KTM 640 LC4 ADVENTURE

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι σου εκανε το παιδι.....κ τον βασανιζεις ;;;;
Βαλε εκει....παρταλια μοτο με απελπισμενους αναβατες.......μπας κ αποφασισει να παρει τον.......Ινδικο Κυριαρχο....(που κανει κολπα ζορικα)....να ησυχασουμε.....χαχα !!!!
Πριονοκορδελα.... Τα περνάει αυτά ο Ινδός.
Από σήμερα το απόγευμα θα ξετρυπαει και τα σβαρνα...
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πριονοκορδελα.... Τα περνάει αυτά ο Ινδός.
Από σήμερα το απόγευμα θα ξετρυπαει και τα σβαρνα...
Γεροντα δεν πας καλα.....ακουσες Γκαντι κ πεταχτηκες ;;;;
Για το Himalayan 500.....εγραψα !!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γεροντα δεν πας καλα.....ακουσες Γκαντι κ πεταχτηκες ;;;;
Για το Himalayan 500.....εγραψα !!!!!!
Κυρίαρχος με ινδικες καταβολές μόνο ο... Γκάντις!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
τώρα που μπήκα κι εγώ στα πορτοκαλιά και πριν αρχίσω να πληρώνω τις βλάβες....

θα χρειαστώ μια βάση για πίσω, για να μπορώ να πιάσω λουκάνικο ή οτιδήποτε θέλω να δέσω πάνω στη μηχανή
και πίσω κάγκελα για να μπορώ να κουμπώνω και τις μεταλλικές βαλίτσες που έχω (και τα σαμάρια)....

οποιαδήποτε πρόταση είναι καλοδεχούμενη :););)



(για να μην ανοίγω θέμα.... ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 640 ΤΙ???)





εδιτ: μάλλον στο "ζητηση" πρέπει να μπει....
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ATLAS 40lt!!!! κουμπώναν στα κλασσικά κάγκελα της GIVI που έχουν σχεδόν όλα τα v-strom.

και η χρήση τους (βαλίτσες) θα είναι καθαρά για δικάβαλη βόλτα (είμαι υπεραισιόδξος το ξέρω) και ταξίδι με την γυναίκα....
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Aρα εχουν το συστημα τυπου Τουρατεκ λογικα, με τους στρογγυλους πεσους και τα λαμακια που σφιγγουν.

Mια λυση ειναι απο Holan απο Πολωνια
Pannier rack for KTM LC4 & LC4 Adv


Για την ουρα, εγω λεω να ξηλωσεις τη βαση της Givi που εχει πισω και να δενεις πανω στο σχαρακι. Αν δεν σου φτανει, φτιαξε σε ενα μεταλλουργειο μονος σου μια "πιατελα" απο αλουμινιο 3-4χιλ , κανε τρυπες για μειωση βαρους και βιδωσε την πανω στις ιδιες βιδες που εχει το σχαρακι.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μετά τα χθεσινά χώματα και λίγες λάσπες, έπεσε το σχετικό καθάρισμα-σπα!!! Πόσο μ'αρεσει να τη χαϊδεύω....
Αλλά.... Βλέπω ότι το δεξί τζαμακι λαδιού δακρύζει (από τη χαρά του δε νομίζω).... Τι μπορώ να κάνω???

 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Παει κομπλε 35 ευρω... μην το αφησεις, γιατι καποια στιγμη μπορει κ να δεις λαδωμενα παπουτσακια...
Δώσε περισσότερες πληροφορίες σε παρακαλώ! Τζαμακι και τσιμουχα πακέτο? Από πού?? Θα αλλάξω και τη φλάτζα από το καπάκι που θα ανοίξει?
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δώσε περισσότερες πληροφορίες σε παρακαλώ! Τζαμακι και τσιμουχα πακέτο? Από πού?? Θα αλλάξω και τη φλάτζα από το καπάκι που θα ανοίξει?
Μην βιαζεσαι Θοδωρη.......στη πρωτη ταξη της KTM......εισαι !!!!!
Εδω αλλοι εχουν βγαλει πανεπιστημιο.......εχουν κ ντοκτορα στα..... Περτικαλι.......χαχα !!!!!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Η φλατζα εμενα την ειχε γλιτωσει... Το ματακι σαν ανταλλακτικο της κτμ ειναι ενας κωδικος και βγαινει περι τα 35 ευρω....

Μιλαμε για το δεξι ματακι που ειναι για τον χρονισμο και οχι την ενδειξη του λαδιου που ειναι στα αριστερα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ουπς μεα κουλπα, δεν ειδα λεξη κλειδι δεξι, εμεινα στο τζαμακι λαδιου.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
βρε γμτ μου.... με τρελαίνει που η μόνη λύση για πίσω κάγκελα (χοντρά, όχι αυτό-που δεν απλώνεις ούτε κάλτσες-για σαμάρια) είναι από την Holan με 180€!!!!!
και δεν πουλάει και κανένας!!!!

άσε που έχω και χάλια φώτα...

(πρέπει να πω κάπου τον πόνο μου!!!!! αααααααααααααααααχ βεστρομάκι μου.... με τα απ' όλα του.........)


άντε να δούμε και το πρώτο σερβισάκι που πλησιάζει :)
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
βρε γμτ μου.... με τρελαίνει που η μόνη λύση για πίσω κάγκελα (χοντρά, όχι αυτό-που δεν απλώνεις ούτε κάλτσες-για σαμάρια) είναι από την Holan με 180€!!!!!
και δεν πουλάει και κανένας!!!!

άσε που έχω και χάλια φώτα...

(πρέπει να πω κάπου τον πόνο μου!!!!! αααααααααααααααααχ βεστρομάκι μου.... με τα απ' όλα του.........)


άντε να δούμε και το πρώτο σερβισάκι που πλησιάζει :)
Νέος είσαι ακόμα....υπομονή...έχεις ακόμα να δεις. :p:p:D
 
Top Bottom