Newfieφαδα vol.1 Ευβοία edition 7 Μαΐου

Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Νομίζω δεν υπάρχει κάποιος που να μην ευχαριστηθηκε την βόλτα και να μην έμεινε με πολύ καλές εντυπώσεις.Βολτα,καιρός, και παρέα ήταν όλα άψογα!Να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν να ξεθαψουμε την πίσω ρόδα του TENERE

Να μην ξεχάσω.. Έχω ένα σπάνιο βίντεο..Έχω βίντεο,τον μίστερ βίντεο..Εκείνον που συνήθως είναι πίσω από την κάμερα..Κάποια στιγμή θα το ανεβάσω!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ευχαριστουμε το team που εφερε εις περας την βολτα, η οποια αν και μεγαλη κυλησε αρκετα ομαλα!!! Ελπιζω ολοι να ευχαριστηθηκαμε!!!

Mastoras
D347H81
Δημήτρης Χαλκίδα
Πετρος 1
p1lotos

και οσους τολμησανε να εμπιστευτουνε στα Newfiα την Κυριακη τους!!!

Χαιρομαι που σιγα σιγα σας γνωριζω!! Οσοι την χασανε, καλοκαιρακι μετα μπανιου ξανα!!!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ευχαριστουμε το team που εφερε εις περας την βολτα, η οποια αν και μεγαλη κυλησε αρκετα ομαλα!!! Ελπιζω ολοι να ευχαριστηθηκαμε!!!

Mastoras
D347H81
Δημήτρης Χαλκίδα
Πετρος 1
p1lotos

και οσους τολμησανε να εμπιστευτουνε στα Newfiα την Κυριακη τους!!!

Χαιρομαι που σιγα σιγα σας γνωριζω!! Οσοι την χασανε, καλοκαιρακι μετα μπανιου ξανα!!!
Τάσο η βόλτα που βγαλατε ήταν απο τις πιο ωραίες που έχω πάει και με ωραίες δυσκολίες και πολύ προσεγμένα σημεία για στάσεις και αξιοθέατα.
Φάνηκε η όρεξη και το κλίμα μεταξύ των παιδιών ήταν φοβερό και φιλικότατο!
Sign me in για όλες τις βόλτες σας!
Χωρίς να θέλω να σαλιαρίζω με τα κοπλιμέντα, απλά θα αναφέρω την τελευταία κουβέντα που είχα με τον Τάσο 2wheeler γιατί το επεξεργάστηκα καθώς γυρνούσαμε και μου άρεσε.
Του λέω <<Τάσο είσαι επικός>>
και μου απαντάει << απλά είμαι ο εαυτός μου>>

Ε, για αυτόν το λόγο είσαι επικός φιλαράκι μου. Εύχομαι σε όλους μας να μπορούμε να είμαστε ο εαυτός μας. Όταν είμαστε, συμβαίνουν επικά πράγματα.

(έκτος αν ο εαυτος σου είναι κανένας ηλίθιος μλκας ψυχοπαθής οπού στην προκειμένη οφείλεις να το αναγνωρίσεις/αλλάξεις και αν δεν μπορείς μιμήσου κάποιον άλλο ελεύθερα) χαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Οφείλω να ευχαριστήσω τον Τάσο και όσους συνέβαλαν στον σχεδιασμό αυτής της βόλτας.
Από τις προσεγμένες διαδρομές με σημεία φωτογράφισης-ξεκούρασης με ποικίλο τερέν....
Προσωπικά το διασκέδασα, αν και επέλεξα το αδήλωτο της συμμετοχής και την ανένταχτη στο group παρουσία.
Φωτογραφίες λίγες, μιας και υποχρεώσεις μας ήθελαν πίσω στην Αθήνα το αργότερο στις 4:00. Πιάσαμε με τον
γιό μου έναν καλό ρυθμό που μας επέτρεψε να πετύχουμε τον στόχο μας.

Τάσο συνέχισε έτσι! Βγάζε τέτοιες βόλτες και θα έχεις να μοιράζεις άπειρα χαμόγελα !!!

 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μπράβο σε όλους σας :friendship:

(Επειδή δεν μπόρεσα να έρθω, κάποια στιγμή θα πάω να την κάνω την διαδρομή. Αν επιθυμεί και κάποιος άλλος θα χαρώ να πάμε παρέα.)
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Μπράβο σε όλους σας :friendship:

(Επειδή δεν μπόρεσα να έρθω, κάποια στιγμή θα πάω να την κάνω την διαδρομή. Αν επιθυμεί και κάποιος άλλος θα χαρώ να πάμε παρέα.)
Κανόνισε ρεπο μεσοβδόμαδο μετά τις 15 και πάμε… και με διανυκτέρευση σε καμία παραλία αν σε ψεν …
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Μπράβο σε όλους σας :friendship:

(Επειδή δεν μπόρεσα να έρθω, κάποια στιγμή θα πάω να την κάνω την διαδρομή. Αν επιθυμεί και κάποιος άλλος θα χαρώ να πάμε παρέα.)
κωστα υπολογισε με
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Στο σημειο αυτο στο ποταμακι καποιοι συνεχισαμε ευθεια μεσα στο νερο γιατι δεν γνωριζαμε το περασμα να βγουμε στο χωματοδρομο ...Πλακα ειχε μεχρι που εγω και Γιωργος (φιλος του antonis68) κολλησαμε σε ενα αποτομο ανηφορικο αμουδερο
Και μετα το ποταμι ειχε κατι πολυ ωραια κομματια Πετρα στην πετρα, κατηφοροανηφορες με σεβαστη κλιση, τα παντα!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Στο σημειο αυτο στο ποταμακι καποιοι συνεχισαμε ευθεια μεσα στο νερο γιατι δεν γνωριζαμε το περασμα να βγουμε στο χωματοδρομο ...Πλακα ειχε μεχρι που εγω και Γιωργος (φιλος του antonis68) κολλησαμε σε ενα αποτομο ανηφορικο αμουδερο
Αποκλείεται να μην είδες το πέρασμα... Ολόκληρη λεωφόρο σας άνοιξα !!! :roflmao:

Και μετα το ποταμι ειχε κατι πολυ ωραια κομματια Πετρα στην πετρα, κατηφοροανηφορες με σεβαστη κλιση, τα παντα!
Ναι.. περάσαμε μούρλια και εμείς εκεί !
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l

Μας ανοίγει δρόμους!Όχι μόνο χωμάτινους αλλά και υδάτινους!
Ναι το ...νοιωσαμε το ποταμακι σας Μεχρι εκεινη την ωρα νομιζα οτι δεν ειχα βραχει (πολυ) Μετα...:roflmao:
Βλεπει μπηκα και γω σαν τον 2wheeler αλλα πιο αριστερα κοντα στις πετρες Ηταν πιο βαθυ εκει! :(
 
Top Bottom