Kawasaki KLR 650

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ωραίοοο..... κάποια στιγμή αυτό θα είναι ότι πιο κοντινό στα διτροχα-τετρατροχα που είχαμε..!!!!
Χωράνε και αυτα στο χώρο μας;
Ω μοντιε, παλι νταλαβερια θα χουμε..:p:p:p
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τελικά τι έγινε με αυτό το μηχανάκι , το έδωσε το πουρο ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το βλέπω να γερνάμε παρέα....!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ψαξε με την ησυχια σου και για τον χώρο για δυο, εχω λυση.

Δλδ η κοπελιά θα σηκώνει σούζα το μεκανακι του Πέτρου και θα το στήνει στον τοίχο;;;;
Δε καταλαβα...:thumbsdown::thumbsdown:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Το βλέπω να γερνάμε παρέα....!!!!!
Μη το δωσεις Πέτρο, τόσο που το δίνεις μονο σάπια δίνουν γενικότερα ....
Αξιοπρεπεστατο μηχανάκι, από ακομα πιο αξιοπρεπη ιδιοκτήτη!!
Ειλικρινά αν σε είχα κοντά, θα σου έλεγα να το παρατήσεις σπίτι μου,και όποτε αγαπάς κυκλοφόρησε το
Τεσπα εσυ ξέρεις :)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Σε αυτές τις σκέψεις πωλησης πάντα υπάρχουν πολλά κρυμμένα ερωτηματικά..
Δλδ
Οκ να το δώσω;
Μα πόσο;
Ειναι παλιό οκ αλλά το χω σωστά συντηρημένο,αξίζει να φύγει όσο ένα κινέζικο παπι;
Οχι σαφως!

Αλλά κ 2 μότο πάνε πολύ..
Ε τότε δωστο!

Ναι δεν λέω.. Αλλά..
Κ πάμε πάλι από την αρχή.. :UH:

Πέτραν βάστα τον γερακο σου
Σαν αυτό δεν θα βρεις.
Μπορεί να πάρεις ωραία σύγχρονα μοτερια αλλά τέτοια δεν θα είναι...
Σαφώς εσύ ξέρεις αλλά επειδή το πέρασα κ γω αυτό τοδιλλημα λεω ευτηχως που δεν το έδωσα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε αυτές τις σκέψεις πωλησης πάντα υπάρχουν πολλά κρυμμένα ερωτηματικά..
Δλδ
Οκ να το δώσω;
Μα πόσο;
Ειναι παλιό οκ αλλά το χω σωστά συντηρημένο,αξίζει να φύγει όσο ένα κινέζικο παπι;
Οχι σαφως!

Αλλά κ 2 μότο πάνε πολύ..
Ε τότε δωστο!

Ναι δεν λέω.. Αλλά..
Κ πάμε πάλι από την αρχή.. :UH:

Πέτραν βάστα τον γερακο σου
Σαν αυτό δεν θα βρεις.
Μπορεί να πάρεις ωραία σύγχρονα μοτερια αλλά τέτοια δεν θα είναι...
Σαφώς εσύ ξέρεις αλλά επειδή το πέρασα κ γω αυτό τοδιλλημα λεω ευτηχως που δεν το έδωσα...
Έτσι...
Και να του βάλει χωμάτινα, μπας και γίνει ρσενικο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Βλέπω ότι έχετε όρεξη κ ανακινητε το θέμα ας πούμε κάποιες σκέψεις...( τελικά ο ιός "Τodoριαση" είναι πολύ κολητικος )....
Η συνήθεια κ η ρουτίνα είναι άσχημο πράγμα..
Κινούμενος καθημερινά με το μηχανάκι άρχισαν να μου ξυνιζουν διάφορα...να σκέφτομαι ότι ένα πιο σύγχρονο μηχανάκι θα κάνει το Α-Β-Γ καλύτερα (μεταχειρω πάντα όχι καινούργιο παρόμοια κυβικά κ αποστολή..να είναι εργαλείο δουλειάς..καθημερινό..αλλά να κάνει τις βόλτες κ τα ταξιδακια του δικαβαλος άνετα)
Δεν κάνω μεγάλα κ πολυήμερα ταξίδια λόγω δουλειάς κ άλλων θεμάτων που υπάρχουν κ αν τύχει κάτι πάω με το αμάξι..
Έτσι άρχισα να κοιτάζω για άλλο..με γνώμονα όλα όσα ανελυσα πιο πάνω...αλλά κ να μου αρέσει οπτικά να το βλέπω κ να γουστάρω για μένα έχει μεγάλη σημασία αυτό ..
Στη πράξη κάποια που είδα ( μιλάμε για μηχανάκια 12-14 χρόνων)... ήταν ψιλοχρεπια η στη καλύτερη σε ανεκτή κατάσταση...
Είμαι κ εγώ λίγο περίεργος...η ματιά μου πέφτει συνεχώς πάνω στις ατέλειες..οπότε δύσκολα τα πράγματα..
Ήρθε όμως η 15ημερη διακοπή λόγω του χιονιά...κ άρχισε να μου λείπει η μηχανή... τόσες μέρες ποτέ δεν είχε τύχει να μην την κινήσω..
Όταν την καβάλησα μου φαίνονταν όλα καλά ήμουν χαρούμενος..δεν με χάλασε κάτι..
Οποτε ακόμη πιο δύσκολα τα πράγματα.... άντε να δούμε που θα καταλήξει αυτό....!!!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Βλέπω ότι έχετε όρεξη κ ανακινητε το θέμα ας πούμε κάποιες σκέψεις...( τελικά ο ιός "Τodoριαση" είναι πολύ κολητικος )....
Η συνήθεια κ η ρουτίνα είναι άσχημο πράγμα..
Κινούμενος καθημερινά με το μηχανάκι άρχισαν να μου ξυνιζουν διάφορα...να σκέφτομαι ότι ένα πιο σύγχρονο μηχανάκι θα κάνει το Α-Β-Γ καλύτερα (μεταχειρω πάντα όχι καινούργιο παρόμοια κυβικά κ αποστολή..να είναι εργαλείο δουλειάς..καθημερινό..αλλά να κάνει τις βόλτες κ τα ταξιδακια του δικαβαλος άνετα)
Δεν κάνω μεγάλα κ πολυήμερα ταξίδια λόγω δουλειάς κ άλλων θεμάτων που υπάρχουν κ αν τύχει κάτι πάω με το αμάξι..
Έτσι άρχισα να κοιτάζω για άλλο..με γνώμονα όλα όσα ανελυσα πιο πάνω...αλλά κ να μου αρέσει οπτικά να το βλέπω κ να γουστάρω για μένα έχει μεγάλη σημασία αυτό ..
Στη πράξη κάποια που είδα ( μιλάμε για μηχανάκια 12-14 χρόνων)... ήταν ψιλοχρεπια η στη καλύτερη σε ανεκτή κατάσταση...
Είμαι κ εγώ λίγο περίεργος...η ματιά μου πέφτει συνεχώς πάνω στις ατέλειες..οπότε δύσκολα τα πράγματα..
Ήρθε όμως η 15ημερη διακοπή λόγω του χιονιά...κ άρχισε να μου λείπει η μηχανή... τόσες μέρες ποτέ δεν είχε τύχει να μην την κινήσω..
Όταν την καβάλησα μου φαίνονταν όλα καλά ήμουν χαρούμενος..δεν με χάλασε κάτι..
Οποτε ακόμη πιο δύσκολα τα πράγματα.... άντε να δούμε που θα καταλήξει αυτό....!!!!!
συναδελφε πουλα το,δες και κατι αλλο στη ζωη.....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
...να σκέφτομαι ότι ένα πιο σύγχρονο μηχανάκι θα κάνει το Α-Β-Γ καλύτερα
Ναι, για κανενα "εξαμηνο", θα τα κανει καλυτερα ολα! Μετα θα ερθεις στον ιδιο παρανομαστη. Θα το βαρεθεις και αυτο!!! Φυσικη εξελιξη των πραγματων.....
Κρατησε το οσο παει! Το ξερεις το μηχανακι, ξερεις τα καλα του και τις αδυναμιες του, εχεις βρει τις ακρες σου με τα μαγαζια, ανταλλακτικα, επισκευες κτλ. Τα εχεις ολα ¨στρωμένα¨ ηδη!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Βλέπω ότι έχετε όρεξη κ ανακινητε το θέμα ας πούμε κάποιες σκέψεις...( τελικά ο ιός "Τodoριαση" είναι πολύ κολητικος )....
Η συνήθεια κ η ρουτίνα είναι άσχημο πράγμα..
Κινούμενος καθημερινά με το μηχανάκι άρχισαν να μου ξυνιζουν διάφορα...να σκέφτομαι ότι ένα πιο σύγχρονο μηχανάκι θα κάνει το Α-Β-Γ καλύτερα (μεταχειρω πάντα όχι καινούργιο παρόμοια κυβικά κ αποστολή..να είναι εργαλείο δουλειάς..καθημερινό..αλλά να κάνει τις βόλτες κ τα ταξιδακια του δικαβαλος άνετα)
Δεν κάνω μεγάλα κ πολυήμερα ταξίδια λόγω δουλειάς κ άλλων θεμάτων που υπάρχουν κ αν τύχει κάτι πάω με το αμάξι..
Έτσι άρχισα να κοιτάζω για άλλο..με γνώμονα όλα όσα ανελυσα πιο πάνω...αλλά κ να μου αρέσει οπτικά να το βλέπω κ να γουστάρω για μένα έχει μεγάλη σημασία αυτό ..
Στη πράξη κάποια που είδα ( μιλάμε για μηχανάκια 12-14 χρόνων)... ήταν ψιλοχρεπια η στη καλύτερη σε ανεκτή κατάσταση...
Είμαι κ εγώ λίγο περίεργος...η ματιά μου πέφτει συνεχώς πάνω στις ατέλειες..οπότε δύσκολα τα πράγματα..
Ήρθε όμως η 15ημερη διακοπή λόγω του χιονιά...κ άρχισε να μου λείπει η μηχανή... τόσες μέρες ποτέ δεν είχε τύχει να μην την κινήσω..
Όταν την καβάλησα μου φαίνονταν όλα καλά ήμουν χαρούμενος..δεν με χάλασε κάτι..
Οποτε ακόμη πιο δύσκολα τα πράγματα.... άντε να δούμε που θα καταλήξει αυτό....!!!!!
Φιλε μου, οταν γραφεις αυτο:

"Ήρθε η δύσκολη ώρα να δώσω το Κουλουράκι μου...
Έχει βρεθεί ο αντικαταστάτης...η θέση στην αυλή οριακά χωράει ένα μηχανάκι οπότε πρέπει να φύγει."

.... ολοι πιστεψαμε οτι εχεις βρει το επομενο και εχεις κανει και καποιες ενεργειες για την αποκτηση του.
Οχι να διωξεις το κουλουρακι και να αρχισεις το ψαξιμο!!
Αν ηταν ετσι, ολοι εμεις εδω μεσα που αλλαζουμε γνωμη δυο φορες την μερα, θα ειχαμε-εχω ξεμεινει με παπι (αντε ο amyroukai να ειχε μονο δυο μηχανες). :geek:

Οταν με το καλο βρεις αυτο που σου κανει κλικ, ξεκινα και τα υπολοιπα, ή κρατα και τα δυο και φορα επιτελους ενα λαστιχακι 50-50 στο κουλουρι. Το αξιζει κι αυτο και εσυ.
:inlove:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Τελικά τι μηχανάκι ήταν ο αντικαταστάτης ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τελικά τι μηχανάκι ήταν ο αντικαταστάτης ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KLR 650 σε pearl orange
:ha
 
Top Bottom