On -off.......μεγάλη και μικρή

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Πω πω ...μπηκα μετα απο μηνες αποχης και τι διαβαζωω....τα πραγματα ηρθανε αναποδα καποιοι με πριν απο λιγους μηνες βαρια ον οφ ....τα ριχνουν στην πυρα ..και καποιοι κλασσικοι βαριοι τα κανουν ολα και συμφερουν...χχαχαχα εννοειται οτι σας πειραζω οπως παντα...αλλα δεν ειμαι με κανεναν....κανω το κεφι μου που ειναι η εκρηξη αδρεναλινης ...(η μονη που με ξεκουραζει και με ηρεμει) οτιδηποτε μου την ενεργοποιει μου κανει ...ειτε ειναι 224 κιλα ειτε 124....μαγκας και αυτος με τα 200+κιλα που το παει οπου δεν παει αλλα μπορει...μαγκας και αυτος με τα 120 κιλα που το παει ακομα πιο πανω το επιπεδο...αν μπορει.......ειναι κια αλλα πουθελω να πω αλλα θα παρεξηγηθω με το παιδαριωδες θεμα που αναπτυσετε.
Τα λεμε σε λιγο καιρο που θα αρχισω τις παγκοσμιου επιπεδου προπονησεις με το λιγο βαρυ μεχανακι μου....εν οψει του παγκοσμιου πρωταθληματος ....ρε δεν πατε καλα....για αυτο σας γουσταρω...οτι να ναι...καυγας να γινεται...(μιας και διαβασα προσεκτικα αλλα λιγα καταλαβα απο τα προβληματα ορισμενων) χαχαχα . Τα λεμε παιδες

ΥΓ: Πλι ...με το μαλλι ετσι εισαι σαν λαστιχο σλικ...και εδω συχναζουν χωματινοι η καραφλοι χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πω πω ...μπηκα μετα απο μηνες αποχης και τι διαβαζωω....τα πραγματα ηρθανε αναποδα καποιοι με πριν απο λιγους μηνες βαρια ον οφ ....τα ριχνουν στην πυρα ..και καποιοι κλασσικοι βαριοι τα κανουν ολα και συμφερουν...χχαχαχα εννοειται οτι σας πειραζω οπως παντα...αλλα δεν ειμαι με κανεναν....κανω το κεφι μου που ειναι η εκρηξη αδρεναλινης ...(η μονη που με ξεκουραζει και με ηρεμει) οτιδηποτε μου την ενεργοποιει μου κανει ...ειτε ειναι 224 κιλα ειτε 124....μαγκας και αυτος με τα 200+κιλα που το παει οπου δεν παει αλλα μπορει...μαγκας και αυτος με τα 120 κιλα που το παει ακομα πιο πανω το επιπεδο...αν μπορει.......ειναι κια αλλα πουθελω να πω αλλα θα παρεξηγηθω με το παιδαριωδες θεμα που αναπτυσετε.
Τα λεμε σε λιγο καιρο που θα αρχισω τις παγκοσμιου επιπεδου προπονησεις με το λιγο βαρυ μεχανακι μου....εν οψει του παγκοσμιου πρωταθληματος ....ρε δεν πατε καλα....για αυτο σας γουσταρω...οτι να ναι...καυγας να γινεται...(μιας και διαβασα προσεκτικα αλλα λιγα καταλαβα απο τα προβληματα ορισμενων) χαχαχα . Τα λεμε παιδες

ΥΓ: Πλι ...με το μαλλι ετσι εισαι σαν λαστιχο σλικ...και εδω συχναζουν χωματινοι η καραφλοι χαχαχα
Σε εχω χάσει εσενα
Ετοιμάσου διότι η σεζόν θα ειναι σκληρή και ανελέητη
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ας πω κι'εγω δυο λογια τωρα που "επεσε καπως η σκονη".

@tc-drift: Βαγγελη, συμφωνω σε μεγαλο βαθμο με την τοποθετηση σου, οι δυσκολες ταρζανιες με μηχανακια on-off των 200+ κιλων στο χωμα (μονοπαταδες, καταβαση χειμαρων, κλπ) ειναι ατοπες καθως υπαρχουν καταλληλοτερα / ελαφροτερα μηχανακια γι'αυτη τη δουλεια. Αλλα καποιοι ικανοι/γυμνασμενοι αναβατες βρισκουν κατι που τους ιντριγκαρει και τους "προκαλει" σε τετοια περασματα και τα επιχειρουν - και δε νομιζω οτι υπαρχει κατι μεμπτο σ'αυτο. Σε πολλα πραγματα το να ξεπερναει κανεις τις νορμες δινει μια αλλου ειδους ικανοποιηση και αυτο "φτιαχνει" αυτους τους αναβατες. Επισης μερικες φορες απλα τυχαινει να βρεθουν καποιοι με χοντρες σε δυσκολα τεραιν απο λαθος, πχ σε μια σβελτη τουριστικη χωματινη οπου ο πλοηγος - χωρις να το ξερει/περιμενει - τραβηξε την παρεα σε πολυ δυσκολα περασματα κλπ κλπ.

Στο βουνο υπαρχει χωρος για ολους και για ολα τα off και on-off μηχανακια αν βρεθουν εκει για οποιοδηποτε λογο, εννοειται παντα με σεβασμο προς τους συνοδοιπορους και το περιβαλλον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πω πω ...μπηκα μετα απο μηνες αποχης και τι διαβαζωω....τα πραγματα ηρθανε αναποδα καποιοι με πριν απο λιγους μηνες βαρια ον οφ ....τα ριχνουν στην πυρα ..και καποιοι κλασσικοι βαριοι τα κανουν ολα και συμφερουν...χχαχαχα εννοειται οτι σας πειραζω οπως παντα...αλλα δεν ειμαι με κανεναν....κανω το κεφι μου που ειναι η εκρηξη αδρεναλινης ...(η μονη που με ξεκουραζει και με ηρεμει) οτιδηποτε μου την ενεργοποιει μου κανει ...ειτε ειναι 224 κιλα ειτε 124....μαγκας και αυτος με τα 200+κιλα που το παει οπου δεν παει αλλα μπορει...μαγκας και αυτος με τα 120 κιλα που το παει ακομα πιο πανω το επιπεδο...αν μπορει.......ειναι κια αλλα πουθελω να πω αλλα θα παρεξηγηθω με το παιδαριωδες θεμα που αναπτυσετε.
Τα λεμε σε λιγο καιρο που θα αρχισω τις παγκοσμιου επιπεδου προπονησεις με το λιγο βαρυ μεχανακι μου....εν οψει του παγκοσμιου πρωταθληματος ....ρε δεν πατε καλα....για αυτο σας γουσταρω...οτι να ναι...καυγας να γινεται...(μιας και διαβασα προσεκτικα αλλα λιγα καταλαβα απο τα προβληματα ορισμενων) χαχαχα . Τα λεμε παιδες

ΥΓ: Πλι ...με το μαλλι ετσι εισαι σαν λαστιχο σλικ...και εδω συχναζουν χωματινοι η καραφλοι χαχαχα
Επ, Βαγγέλη που είσαι ρε φίλε!
Άντε, άντε θα χαρώ να σε δω σε καμιά βολτάδα* :friendship:

*είμαι στη κατηγορία φτερού πλέον!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σε εχω χάσει εσενα
Ετοιμάσου διότι η σεζόν θα ειναι σκληρή και ανελέητη
Παρέα θα μας ξανα-δείς εμάς τους δυό ,φίλε Στέργιο.:ok:
Θα "ελευθερωθούμε" ταυτόχρονα ,και θα βουϊξουν οι βουνοκορφές.:D
Ετοίμασε Ευβοιάδα μέσα στο Νοέμβρη ,λέμεΝΑΙ. ;)
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Άντε να κανονιστεί καμμιά χωμάτινη βόλτα γιατί πολύ μπλα μπλα και ανάλυση έπεσε σε θεωρητικό επίπεδο και παραμελήσαμε το πρακτικό του θέματος.

Από βδομάδα πιάνει καλή βροχή.:yes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παρέα θα μας ξανα-δείς εμάς τους δυό ,φίλε Στέργιο.:ok:
Θα "ελευθερωθούμε" ταυτόχρονα ,και θα βουϊξουν οι βουνοκορφές.:D
Ετοίμασε Ευβοιάδα μέσα στο Νοέμβρη ,λέμεΝΑΙ. ;)
Φήμες λένε ότι βάζεις τα πούλμαν χώμα..!!!:p
 
Top Bottom