Newfieφαδα vol.1 Ευβοία edition 7 Μαΐου

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλή βόλτα...!:drt:
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Μπήκαμε κ εμείς στο καράβι της επιστροφής από την βλαχιά κ μετά φύγαμε για να το προλάβουμε ! Η βόλτα ήταν φοβερή ευχαριστούμε τον Τάσο και τα υπόλοιπα παιδια για την την ωραία βόλτα !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Η πρώτη μου μεγάλη (για ‘μένα) βολτα και ήταν πραγματικά υπέροχη!
Ζορίστηκα λίγο και θα ήθελα να ήμουν κάπως πιο άνετος ώστε και να απολαύσω πιο πολύ τα απίθανα τοπία και να την βγάλω ολόκληρη!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Τάσο 2wheeler στον Κώστα D347H81 στον Δημήτρη Δημήτρης Χαλκίδα στον Mastoras για την βοήθεια και την εμψύχωση και ελπίζω να μην τους την έσπασα πολύ :friendship:

edit: διορθώσεις στα nicknames κ ελπίζω να τα εγραψα σωστά
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Μερικές φωτο κ απο μένα, μολις γυρισα καναμε ολη την διαδρομή εκτος απο λίγο στο τέλος μετα απο Διρφυ... έπρεπε να γυρίσω..... Σούπερ Τάσο 2wheeler μπράβο για την βόλτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Η πρώτη μου μεγάλη (για ‘μένα) βολτα και ήταν πραγματικά υπέροχη!
Ζορίστηκα λίγο και θα ήθελα να ήμουν κάπως πιο άνετος ώστε και να απολαύσω πιο πολύ τα απίθανα τοπία και να την βγάλω ολόκληρη!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Τάσο 2wheeler στον Κώστα D347H81 στον Δημήτρη Δημήτρης Χαλκίδα στον Mastoras για την βοήθεια και την εμψύχωση και ελπίζω να μην τους την έσπασα πολύ :friendship:

edit: διορθώσεις στα nicknames κ ελπίζω να τα εγραψα σωστά
Τελεια ηταν !!! Να μας ξαναρθεις!!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καναμε μαζι με antonis68 και τον φιλο του Βασιλη ολη την διαδρομη και κατα τις 7 φαγαμε και το σουβλακι μας
Ηταν μια απο τις πιο χορταστικες σε χωματινα χλμ και ποικιλια βολτες που εχω κανει Ευχαριστω 2wheeler και οποιον αλλον συνεβαλλε στην χαραξη της διαδρομης

Κερασακι στο τελος ηταν το περασμα του ποταμου!
:secret:...Μεχρι και εκει που δεν βλεπει ηλιος βραχηκα!
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Η πρώτη μου μεγάλη (για ‘μένα) βολτα και ήταν πραγματικά υπέροχη!
Ζορίστηκα λίγο και θα ήθελα να ήμουν κάπως πιο άνετος ώστε και να απολαύσω πιο πολύ τα απίθανα τοπία και να την βγάλω ολόκληρη!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Τάσο 2wheeler στον Κώστα D347H81 στον Δημήτρη Δημήτρης Χαλκίδα στον Mastoras για την βοήθεια και την εμψύχωση και ελπίζω να μην τους την έσπασα πολύ :friendship:

edit: διορθώσεις στα nicknames κ ελπίζω να τα εγραψα σωστά
Ολα μια χαρά DomieMic65, μπράβο σου!!!
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Μερικες απο Διρφυ...
Τέλεια μέρα, πανέμορφα μέρη.
Μπράβο σε όλους σας ρε παιδιά και κυρίως σε όσους έκαναν όλη την διαδρομή ( :secret:ψυχαναγκασμού γαρ)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom