Newfieφαδα vol.1 Ευβοία edition 7 Μαΐου

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Παρε φορτιστη μαζι!!! Και κατεβαστε ολοι και την soft να υπαρχει αν χρειαστει!

Θα το δουμε παρεα!!
Ναι εννοείται πως θα έχω...
Και είναι ήδη όλες οι διαδρομές κατεβασμένες!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Παιδιά εγώ gps δεν έχω.. και την εφαρμογή στο κινητό δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ!
Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα!

Όσον αφορά στην εμπειρία στο χώμα έχω πολύ λίγη από τότε που είχα το Dominator (αρκετά χρόνια πριν δλδ) και με το Tenere ελάχιστη.

Βρήκα pro στολή όμως.. χαχαχ :ha
Όταν έχεις αμφιβολία ακόλουθα την σκόνη και θα σαι εντάξει! Χαχα
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Επειδη το εχω χασει λιγο και για να μην ψαχνω Αναχωρηση Αθηνας απο που και τι ωρα; ...Μπας και...
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Τα λεει στο 1ο ποστ ολα. 7:00 αυστηρα απο Στεργιου Μεταμορφωσης, εγω που θελω να ειμαι πιο νωρις και απο παλιο με D347H81 . Αν θες να κερδισεις υπνο ξεκινας κ αργοτερα αρκει να εισαι 9.00 στον Σταθμο στην Χαλκιδα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παίδες ....δεν θα έχω την χαρά να βολταρουμε μαζί, είμαι σε αποστολή ανταποδωτικης ασφαλτινης ήδη

Πλοηγός και σκούπα καλό είναι να μπουν οι "διοργανωτές"....ιδιως σκούπα
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Παίδες ....δεν θα έχω την χαρά να βολταρουμε μαζί, είμαι σε αποστολή ανταποδωτικης ασφαλτινης ήδη

Πλοηγός και σκούπα καλό είναι να μπουν οι "διοργανωτές"....ιδιως σκούπα
Κριμα!!! Next time!!!
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Κρίμα, την επόμενη φορά Κώστα, καλή βόλτα να έχεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
YAMAHA TENERE 700 22
Οσοι εχουν τενερε ας σηκωσουν καλου κακου φτερα.
Διαβάζω.. Όσοι έχουν τενερε..και λέω ωχ θα μας πει να μην πάμε στην βόλτα...αλλά εντάξει μετά ηρέμησα!!;)..Ευχαριστούμε 2wheeler
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Διαβάζω.. Όσοι έχουν τενερε..και λέω ωχ θα μας πει να μην πάμε στην βόλτα...αλλά εντάξει μετά ηρέμησα!!;)..Ευχαριστούμε 2wheeler
Να ξέρεις έτοιμος ήμουνα!!! Γιατι σαν πολλά μαζευτηκατε!!! o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
UPDATE UPDATE UPDATE

1. Για να μην χαθουμε με το καλημέρα, ασχέτως αν έχουμε την διαδρομή η όχι, θα το κάνουμε εντουράδικο σύστημα... Σε διασταυρώσεις που δεν είναι ξεκάθαρο που πηγαίνεις, ο κάθε ένας περιμένει τον πίσω να φανεί και να είναι ξεκάθαρο στον πίσω που πήγε, ώστε να ακολουθήσει την σωστη πορεία. Δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να σταματησει ο μπροστινος για να έρθει δίπλα του ο πίσω και να ξεκινήσουν, αρκεί να ριξει μια ματια (ο μπροστά στον πίσω) ότι τον ειδε στην διασταυρωση. Ο μπροστά φεύγει ο πίσω μένει για τον επόμενο και ουτω καθεξης. Οπότε και θα υπαρχει μια ροή και θα είμαστε μια αλυσίδα.

2. Στα GPX θα δείτε ότι υπάρχουν κομμάτια τα οποία φτανουν κάπου και γυριζεις από τον ιδιο δρόμο για να μπεις ξανά στην διαδρομη. Αυτα είναι σποτάκια για φωτό στάσεις κλπ, δεν είναι λάθη στην διαδρομή. Ακολουθείτε κανονικά και γυρνάτε!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

CrazyMits

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW F650GS 01'
Ήθελα να συμμετέχω έστω στη soft καθότι νέος αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Παρακολουθώ όμως και έχω κατεβάσει τα gpx. Στο μέλλον θα τη πάω τη βόλτα αν κάποιος ψήνεται ξανά ή δεν πήγε σαν εμένα , να γίνει μια version 2.
Να μου πεις κάτσε να γίνει η πρώτη:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ήθελα να συμμετέχω έστω στη soft καθότι νέος αλλά δυστυχώς δεν γίνεται. Παρακολουθώ όμως και έχω κατεβάσει τα gpx. Στο μέλλον θα τη πάω τη βόλτα αν κάποιος ψήνεται ξανά ή δεν πήγε σαν εμένα , να γίνει μια version 2.
Να μου πεις κάτσε να γίνει η πρώτη:p
Θα την κάνουμε ξανα καλοκαιράκι μετα μπάνιου!!
 
Top Bottom