March Moto Madness Greece 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Επειδη βλέπω τον διεθνή χαρακτηρα της οργάνωσης........έχετε τυπώσει και μπλουζάκια?.......θα υπάρχει καποια διάδραση με του "αλλους" του εξωτερικού.......κάποια διοργάνωση "απολογισμού" ίσως μετα το πέρας και εφόσον χωνεψετε τα του Σαββάτου :cool::)?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Επειδη βλέπω τον διεθνή χαρακτηρα της οργάνωσης........έχετε τυπώσει και μπλουζάκια?.......θα υπάρχει καποια διάδραση με του "αλλους" του εξωτερικού.......κάποια διοργάνωση "απολογισμού" ίσως μετατ το πέρας και εφόσον χωνεψετε τα του Σαββάτου :cool::)?
αυτο ειναι σαπραιζζζζζζ
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Θα έχω κι εγώ μπρος πίσω. Λεβιέδες δεν έχω.
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ετοιμη κ η παρεα απο Λαρισα μερια. Εμεις θα ερθουμε να σας συναντησουμε το Σαββατο και θα κανουμε την ασφαλτινη "φαση" μας !!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

mck

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός - Παπάγου
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
R1200GS (very) Special Edition & Husqy TE(rello) 610
Ένα επαγγελματικό ραντεβού την Παρασκευή το απόγευμα και τα γεννέθλια / bbq ενός φίλου το Σάββατο έχουν κάνει το εγχείρημα μάλλον αδύνατο για μένα ...
Καλά να περάσετε!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μόλις επικοινώνησα με τον ξενώνα και τα δωμάτια έκλεισαν.
Βέβαια υπάρχουν γειτονικά καταλύματα και μπορούν να εξυπηρετηθουν όσοι θέλουν να έρθουν .
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Yπάρχει κανένα όμορφο αγόρι ή και κορίτσι που θα ήθελε να την κάνουμε κατά κει την Κυριακή
πρωί πρωί με την αυγούλα ? :)
έλα ρε μεγάλε που θέλεις και παρέα μέχρι τη Λίμνη ... μισή γκαζιά είναι με το "Βενβέ" ...:D
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Yπάρχει κανένα όμορφο αγόρι ή και κορίτσι που θα ήθελε να την κάνουμε κατά κει την Κυριακή
πρωί πρωί με την αυγούλα ? :)
Για τι ωρα μιλσς να τη κανεις αν ειναι?

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Yπάρχει κανένα όμορφο αγόρι ή και κορίτσι που θα ήθελε να την κάνουμε κατά κει την Κυριακή
πρωί πρωί με την αυγούλα ? :)
Και έλεγα τι θα λείπει από αυτή την μοτοσυναντηση...:)
Αν και σε ήθελα από Σάββατο δίπλα μου......θα βολευτώ την Κυριακή πρόεδρε :inlove:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Yπάρχει κανένα όμορφο αγόρι ή και κορίτσι που θα ήθελε να την κάνουμε κατά κει την Κυριακή
πρωί πρωί με την αυγούλα ? :)
το σκέφτομαι για σαββατο η κυριακη αλλα δεν ξερω αν θα εχουν ερθει οι μποτουλες μου μεχρι παρασκευη,μονο για αυτό κολυομαι,να την κανω κατά εκει....μια κ ρώτησες αν υπαρχει κανα ομορφο αγορι:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
το σκέφτομαι για σαββατο η κυριακη αλλα δεν ξερω αν θα εχουν ερθει οι μποτουλες μου μεχρι παρασκευη,μονο για αυτό κολυομαι,να την κανω κατά εκει....μια κ ρώτησες αν υπαρχει κανα ομορφο αγορι:D
Τι νούμερο μπότα φοράς βρε όμορφο αγόρι? ?
 

angelo_balto

Overlander
Περιοχή
Γλυφαδα
Όνομα
Αγγελος
Μοτό
KTM 950 SE
Υπενθυμίζουμε ότι:

Η εκδρομή έχει 100% χωμάτινο χαρακτήρα, μέτριας δυσκολίας και μέσης διάρκειας.
Οι διαδρομή είναι σχεδιασμένη για μοτοσικλέτες on-off μεγάλου κυβισμού, οι οποίες πρέπει απαραίτητα να έχουν ελαστικά για χωμάτινη χρήση και οι αναβάτες να είναι ενδεδυμένοι με πλήρη προστατευτικό εξοπλισμό. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν θα είναι δυνατή η συμμετοχή.

Παρακαλείστε να έχετε μαζί σας τα ακόλουθα:
1. Σαμπρέλες εμπρός-πίσω στις διαστάσεις σας (ανεξάρτητα αν έχετε tubeless ελαστικά).
2. Κιτ επισκευής ελαστικών.
3. Εργαλεία της μοτοσικλέτας (και ειδικά εργαλεία που πιθανότατα θα χρειαστούν, όπως το εργαλείο για την αφαίρεση εμπρός τροχού GS).
4. Υδροφόρα πλάτης για μεταφορά νερού.
5. Φάρμακα για αλλεργίες.

Τέλος, να ενημερώσετε τους διοργανωτές αν έχετε κάποια αλλεργία.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom