KTM 950 (990 LOOK)

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
λίγοι θα το καταλάβουν αυτό.. Τώρα θα μου πεις καλό είναι αυτό για μας??
Και γιατί να μην ειναι; Δεν είμαστε τίποτα στενόμυαλοι που διαβάζουμε μόνο το ΜΟΤΟ, να τα μαθαίνουμε όλα πρώτοι. Έχουμε εγκυκλοπαιδικές γνώσεις για να κερδαμε στο trivial.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτά είναι....καλοταξιδο Θοδωρή...
Το σίγουρο είναι ότι θά κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια... ειδικά Τρίτες και Τετάρτες..
Τώρα για πόσο καιρό..ο χρόνος και η χρήση θά δείξει..

Μα τι λέω..;;;
Τί να πάθει σέ ένα εξάμηνο.;;;
Ξέρουμε ήδη το στορυ...
Μετά το VOGE.... τί..;;;;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
todor άνοιξε καινούριο θέμα με το νέο όχημα γιατί στο παρών θα πάρει τα χούγια του ktm... :ha
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτά είναι....καλοταξιδο Θοδωρή...
Το σίγουρο είναι ότι θά κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια... ειδικά Τρίτες και Τετάρτες..
Τώρα για πόσο καιρό..ο χρόνος και η χρήση θά δείξει..

Μα τι λέω..;;;
Τί να πάθει σέ ένα εξάμηνο.;;;
Ξέρουμε ήδη το στορυ...
Μετά το VOGE.... τί..;;;;
Μετά το voge θα δείξει η αυτοψία.... Ήταν ξεκάθαρη γυναίκα μου :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καταρχήν λίγοι αντιλαμβάνονται πως αγόρασες premium μάρκα. Η Voge είναι για την Loncin ότι είναι η lexus για την toyota ας ουμε..

Μιλάμε χλιδα η δουλειά..:cool:

Σε μερικά χρόνια θα το πουλήσεις δίπλα λεφτά .:hungry:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καταρχήν λίγοι αντιλαμβάνονται πως αγόρασες premium μάρκα. Η Voge είναι για την Loncin ότι είναι η lexus για την toyota ας ουμε..

Μιλάμε χλιδα η δουλειά..:cool:

Σε μερικά χρόνια θα το πουλήσεις δίπλα λεφτά .:hungry:
Εγώ βλέπω ότι σε λίγο καιρό θα σου πέτανε πέτρες οι αγοραστές dior, voge, armani.....που εψησες να πάρουν πριμιουμ ρυζοτο.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σε πρόλαβα; Να πω τα καλορίζικα ή το έχεις βάλει αγγελία και πας για το επόεμενο;
Αμάν ρε Θοδωρή, πως τα αλλάζεις έτσι; Ούτε πουκάμισα να ήταν!

Πέρα από τη πλάκα όμως, καλορίζικο να είναι σου εύχομαι Θοδωρή. Voge και CFmoto φαίνονται να είναι οι σοβαρότερες από τις Κινέζικες εταιρείες!
Αντικειμενικά είναι και όμορφη, επιτέλους ο σχεδιασμός των μοτοσυκλετών τους είναι αρμονικός!

:friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ βλέπω ότι σε λίγο καιρό θα σου πέτανε πέτρες οι αγοραστές dior, voge, armani.....που εψησες να πάρουν πριμιουμ ρυζοτο.
Εγω δεν εψησα κανένα για τίποτα! Απλά οι Κινέζοι έδωσαν νέο ενδιαφέρον στον ανταγωνισμό και ζούμε μια ενδιαφέρουσα εποχή στην μοτοβιομηχανια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εγω δεν εψησα κανένα για τίποτα! Απλά οι Κινέζοι έδωσαν νέο ενδιαφέρον στον ανταγωνισμό και ζούμε μια ενδιαφέρουσα εποχή στην μοτοβιομηχανια.
Άστα αυτά...
Λέγε τι ποσοστά παίρνεις από τους Κινέζους... :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για εμάς που δεν έχουμε δει τις πλάκες του Μωυσή από το βουνό, τις δεύτερες τις καλές, όχι τις πρώτες που έπεσαν κάτω και έσπασαν, αυτό είναι το 650DS και το μοτέρ είναι το γνωστό του g650;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Για εμάς που δεν έχουμε δει τις πλάκες του Μωυσή από το βουνό, τις δεύτερες τις καλές, όχι τις πρώτες που έπεσαν κάτω και έσπασαν, αυτό είναι το 650DS και το μοτέρ είναι το γνωστό του g650;
Όχι. Αυτό είναι το 500DS με δίκυλινδρο σε σειρά κινητήρα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άστα αυτά...
Λέγε τι ποσοστά παίρνεις από τους Κινέζους... :p
0.3% επί των πωλήσεων. Σύστημα κομμουνιστική πυραμίδα. Σε καθένα που ανατινάζεται βάζω ποστ συνεχόμενα για ζημιές ευρωπαϊκών για αντιπερισπασμό. Απλά πράγματα. Μπιζνες
 
Top Bottom