με GASGAS στα μονοπάτια σας ένα άσχετο σκ ?

Δεν κολλάμε εύκολα, αντέχουμε στο ζόρι, βοηθάμε και δεν παραπονιόμαστε ποτέ για τα μονοπάτια μόνο για τις φλαταδούρες.

(Θα ήθελα να ερθω και τώρα αλλά επέλεξα εκδρομικό λόγω παρέας κτλ.)
 
Top Bottom