On -off.......μεγάλη και μικρή

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z

Αυτο εννοώ μεγάλη κλίση και γενικα δυσκολια ! Μη μου πειτε οτι εσεις με τα εντουρο στο κομμάτι αυτο που δειχνει το βιντεο σας προβληματιζει το πως θα ανεβείτε ! Γιατι απο το κομματι αυτο να ξερετε εχουν περασει πολλα ΟΝ ΟFF !
Θελω να καταληξω στο οτι με τα on off κανουμε βατα κομματια (φλαταδουρες) και 1-2 περασματα σαν αυτο στο βιντεο για να υπαρχει σασπενς
Με τα εντουρο κανουμε μονοπάτια και γενικά ψαχνουμε περάσματα που εχουν περάσει πρόβατα ορειβάτες και κατσίκια δηλαδη μέρη που δεν χορανε τα ΟΝ ΟFF
Οποτε οποιος με ξανα συναντήσει στο βουνό σε μέρη που περνάνε μέχρι και τζιπ και μου πει που πας με το θηρίο θα του πω οτι εσυ πας σε λάθος μέρος οχι εγω.
Ακου Γιωργο, μου φενεται τα εχεις λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου και δε καταλαβενω το γιατι. (για την τελευταια παραγραφο παει αυτο)
Καταρχας απο τα παιδια που συνατησες στο βουνο κανενας δε εχεις εντουρο. Ονοφ εχουμε και κανουμε με τα μηχανακια μας απο σκληρο χαρντ κορ μονοπατι πολυ χειροτερο απο αυτο της φωτογραφιας μεχρι ταξιδια οπως Γραμμο, Αγραφα, Βαρδουσια, πελλοπονησο κλπ.

Ξερουμε παρα πολυ καλα τι σημενει ον οφ, ποια ειναι η σημασια του και τυχαινει να ξερουμε και τι περιπου σημενει εντουρο παρολο που δεν εχουμε καταλληλο μηχανακι για αυτο το σκοπο. Με διαφορες τροποποιησεις και υποχορησεις, καταφερνουμε χωρις πολλες πολλες φανφαρες το ενα σουκου να ειμαστε στο Γραμμο και το αμεσως επομενο να κανουμε μονοπατια στα περιξ της Αθηνας.

Στο κομματι που φενεται στο βιντεο το μονο που μας προβληματισε ηταν το "που παει ρε ο τρελος με το φορτηγο" και οπως θα ακουσες να λεω στο βιντεο το "ο ορισμος της ταλαιπωριας" (εντελως καλοπροερετα και με διαθεση θαυμασμου)

Μεχρι να διαβασω το απο κατω...................

με πνίγει το δίκιο κάθε φορά που με πετυχαίνουν στο βουνό μου λένε που πας με αυτό και δεν κάνει για εδώ κλπ
..........δε θα εμπαινα στο κοπο να ασχοληθω και το μονο που θα ειχα στο μυαλο μου και να δηλωσω οπως και εκανα παραπανω ειναι ατακες οπως, χαρα στο κουραγιο του, δε βαριεσε οπως την βρισκει κανεις και τετοια. Αλλα μιας και το διαβασα, οπως και τα προηγουμενα μνμ το δηλωνουν, και βλεποντας και το βιντεο, που τελικα επαιξε, καταλαβενω πλεον απολυτα, πως μονοπατια στην βαρυμπομπη εχουν φτασει να ειναι σε τετοιο χαλι.

Μη σε πνιγει το δηκιο Γιωργο και μη μας παθεις τιποτα. Δηκιο εχουν οσοι στο εχουν πει, το μηχανακι σου που ειναι 200 κιλα και 100 αλογα δεν ειναι για να κανεις τα μονοπατια που κανεις. Καταστρεφεις το μηχανακι, τα μονοπατια, και ταλαιπωρεις κι εσενα.

Και ξαναλεω ΚΑΛΑ κανεις. Προβλημα σου. Με γουστο σου με χαρα σου. Δημοκρατια εχουμε (μαλλον). Οτι θελει ο καθενας κανει. Οπως την βρισκει ο καθενας. Αλλα μη σε πνιγει το δικιο σου ρε φιλε, γιατι εχεις αδικο. ( Και οχι τιποτα αλλο αλλα το δικο σου δικιο πνιγει και το @forester απο οπτι βλεπω :D:D:D )

Εσυ μπορει να την καραβρισκεις οταν περνας ενα δυσκολο κομματι και αραζεις στην εξοδο του κομματιου με την γλωσσα να κρεμετε κοιτvντας το κομματι και λεγοντας,,, τςςςςςς απο που το περασα, αλλα δεν ειναι αυτος ο σκοπος της μηχανης σου, θα το εκανες πολυ πιο ανετα και με λιγοτερο κοπο και χρονο με ενα πιο ιδανικο μηχανακι και το μονοπατι που περασες, που το εχουν φτιαξει με πολυ κοπο καποιοi ανθρωποι θα συνεχιζε να φιλοξενει για πολλα χρονια μηχανακια. Αλλα ειπαμε οπως την βρισκεις.

Και μη μου πεις οτι δε βγαινεις λαχανιασμενος μετα απο καθε κομματι γιατι θα ειναι ψεμματα. Εχω δει παληκαρι που ειναι και εδω στο φορουμ και θα τον εχεις συναντησει και εσυ αμα τριγυρνας βαρυμπομπη που ειναι νταμαρι και καρατιμοναρα να πεφτει κατω απο την κουραση σε σταση. (με 950 κι αυτος)

Τσπ η κουβεντα αυτη μπορει να συνεχιστει για ωρες. Αλλα δεν εχει νοημα. Το νοημα που ισως θα επρεπε να μηνει ειναι, να κανουμε ακριβως αυτο που γουσταρουμε προσπαθοντας να σεβομαστε τον συνανθρωπο και την φυση.

Καλες βολτες ναχουμε ολοι :friendship:

ΥΓ. Οταν λεω καταστρεφεις τι εννοω. Εξηγουμε για να μη περεξηγηθω. Ζουμε σε μια μεγαλουπολη σαν την Αθηνα που φιλοξενει το μισο σχεδον πληθισμο της χωρας. Οοοοοοοοοοοολοοοολοι εμεις καπως πρεπει να διασκεδαζουμε, να παιρνουμε τις ανασες μας, να ξεσκαμε απο την καθημερηνοτητα μας κλπ κλπ κλπ. Ετσι θελωντας και μη οοοοοοοοολοι εμεις εχουμε πεσει με τα μουτρα και βιαζουμε ενα πολυπαθο βουνο οπως η παρνηθα. Ας το κανουμe με αγαπη και προδερμ για να το καταστρεφουμε τουλαχιστον με ποιο αργο ρυθμο μπας και καταφερνει η φυση και επουλωνει τις πληγες του βουνου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τώρα πραγματικά με μπέρδεψε ο Μήτσος!!
Τα μεγάλα on off καταστρέφουν την παρνηθα και τα μεσαία on off....οχι?
Καλά κατάλαβα?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τώρα πραγματικά με μπέρδεψε ο Μήτσος!!
Τα μεγάλα on off καταστρέφουν την παρνηθα και τα μεσαία on off....οχι?
Καλά κατάλαβα?
Δεν ξερω αν καταλαβες καλα γιατι εχεις γερασει κιολας !!:p

Ο ορισμος του travel enduro ειναι φορτωνω ενα μηχανακι και χανομαι στα βουνα χωμα αλλα και ασφαλτο ! Λογικο ειναι καπου να υπερτερουν τα μεγαλα 2 κιλινδρα και καπου αλλου τα μονοκιλυνδρα ! Οπως θα ταλαιπωρηθω εγω με το 1190 να περασω ενα δυσκολο κομματι που θα περασει πιο ευκολα ενα μεσαιο μονοκυλινδρο ον οφφ αλλο τοσο θα ταλαιπωρηθει αυτος με το μεσεο ον οφφ αν προσπαθησει να περασει ενα χαρντ μονοπατι που ειναι μονο για εντουρο! Οποτε ολα ειναι σχετικα ! Τωρα για θεμα καταστροφης ειτε εισαι με μεγαλο ειτε με μεσεο ειτε με μικρο δεν νομιζω να αλλαζει κατι ! Ισα ισα τα πολυ μικρα τα πας συνεχεια τερμα γκαζι :D επειδη εχω καβαλησει και μεγαλα και μεσεα και μικρα εχω πληρη επιγνωση του τι μπορει να κανει καλυτερα το καθενα ! Τωρα ο καθενας με τις αναγκες του την παρεα του κτλ προσαρμοζεται και εχει αυτο που τον εξυπηρετει ! Απλα εινσι τα πραγματα !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ξερω αν καταλαβες καλα γιατι εχεις γερασει κιολας !!:p

Ο ορισμος του travel enduro ειναι φορτωνω ενα μηχανακι και χανομαι στα βουνα χωμα αλλα και ασφαλτο ! Λογικο ειναι καπου να υπερτερουν τα μεγαλα 2 κιλινδρα και καπου αλλου τα μονοκιλυνδρα ! Οπως θα ταλαιπωρηθω εγω με το 1190 να περασω ενα δυσκολο κομματι που θα περασει πιο ευκολα ενα μεσαιο μονοκυλινδρο ον οφφ αλλο τοσο θα ταλαιπωρηθει αυτος με το μεσεο ον οφφ αν προσπαθησει να περασει ενα χαρντ μονοπατι που ειναι μονο για εντουρο! Οποτε ολα ειναι σχετικα ! Τωρα για θεμα καταστροφης ειτε εισαι με μεγαλο ειτε με μεσεο ειτε με μικρο δεν νομιζω να αλλαζει κατι ! Ισα ισα τα πολυ μικρα τα πας συνεχεια τερμα γκαζι :D επειδη εχω καβαλησει και μεγαλα και μεσεα και μικρα εχω πληρη επιγνωση του τι μπορει να κανει καλυτερα το καθενα ! Τωρα ο καθενας με τις αναγκες του την παρεα του κτλ προσαρμοζεται και εχει αυτο που τον εξυπηρετει ! Απλα εινσι τα πραγματα !
Μα δεν με νοιάζει τον ορισμό που δίνεις εσύ προσωπικά για το travel και τα τραβελια:p
Το θεμα ειναι να πηγαίνουμε να βολταρουμε στο βουνό με ότι μπορούμε
Αυτό που όλοι κάνουμε εδώ μεσα δηλαδή!
Ο καβαλάρης παίζει ρόλο....νομος!
 

geokalog

Μέλος
Όνομα
Giwrgos
Μοτό
ktm 950 adv 2004
Ποτέ δεν είπα πως τα μονοπάτια είναι για τα on off ! Απλά κατά την ταπεινή μου άποψη δεν είναι διασκέδαση να πηγαίνω σε φλαταδουρες με την ταυτότητα στο στόμα ! Δεν μου αρέσει καθόλου!
Η διαφορά που έχει το ον οφφ με ένα εντουρακι είναι ότι εάν σου τύχει η στραβή και δεν καταφέρεις να περάσεις κάτι με την πρώτη θα σου βγει η γλώσσα να διορθώσεις το λάθος ενώ στο εντουρακι όχι
Επίσης αυτό για την καταστροφή του βουνού δεν το κατάλαβα !
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ακου Γιωργο, μου φενεται τα εχεις λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου και δε καταλαβενω το γιατι. ........................
......................................

Κι αυτός μπερδεμένος?
ΟΚ μόνο ο @Mits με ξεκάθαρη άποψη...

respect!

oι υπόλοιποι....


:wtng:

:D

..........δε θα εμπαινα στο κοπο να ασχοληθω και το μονο που θα ειχα στο μυαλο μου και να δηλωσω οπως και εκανα παραπανω ειναι ατακες οπως, χαρα στο κουραγιο του, δε βαριεσε οπως την βρισκει κανεις και τετοια. Αλλα μιας και το διαβασα, οπως και τα προηγουμενα μνμ το δηλωνουν, και βλεποντας και το βιντεο, που τελικα επαιξε, καταλαβενω πλεον απολυτα, πως μονοπατια στην βαρυμπομπη εχουν φτασει να ειναι σε τετοιο χαλι.

Μη σε πνιγει το δηκιο Γιωργο και μη μας παθεις τιποτα. Δηκιο εχουν οσοι στο εχουν πει, το μηχανακι σου που ειναι 200 κιλα και 100 αλογα δεν ειναι για να κανεις τα μονοπατια που κανεις. Καταστρεφεις το μηχανακι, τα μονοπατια, και ταλαιπωρεις κι εσενα.

Και ξαναλεω ΚΑΛΑ κανεις. Προβλημα σου. Με γουστο σου με χαρα σου. Δημοκρατια εχουμε (μαλλον). Οτι θελει ο καθενας κανει. Οπως την βρισκει ο καθενας. Αλλα μη σε πνιγει το δικιο σου ρε φιλε, γιατι εχεις αδικο. ( Και οχι τιποτα αλλο αλλα το δικο σου δικιο πνιγει και το @forester απο οπτι βλεπω :D:D:D )

Αφού δημοκρατία έχουμε, γιατί σώνει και καλά να έχει άδικο?
Επειδή διαφωνεί με την άποψή σου Δημήτρη?
ΟΚ το εμπεδώσαμε κι αυτό ;)



Εσυ μπορει να την καραβρισκεις οταν περνας ενα δυσκολο κομματι και αραζεις στην εξοδο του κομματιου με την γλωσσα να κρεμετε κοιτvντας το κομματι και λεγοντας,,, τςςςςςς απο που το περασα, αλλα δεν ειναι αυτος ο σκοπος της μηχανης σου, θα το εκανες πολυ πιο ανετα και με λιγοτερο κοπο και χρονο με ενα πιο ιδανικο μηχανακι και το μονοπατι που περασες, που το εχουν φτιαξει με πολυ κοπο καποιοi ανθρωποι θα συνεχιζε να φιλοξενει για πολλα χρονια μηχανακια. Αλλα ειπαμε οπως την βρισκεις.

Και μη μου πεις οτι δε βγαινεις λαχανιασμενος μετα απο καθε κομματι γιατι θα ειναι ψεμματα. Εχω δει παληκαρι που ειναι και εδω στο φορουμ και θα τον εχεις συναντησει και εσυ αμα τριγυρνας βαρυμπομπη που ειναι νταμαρι και καρατιμοναρα να πεφτει κατω απο την κουραση σε σταση. (με 950 κι αυτος)

Τσπ η κουβεντα αυτη μπορει να συνεχιστει για ωρες. Αλλα δεν εχει νοημα. Το νοημα που ισως θα επρεπε να μηνει ειναι, να κανουμε ακριβως αυτο που γουσταρουμε προσπαθοντας να σεβομαστε τον συνανθρωπο και την φυση.

Καλες βολτες ναχουμε ολοι :friendship:

ΥΓ. Οταν λεω καταστρεφεις τι εννοω. Εξηγουμε για να μη περεξηγηθω. Ζουμε σε μια μεγαλουπολη σαν την Αθηνα που φιλοξενει το μισο σχεδον πληθισμο της χωρας. Οοοοοοοοοοοολοοοολοι εμεις καπως πρεπει να διασκεδαζουμε, να παιρνουμε τις ανασες μας, να ξεσκαμε απο την καθημερηνοτητα μας κλπ κλπ κλπ. Ετσι θελωντας και μη οοοοοοοοολοι εμεις εχουμε πεσει με τα μουτρα και βιαζουμε ενα πολυπαθο βουνο οπως η παρνηθα. Ας το κανουμe με αγαπη και προδερμ για να το καταστρεφουμε τουλαχιστον με ποιο αργο ρυθμο μπας και καταφερνει η φυση και επουλωνει τις πληγες του βουνου.
Εδώ σηκώνω:pce:



Πλάκα κάνεις Δημήτρη;;;;


Αν δεν κάνεις πλάκα, σου λέω ότι είμαι ποδηλάτης, περιπατητης με την παρέα και την οικογένεια και καταστρέφεις τα μονοπάτια με το 400!!!

ΟΚ;

Μην πας ξανά σε παρακαλώ:cool:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πως τα καταφέρνετε να ανακαλύπτεται πράγματα να μας χωρίζουν.... ενώ είναι μέσα στα μούτρα μας αυτά που μας ενώνουν. Είπα, είπες.... μπορείς δε μπορείς... τα μεγάλα τα μικρά.... εντούρο ή On/Off.

Μπαίνω στο forum να διαβάσω να χαμογελάσω, να χαρώ και βλέπω κάτι τέτοια...
Ρε 'σεις, αφήστε και τίποτα να πέσει κάτω. Είναι κλασικό οι ίδιοι άνθρωποι που κοντράρονται στα forum γύρω από ένα τραπέζι είναι φίλοι. Είναι που βλέπεις το μάτι του άλλου να γυαλίζει που αφηγείται τις συναρπαστικές περιπέτειες που έχει ζήσει; Είναι που "ζεις" τη λατρεία του άλλου για τη μηχανή του; (ας είναι μεγάλη ή μικρή). Τι να του πεις, πως να αντιμετωπίσεις με επιχειρήματα τη χαρά που έχει για αυτό που ζει με αυτό που ζει.
Κάθε φορά που έχω συμμετάσχει σε τέτοιες αντιπαραθέσεις ντρέπομαι για τον εαυτό μου. Κάθε φορά που έκανα κάποιον χαρούμενο με δυο καλές κουβέντες είμαι ευτυχισμένος. Καμιά φορά βλέπω τη χαρά για κάτι που αγόρασε κάποιος συμφοτουμίτης ή και για κάτι που κατάφερε, που ξεπέρασε.... τι όμορφα! Και όμως.... μας πιάνει αυτή η μαλ@κία.... δεν εξαιρώ ούτε αυτόν τον κακό εαυτό μου!

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro

Αυτο εννοώ μεγάλη κλίση και γενικα δυσκολια ! Μη μου πειτε οτι εσεις με τα εντουρο στο κομμάτι αυτο που δειχνει το βιντεο σας προβληματιζει το πως θα ανεβείτε ! Γιατι απο το κομματι αυτο να ξερετε εχουν περασει πολλα ΟΝ ΟFF !
Θελω να καταληξω στο οτι με τα on off κανουμε βατα κομματια (φλαταδουρες) και 1-2 περασματα σαν αυτο στο βιντεο για να υπαρχει σασπενς
Με τα εντουρο κανουμε μονοπάτια και γενικά ψαχνουμε περάσματα που εχουν περάσει πρόβατα ορειβάτες και κατσίκια δηλαδη μέρη που δεν χορανε τα ΟΝ ΟFF
Οποτε οποιος με ξανα συναντήσει στο βουνό σε μέρη που περνάνε μέχρι και τζιπ και μου πει που πας με το θηρίο θα του πω οτι εσυ πας σε λάθος μέρος οχι εγω.
Γιωργο κατανοω τον τροπο που σκεφτεσαι και πραττεις μιας και εχουμε ιδιες αποψεις και μεχρι προτινος το ιδιο μηχανακι το οποιο χρησιμοποιουσα μονιμα στο χωμα.Ομως πιστευω οτι καπου χαθηκε η μπαλα,θες... απο τον τροπο που παρουσιαστηκε το βιντεακι,θες... απο καποιους "χεραδες" που ταυτιστηκαν μαζι σου...κι ας πατανε χωμα μια στο τοσο με τις χοντρες τους,σημασια εχει οτι τσαμπα αιωρειται αυτη η κοντρα μιας και δεν υπηρξαν καποιοι με εντουρο παρα μονο καποιοι με ελαφριοτερα ON OFF και αποδειχτηκε οτι δεν θελαν να σε μειωσουν πιστευω.Απο εκει και επειτα...εφτασε ο mitch(οχι ο mits) να υπερβαλει οσον αφορα με τι οχημα καταστρεφετε περισσοτερο το βουνο...κτλ.Εμπας περιπτωση...οι αποψεις καλο θα ηταν να μεταφερθουν σε αναλογο ποστ(πχ.χοντρες vs ελαφριες ον οφ)και να μην "λερωνουμε"αλλο τις χωματοπροπονησεις,ευχαριστω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν λερώνουμε τίποτα και μην βλέπετε κόντρες, παρά απόψεις!

Η δική μου "διαφωνία " δεν είναι οι απόψεις με τι πας στο βουνό, αλλά ότι τα μεγάλα χαλάνε το βουνό!

Εδώ μέσα προτρέπουμε ανθρώπους να ανέβουν στο βουνο με οτι μπορουν, ασχέτως αν ταλαιπωρηθουν ή Όχι!
Οι ομαδικές μας βόλτες είναι μεικτές και η χαρά της ταλαιπωρίας και βοήθειας μεγάλο μερος του " παιχνιδιου"

Θεωρώ ότι κρίσεις τι είναι on off και που πάει βόλτες ο καθένας, είναι ακομψες!
Ιδίως από φίλους που έχουμε δει να τα κάνουν όλα και με όλους!

Βουρ στα βουνά λοιπόν...."χαλαστε τα" με ότι μπορείτε ο καθένας, γιατί εμείς κάνουμε σίγουρα την μικρότερη ζημιά!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Δεν λερώνουμε τίποτα και μην βλέπετε κόντρες, παρά απόψεις!

Η δική μου "διαφωνία " δεν είναι οι απόψεις με τι πας στο βουνό, αλλά ότι τα μεγάλα χαλάνε το βουνό!

Εδώ μέσα προτρέπουμε ανθρώπους να ανέβουν στο βουνο με οτι μπορουν, ασχέτως αν ταλαιπωρηθουν ή Όχι!
Οι ομαδικές μας βόλτες είναι μεικτές και η χαρά της ταλαιπωρίας και βοήθειας μεγάλο μερος του " παιχνιδιου"

Θεωρώ ότι κρίσεις τι είναι on off και που πάει βόλτες ο καθένας, είναι ακομψες!
Ιδίως από φίλους που έχουμε δει να τα κάνουν όλα και με όλους!

Βουρ στα βουνά λοιπόν...."χαλαστε τα" με ότι μπορείτε ο καθένας, γιατί εμείς κάνουμε σίγουρα την μικρότερη ζημιά!
Οι διαφορετικες αποψεις πολλες φορες προκαλουν κοντρα,δεν ειναι κακο μην σας "τρομαζει" αποψεις ειναι...και οσο αφορα το "λερωμα"νομιζω πως εγινα κατανοητος...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οι διαφορετικες αποψεις πολλες φορες προκαλουν κοντρα,δεν ειναι κακο μην σας "τρομαζει" αποψεις ειναι...και οσο αφορα το "λερωμα"νομιζω πως εγινα κατανοητος...
νομίζεις.... ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι διαφορετικες αποψεις πολλες φορες προκαλουν κοντρα,δεν ειναι κακο μην σας "τρομαζει" αποψεις ειναι...και οσο αφορα το "λερωμα"νομιζω πως εγινα κατανοητος...
Πραγματικά δεν σε κατανόησα....φιλε!
Ούτε το "τρομαζει" ούτε το "λερωμα"
Μέσα από διάλογο βγαίνουν συμπεράσματα και όχι τσακωμοί!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τώρα νιώθω λίγο σαν τη Σελήνη στη Λάμψη... δεν είχα καταλάβει οτι είχατε διάλογο. Και στο όνομα της ηρεμίας σας έγραψα τόσο ρομαντικά πράγματα.... στράφι πήγανε :)

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Πραγματικά δεν σε κατανόησα....φιλε!
Ούτε το "τρομαζει" ούτε το "λερωμα"
Πραγματικά δεν σε κατανόησα....φιλε!
Ούτε το "τρομαζει" ούτε το "λερωμα"
Μέσα από διάλογο βγαίνουν συμπεράσματα και όχι τσακωμοί!
Μέσα από διάλογο βγαίνουν συμπεράσματα και όχι τσακωμοί!
Αραχτε λιγο ποιος μιλησε για τσακωμους;Με τον ορο λερωνεται εννοω οτι αφου το θεμα ειναι χωμματοπροπονησεις και εμεις το εχουμε κανει διαφορετικες αποψεις για μικρα και μεγαλα ον οφ ας μεταφερθει εκει λοιπον αυτο ειπα και στο πρωτο μου ποστ.Να σται καλα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αραχτε λιγο ποιος μιλησε για τσακωμους;Με τον ορο λερωνεται εννοω οτι αφου το θεμα ειναι χωμματοπροπονησεις και εμεις το εχουμε κανει διαφορετικες αποψεις για μικρα και μεγαλα ον οφ ας μεταφερθει εκει λοιπον αυτο ειπα και στο πρωτο μου ποστ.Να σται καλα...
Να μεταφέρω ένα βίντεο ενός νέου μέλους, που μας έκανε την τιμή και τον κόπο να το δείξει??
Δεν πάει έτσι Πάνο!
Για χωματοπροπονηση μιλάμε!
 
Top Bottom