HARDVENTURE ATTICA RIDE story 3/2024

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Εγώ στη λίμνη μαραθωνα , εγκλωβίστηκα σε μια κατηφόρα με πηλό , λαςπη κ νερόλάκους , μαζι με εναν αφρικάνο1100cc DCT !!!….. και κάναμε πανω απο μιςη ωρα για να βγούμε κ να κάνουμε 200 μέτρα πιςω …
Ειχε πάει κ 2:00μμ περίπου κ δε συνέχισα , γύρισα άγιο Στέφανο απο τα χωράφια με τα θερμοκήπια … πιο πανω , πριν τον άγιο Στέφανο , ξανά κόλλησα κ ήμουν μόνος μου , και εκανα αλλο ενα μισάωρο να βγω , ευτυχως πέρναγε ενας ξεκάρφωτος εντουρας κ σηκώσαμε τη μηχανή , που ειχε θαφτεί μεςα στη λαςπη … τελικά απο την αγέλη δεν πρεπει να βγαίνεις στις μοτοβολτες ….

Μόνος μου 205 κιλά δε μπορούσα να τα σηκώσω , βυθίζονταν ολη η μπότα μου μεςα στο πηλό (μπορει να χτίσεις αποθήκη με αυτη τη χθεσινή λαςπη) … έδεσα μεχρι κ ιμάντα στη μηχανή κ περιμενα , καποιον αγρότη για να τη σηκώσει με το αγροτικό …..

Τελικά , ολα καλα κ πρόλαβα να παω και στο Περαμα που ειχα μια επάγγελματική υποχρέωση γυρω στις 5μμ με 6μμ

Πριν πάω ομως σπιτι , Πέρασα απο ενα πλυντηριο εβαλα ενα διευρω κ αντι να πλύνω τη μηχανή , φώναξα τον υπαλληλο κ με έπλυνε με το πιεστικό

Αυτα … απο μένα ….
Real adventure εχθές …

Ευχαριστούμε Τάσο για το σχεδιασμό κ το πολυ κόσμο που μαζεύτηκε … χαμός απο μηχανάκια στην εκκίνηση


Kαπο ως ετσι ήταν το τερέν στο μαραθωνα εχθές :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
Adventure original!!!! Επρεπε να μας ειδοποιησειες!! Να μην τραβιεσαι μονος!!!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Adventure original!!!! Επρεπε να μας ειδοποιησειες!! Να μην τραβιεσαι μονος!!!
Thank u , ήμουν σίγουρος οτι καποιος θα πέρναγε απο κει, οπως κ εγινε , απλα μετα τη τούμπα , άραξα λιγο κ περιμενα να ξεκουραστώ ….
ήμουν πολυ κοντά στον άγιο Στέφανο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Βρηκα το κατάλληλο μηχανάκι για το ανηφορικό στη ραπεντοσα



Ζω για να σε δω να χοροπηδάς και συ στη μανιβέλα...
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"

Τι τράβηξε ο Χάρης jocker-t ...

Που πας και μπλέκεις παιδί μου!!
αχχαχα!!

Όταν στο τραβάτε με κι ας κλαίω γίνονται κυριολεκτικά και τα 2 ρήματα..

Τώρα που τα βλέπω στο VAR, και βλέπεις τα λάθη σου, στο επόμενο μάτς θα κατέβει πιο προετοιμασμένη η ομάδα coach.

Ευχαριστουμε για το βιντεο!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Δυναμη και ο Χάρης jocker-t απλά στο τέλος έπαιζε και κούραση...και είχε και εμένα να του λέω έλα πάμε βγαίνει...χαχα
Επαιρνα κουραγιο που πέρναγε το αντρικό το ΚΤΜ, χωρίς ηλεκτρονικά.

Τώρα για την κούραση..
Νομίζω ο NektariosCRF1100 απαθανάτισε την προσωποίηση της..
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Xaris44 Εσύ άμα βγάλεις τα λιωμένα Ε07 που έχεις και βάλεις ένα φρέσκο σετ χωματινα, θα ανάβεις και τσιγάρο στο δρόμο!
Μπράβο σε όλη την ομάδα για τη βόλτα!
Ο Xaris44 έχει ανεβάσει επίπεδο εύγε!!!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Top Bottom