Moto GP, 2016

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτο το μεγαλειο τι το ηθελες βρε Θοδωρη...τωρα ειναι οντως αντικειμενικος...Μηπως τον θυμασαι,γιατι θα τον θυμασαι στα πρωτα του χρονια η εστω μια 10ετια πριν? Ενας Μαρκεθ ηταν..με αλλο ονομα..μην με κανεις να ψαχνω στο youtube τις φουστιες του και το φερσιμο του..Η αληθεια αληθεια και ασ δηλωνω Ροσσικος
Τότε είχε απέναντί του -κυρίως- τον Biaggi, δηλωμένοι εχθροί και δεν "αλληλοπηγαίνονταν"! Γνωστό και παραδεκτό και από τους 2.
Τώρα ο 99 δεν έχει απέναντί του κανέναν "Biaggi"... άλλα κόλπα τώρα ;)
Ακόμα κι ο 93, παρόλη την φουστιά του το 2015, δεν αναλώνεται σε δηλώσεις και χειρονομίες, όπως ο 99. Ότι έχει να πει, το λέει στην πίστα. Κι αν πέσει/χάσει, διατηρεί ψυχραιμία και χαρακτήρα και πάει παρακάτω....
Όπως κι ο Βάλε κι οι άλλοι αναβάτες.
Ο 99 είναι περίπτωση! Χάσει ή κερδίσει, προκαλεί ! :punch::punch::punch::rage::rage::rage::devilish::devilish::devilish:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ο βινιαλες εξελισεται σε πολυ καλος οδηγος,θα παει τελικα στην γιαμαχα οταν φυγει ο αχωνευτος??
Το πιο πιθανό σενάριο είναι να πάει.....
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Το πιο πιθανό σενάριο είναι να πάει.....
Βαζω στοιχημα οτι δεν θα παει...καλυτερα πρωτος στο χωριο,παρα τελευταιος στην πολη... Η γρια 46 ψωφαει να τον εχει ομοσταυλο γιατι θα τον επισκιασει μεχρι ο μικρος να τα βρει με το μηχανακι.Εκτος αν ειναι οντως τοσο ταλεντο και παει αεροπορια απο την αρχη,πραγμα δυσκολο. Αν το αντιληφθει ο Βινιαλες μπορει και να κανει πισω.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βαζω στοιχημα οτι δεν θα παει...καλυτερα πρωτος στο χωριο,παρα τελευταιος στην πολη...
Όπου χωριό Suzuki, όπου πόλη ΥΑΜΑΗΑ... όπως το βλέπεις εσύ όμως. Εδώ για το Βινιάλες "η πόλη" πρέπει να θεωρείται το πρωτάθλημα, όπου -όντας στη Suzuki- είναι εκεί που είναι και δε φαίνεται να πάει ψηλότερα, όχι πριν το 2018 τουλάχιστον!

Η γρια 46 ψωφαει να τον εχει ομοσταυλο γιατι θα τον επισκιασει μεχρι ο μικρος να τα βρει με το μηχανακι.Εκτος αν ειναι οντως τοσο ταλεντο και παει αεροπορια απο την αρχη,πραγμα δυσκολο.
Συμφωνώ με αυτή τη λογική! Αλλά δεν είναι αυτή που ακολουθούν συνήθως οι αναβάτες και ειδικά οι φερέλπιδες, ταλαντούχοι -και όχι μόνο- όπως ο Βινιάλες. Σπάνια αδειάζει σέλα σε κορυφαίο εργοστάσιο και όταν αδειάσει, πρέπει κάποιος να έχει και την κατάλληλη ηλικία για να πάει. Μάλλον είναι η ευκαιρία του Βινιάλες και δε θα την αφήσει.. :cool:

Βαζω στοιχημα οτι δεν θα παει.....
.......................
Αν το αντιληφθει ο Βινιαλες μπορει και να κανει πισω.
Εδώ εμφανίζεται σχήμα οξύμωρο....:thinking:

Βάζεις στοίχημα ότι δεν θα πάει? Ή μπορεί και να κάνει πίσω????:woot::woot::woot::laugh::roflmao:

Αστειεύομαι....
Θεωρώ και πάλι ως το πιθανότερο σενάριο να πάει, πράγμα που δεν αποκλείει όσα γράφεις. Απλώς εγώ -χωρίς στοίχημα- νομίζω ότι θα πάει (πιθανότερο...) ;)
Αν πάλι δεν πάει, τότε βλέπω τον Ντάνι ομόσταυλο με το Γιατρό!
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ο Βινιάλες με αυτά που έχει δείξει μέχρι τώρα, αξίζει καλύτερο μηχανάκι και άσχετα με τα άλματα προόδου που έχει κάνει η Σουζούκι δεν πιστεύω πως μπορεί να του το δώσει.
Την ερχόμενη χρονιά δεν μπαίνουν και τα ΚΤΜ στο παιχνίδι;
Βλέπω τη Σουζούκι να δίνει μάχες με την ΚΤΜ..
Αν ήμουν Βινιάλες θα ήθελα να έχω ένα μικρό προβάδισμα από 5 μηχανάκια που θα κονταροχτυπιούνται. (Λένε για 3ο εργοστασιακό Σουζούκι το 2017).
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ο Βινιάλες με αυτά που έχει δείξει μέχρι τώρα, αξίζει καλύτερο μηχανάκι και άσχετα με τα άλματα προόδου που έχει κάνει η Σουζούκι δεν πιστεύω πως μπορεί να του το δώσει.
Την ερχόμενη χρονιά δεν μπαίνουν και τα ΚΤΜ στο παιχνίδι;
Βλέπω τη Σουζούκι να δίνει μάχες με την ΚΤΜ..
Αν ήμουν Βινιάλες θα ήθελα να έχω ένα μικρό προβάδισμα από 5 μηχανάκια που θα κονταροχτυπιούνται. (Λένε για 3ο εργοστασιακό Σουζούκι το 2017).
+1200, έτσι το βλέπω κι εγώ. Για την ΚΤΜ δεν ξέρω... δεν το έχω κοιτάξει καθόλου.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Υποτιματε την Suzuki και οι δυο.Η οποια Suzuki απεδειξε μεσα σε 2 χρονια οτι μπορεσε να κανει οτι οι αλλοι προσπαθουν χρονια και λεγοντας την χωριο φυσικα αστειευομαι γιατι μονο χωριο δεν ειναι. Και ο μικρος αυτην τη στιγμη ειναι το αστερι του χωριου . Προτιμοτερο λοιπον ειναι να παλεψει και να εκβιασει την υποσχομενη εξελιξη της Suzuki παρα να μπει σε μια εταιρεια που συμφωνω οτι πολλοι την κυνηγανε , αλλα αυτο θα τον φορτωσει ανχος που θα του το επιβαλει η yamaha. Αν ο 26 παει στην γιαμαχα μια χαρα για αυτον(τον βινιαλες), γιατι ο 26 δεν εχει να δωσει και πολλα για πολυ καιρο ακομη. Οποτε θα κερδισει 2 χρονια που θα τον κανουν ωριμοτερο και πιο καταξιωμενο και η σελλα παλι κενη θα ειναι , αν ο πετροσα παει στην yamaha ριψοκινδυνο το σκεπτικο μου, αλλα εχει λογικη βραχυπροθεσμη.Αποψη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Υποτιματε την Suzuki και οι δυο.Η οποια Suzuki απεδειξε μεσα σε 2 χρονια οτι μπορεσε να κανει οτι οι αλλοι προσπαθουν χρονια και λεγοντας την χωριο φυσικα αστειευομαι γιατι μονο χωριο δεν ειναι. Και ο μικρος αυτην τη στιγμη ειναι το αστερι του χωριου . Προτιμοτερο λοιπον ειναι να παλεψει και να εκβιασει την υποσχομενη εξελιξη της Suzuki παρα να μπει σε μια εταιρεια που συμφωνω οτι πολλοι την κυνηγανε , αλλα αυτο θα τον φορτωσει ανχος που θα του το επιβαλει η yamaha. Αν ο 26 παει στην γιαμαχα μια χαρα για αυτον(τον βινιαλες), γιατι ο 26 δεν εχει να δωσει και πολλα για πολυ καιρο ακομη. Οποτε θα κερδισει 2 χρονια που θα τον κανουν ωριμοτερο και πιο καταξιωμενο και η σελλα παλι κενη θα ειναι , αν ο πετροσα παει στην yamaha ριψοκινδυνο το σκεπτικο μου, αλλα εχει λογικη βραχυπροθεσμη.Αποψη μου.
Τώρα βάζεις το στοίχημα, ή όχι?
Δέχομαι και καφέ κέρασμα απόψε:pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τώρα βάζεις το στοίχημα, ή όχι?
Δέχομαι και καφέ κέρασμα απόψε:pointu:
Χαχα πρεπει να τον πιουμε τον καφε θοδωρη και εννοειται οτι θα βαλουμε στοιχημα , αλλα καφεδες μασες και τετοια ξερεις....:yew::friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χαχα πρεπει να τον πιουμε τον καφε θοδωρη και εννοειται οτι θα βαλουμε στοιχημα , αλλα καφεδες μασες και τετοια ξερεις....:yew::friendship:
Ε, τι άλλο?:yew::friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε παιδιά, ο Βινιάλες είναι προστατευόμενος του Ρόσι και έχουν και εμπορική συνεργασία καθότι προμοτάρει τα προιόντα VR46.
Του χρόνου θα τρέχει με Yamaha.
Σοβαρός παράγοντας και μάλλον έτσι θα γίνει.
Μόνο εμπόδιο, ο ρομαντισμός του Μάβερικ που θέλει να γίνει πρωταθλητής, αλλά ταυτόχρονα να κάνει αυτός πρωταθλήτρια τη SUZUKI..
Λογικό...
Στο γιατρό και στον Swartz θέλει να μοιάσει ;)
Θα δούμε.... Πολύ παρασκήνιο!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σοβαρός παράγοντας και μάλλον έτσι θα γίνει.
Μόνο εμπόδιο, ο ρομαντισμός του Μάβερικ που θέλει να γίνει πρωταθλητής, αλλά ταυτόχρονα να κάνει αυτός πρωταθλήτρια τη SUZUKI..
Λογικό...
Στο γιατρό και στον Swartz θέλει να μοιάσει ;)
Θα δούμε.... Πολύ παρασκήνιο!
Ωρε θα φαω τσαμπα...:roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωρε θα φαω τσαμπα...:roflmao:
Χαχαχαχα!! :p

Ποιος τρωει και πινει τσαμπα τωρα;



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Χαχαχαχα!! :p

Ποιος τρωει και πινει τσαμπα τωρα;



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Παλι εγω τρωω τσαμπα ,γιατι η φορμιτσα ,ακομα suzuki γραφει...θες να με συνχυσεις πρωι -πρωι?:muted::muted::muted::muted::roflmao::roflmao::roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παλι εγω τρωω τσαμπα ,γιατι η φορμιτσα ,ακομα suzuki γραφει...θες να με συνχυσεις πρωι -πρωι?:muted::muted::muted::muted::roflmao::roflmao::roflmao:
Ψαξε λιγο.....
Κι αν δεν ψαξεις, Πεμπτη θα το ξερουμε ολοι:cool:
 
Top Bottom