Newfieφαδα vol. 2 Μαμησάδα edition 6/01/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Xaxaxa τρομερός καναπές για να βλέπεις βιντεάκια με μοτοβολτες του Advride στο YouTube


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε live μετάδοση... :roflmao:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Θα παρατηρήσω ότι το 690 δεν υπάρχει στα bloopers. Τυχαίο; Χαχα
Ρε συ Νίκο, πες μου τι γνώμη έχεις σχηματίσει για μένα ... ? :laugh:
Αμανητουνανατοπεταξωστηθαλασσα, θα εκανα τόσα χιλιομετρα ... διπλα είναι η Πειραική...
Τους αρώτηξα ... με τι όχημα να έρθω ? έχω και jetski ... όχι μου λένε, με το μεκανάκι έλα το ακριβό ... εκεί τη σακουλεύτηκα λίγο ...
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ρε συ Νίκο, πες μου τι γνώμη έχεις σχηματίσει για μένα ... ? :laugh:
Αμανητουνανατοπεταξωστηθαλασσα, θα εκανα τόσα χιλιομετρα ... διπλα είναι η Πειραική...
Τους αρώτηξα ... με τι όχημα να έρθω ? έχω και jetski ... όχι μου λένε, με το μεκανάκι έλα το ακριβό ... εκεί τη σακουλεύτηκα λίγο ...
Mονο που το λες ακριβό, κατ ευθείαν έχεις πρόβλημα.
Πάρε ένα φτηνό να μην το λυπάσαι, και θα διασκεδάζεις πολύ περισσότερο
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ρε συ Νίκο, πες μου τι γνώμη έχεις σχηματίσει για μένα ... ? :laugh:
Αμανητουνανατοπεταξωστηθαλασσα, θα εκανα τόσα χιλιομετρα ... διπλα είναι η Πειραική...
Τους αρώτηξα ... με τι όχημα να έρθω ? έχω και jetski ... όχι μου λένε, με το μεκανάκι έλα το ακριβό ... εκεί τη σακουλεύτηκα λίγο ...
Ακόμα και στον πόλεμο μητσαρα συνήθως καποιος μένει να εξιστορησει τα γεγονότα των πεσωντων! Δεν σε κατηγορώ καθόλου! Ίσα ίσα στους άλλους κλείνω το μάτι λέγοντας να ακολουθήσουν το παράδειγμα του ΚΑΤΕΜΑ. αυτός ξέρει! Χαχα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Mονο που το λες ακριβό, κατ ευθείαν έχεις πρόβλημα.
Πάρε ένα φτηνό να μην το λυπάσαι, και θα διασκεδάζεις πολύ περισσότερο
ναι ρε σιδεροφάγε, επειδή έχει ενδοιασμους να ρίξει ένα 13 χιλιαρικα μηχανάκι στο ρέμα θα πάει να πουλήσει να πάρει κάνα KDX 200 να το ρίξει στις καταδύσεις!
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
ναι ρε σιδεροφάγε, επειδή έχει ενδοιασμους να ρίξει ένα 13 χιλιαρικα μηχανάκι στο ρέμα θα πάει να πουλήσει να πάρει κάνα KDX 200 να το ρίξει στις καταδύσεις!
Κάντο και θα καταλάβεις τι λέω.

Και εγώ αν δεν είχα το Berg των €3.999 και είχα το 13.999 θα καθόμουνα απ έξω με τον Μήτσο, να παριστάνω την φωνή της λογικής. :friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάντο και θα καταλάβεις τι λέω.

Και εγώ αν δεν είχα το Berg των €3.999 και είχα το 13.999 θα καθόμουνα απ έξω με τον Μήτσο, να παριστάνω την φωνή της λογικής. :friendship:
Κοίτα, έχω κάνει το πειραματόζωο ούκ ολίγες φορές! Να μπω πρώτος στο νερό, να πάω πρώτος στο ανηφόρι το περίεργο.

Άπαξ και ο πρώτος, το πειραματόζωο δείξει πως το πείραμα απέτυχε οι υπόλοιποι πράττουν με βάση αυτό που είδαν. Εκτός αν είσαι του 67 και κάνεις το ανάποδο!

Ο Μήτσος είδε πως το Domi παραλίγο να πνιγεί, το νερό έφτασε Δεκέμβριο στον Κώστα μέχρι τη μέση. Σωστά έπραξε και δεν χώθηκε στο νερό άσχετα τί οδήγαγε. Ε τώρα δεν αγοράζεις και μηχανάκι με σκεπτικό να έχει τέτοια αξία που να μπορείς να το κάνεις θυσία στο βουνό! Στη τελική ο Μήτσος έχει και Enduro, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ on off βόλτα βγήκατε να κάνετε.. :roflmao:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Όταν θα πάρει σάρκα και οστά αυτή η βόλτα θα κατέβω ( θα διακόψω την ενδοσκόπηση )ώστε να δείξω σε κάτι ψευτοεντουραδες του πόλου τι σημαίνει γκαζμας
Άντε γιατί αδερφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν θα πάρει σάρκα και οστά αυτή η βόλτα θα κατέβω ( θα διακόψω την ενδοσκόπηση )ώστε να δείξω σε κάτι ψευτοεντουραδες του πόλου τι σημαίνει γκαζμας
Άντε γιατί αδερφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια
Όπου ενδοσκόπηση.....βάλε κωλονοσκοπηση
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Όπου ενδοσκόπηση.....βάλε κωλονοσκοπηση
Αυτα τα έκανα νέος τώρα έχω πάει σε ποιο βαριά παλιό ομοφοβική
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Κοίτα, έχω κάνει το πειραματόζωο ούκ ολίγες φορές! Να μπω πρώτος στο νερό, να πάω πρώτος στο ανηφόρι το περίεργο.

Άπαξ και ο πρώτος, το πειραματόζωο δείξει πως το πείραμα απέτυχε οι υπόλοιποι πράττουν με βάση αυτό που είδαν. Εκτός αν είσαι του 67 και κάνεις το ανάποδο!

Ο Μήτσος είδε πως το Domi παραλίγο να πνιγεί, το νερό έφτασε Δεκέμβριο στον Κώστα μέχρι τη μέση. Σωστά έπραξε και δεν χώθηκε στο νερό άσχετα τί οδήγαγε. Ε τώρα δεν αγοράζεις και μηχανάκι με σκεπτικό να έχει τέτοια αξία που να μπορείς να το κάνεις θυσία στο βουνό! Στη τελική ο Μήτσος έχει και Enduro, ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ on off βόλτα βγήκατε να κάνετε.. :roflmao:
Οπως ακριβώς είπες Μπορεί να απέτυχε ο πρώτος αλλά ο δεύτερος είδε τι και πως, ήξερε τι καβαλάει και πέρασε μια χαρά.

Και προς τις δύο κατευθύνσεις.

(παρακαλείται ο βιντεογραφος να βάλει το σχετικό βίντεο που κόπηκε στο editing)

Καλά έκανε ο Μήτσος και δεν μπήκε έτσι έκρινε έτσι έκανε.

Και δεν είναι Εnduro του Μήτσου.
Οn off εινσι και μάλιστα 50κιλα περισσότερα απ το δικό μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το εργαλείο είναι έτοιμο , μόλις μίλησα
Περιμένω τώρα πότε θα συναντηθούμε
Και που σε ντιτιζε ψευτοεντουρα ,εσύ με το 690 ,να εμφανιστείς , παλιό ντιγκινταγκα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Οπως ακριβώς είπες Μπορεί να απέτυχε ο πρώτος αλλά ο δεύτερος είδε τι και πως, ήξερε τι καβαλάει και πέρασε μια χαρά.

Και προς τις δύο κατευθύνσεις.

(παρακαλείται ο βιντεογραφος να βάλει το σχετικό βίντεο που κόπηκε στο editing)

Καλά έκανε ο Μήτσος και δεν μπήκε έτσι έκρινε έτσι έκανε.

Και δεν είναι Εnduro του Μήτσου.
Οn off εινσι και μάλιστα 50κιλα περισσότερα απ το δικό μου.
Ο Μήτσος έχει Enduro άλλο μηχανάκι εννοούσα, αυτός τις τρέλες του τις κάνει με αυτό. Εσείς που είσασταν πιο πεινασμένοι τις κάνατε επιτόπου.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αυτα τα έκανα νέος τώρα έχω πάει σε ποιο βαριά παλιό ομοφοβική
Όταν θα πάρει σάρκα και οστά αυτή η βόλτα θα κατέβω ( θα διακόψω την ενδοσκόπηση )ώστε να δείξω σε κάτι ψευτοεντουραδες του πόλου τι σημαίνει γκαζμας
Άντε γιατί αδερφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια
Έχει γραφτεί νέος κόζμος νέα μέλη, βάλε μια φώτο για αυτούς που δεν έχουν την χαρά να σε έχουν απολαυση ούτε διαδικτυακά καν, να δούνε ποίος ε λαλεί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχει γραφτεί νέος κόζμος νέα μέλη, βάλε μια φώτο για αυτούς που δεν έχουν την χαρά να σε έχουν απολαυση ούτε διαδικτυακά καν, να δούνε ποίος ε λαλεί.
Ναι....να πάρουν δρομο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχει γραφτεί νέος κόζμος νέα μέλη, βάλε μια φώτο για αυτούς που δεν έχουν την χαρά να σε έχουν απολαυση ούτε διαδικτυακά καν, να δούνε ποίος ε λαλεί.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Έχει γραφτεί νέος κόζμος νέα μέλη, βάλε μια φώτο για αυτούς που δεν έχουν την χαρά να σε έχουν απολαυση ούτε διαδικτυακά καν, να δούνε ποίος ε λαλεί.
Δεν γίνετε είμαι σε βαθύ αναλογισμο και σύμφωνα με τους γκουρού μια φωτό μπορεί να χαλάσει την αρμονία στα τσάκρα μου
Θα εμφανιστω στην βόλτα που θα είμαι έτοιμος
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Εφόσον δεν είστε εις βαθύν ανασκολοπισμόν άρχοντα Δομέστικε των σχολών, τα τσάκρα σας θα παραμείνουν σε πλήρη αρμονία με την φωτεινή περιρρέουσα ενέργεια του σύμπαντος που σας περιβάλει. Μια φωτο θα απορροφούσε αναμφιβόλως μέρος της φωτεινής ενεργειακής ασπίδας που σας περιβάλει και θα σας αποδυνάμωνε.
Δεν χωρεί ουδεμιά αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom