Jukebox...make my[daY]

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Εχω φωτο με την ίδια μπλουζα 1998 Ίο στο κάμπινγκ.... Χαχαχα, τωρα την εχω ξαναγορασει 3 διαφορετικες εκδοσεις εκεινη ελιωσε...:plqtr:
Με κάθε δίσκο που έβγαζαν έπαιρνα και την αντίστοιχη μπλούζα ...ψάχνω ψάχνω αλλά μάλλον έχουν πεταχτεί....πρέπει να ανανεώσω τη γκαρνταρόμπα :roflmao::roflmao::roflmao:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλοι οι Death... Αλλά ο Τσακ μας άφησε 20 χρόνια πριν. Ευτυχώς ακόμα βγαίνουν νέα και αξιόλογα πράγματα.

Παρολο που μας άφησε, άφησε κατα την γνώμη μου μεγαλη μουσική "κληρονομιά ", για τα επόμενα χρόνια και επηρέασε παρα πολλές μπαντες της μετα του 2000 εποχής εως και σήμερα....Συνεχιζω και τα ακούω ακομα και σήμερα ειδικά τα πιο παλιά Death άλμπουμ, καινούρια υπάρχουν καλά άλλα στο death metal κατα την γνώμη μου ειναι λίγες οι μπαντες που εχω πει, τι δισκαρα ειναι αυτή, ειδικα τα τελευταία χρόνια...
 
Τελευταία επεξεργασία:

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Δεν διαφωνώ. Οι Venom Prison δεν θα υπήρχαν χωρίς την κληρονομιά των Death. 20 χρόνια μετά είναι θετικό που το ιδίωμα ζει ακόμα αλλά ακόμα καλύτερο το οτι υπάρχουν μπάντες που μπορούν να σπάσουν τις προδιαγραφές του death metal και να το πάνε ακόμα πιο μακρυά.
 

panths

Μέλος
Περιοχή
Θεσ/νικη
Όνομα
Παντελής
Μοτό
Aprilia tuareg 660
Περι Death ο λογος....29 Μαρτιου θα παξουν οι Left to die στην Θεσ/νικηΘα πάω να τους δω( Eαν κάποιος ειναι απο Μακεδονία και πάει ας στείλει pm).Tο σωτηριο ετος 1998 στην Βίλκα τους ειχα δει για την προώθηση του Sound of perseverance.Απιστευτο live.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Περι Death ο λογος....29 Μαρτιου θα παξουν οι Left to die στην Θεσ/νικηΘα πάω να τους δω( Eαν κάποιος ειναι απο Μακεδονία και πάει ας στείλει pm).Tο σωτηριο ετος 1998 στην Βίλκα τους ειχα δει για την προώθηση του Sound of perseverance.Απιστευτο live.
28/3 και στην Λάρισα ;)
 
Top Bottom