R1200 GS & R1200 GSA

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Από το 08 κι ύστερα η ανάκληση ήταν για τρόμπα βενζίνης, αλλαγή πίσω μουαγιέ (ατσάλινο) και τα μεταλλικά σωληνάκια φρενων δίπλα στη μονάδα ABS.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από το 08 κι ύστερα η ανάκληση ήταν για τρόμπα βενζίνης, αλλαγή πίσω μουαγιέ (ατσάλινο) και τα μεταλλικά σωληνάκια φρενων δίπλα στη μονάδα ABS.
Μουαγιε άλλαξαν σε όλα, ανεξαρτήτου χρονολογία.
Σωληνάκια άλλαξαν σε κάποια λίγα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Υπερβολές.Και οι καθρέφτες δεν παρουσίασαν πρόβλημα.
Κοιτα που εχεις δικιο τελικα!!!!!! :laugh:
Μονο οι καθρεπτες εμειναν!!!!! :ha

Αμα ψαχτουμε και αλλο, μπορει να βρεθει καμμια ξεχασμενη ανακληση και για αυτους!!!!!!!!!!!!! :pce:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κοιτα που εχεις δικιο τελικα!!!!!!
Μονο οι καθρεπτες εμειναν!!!!! :ha

Αμα ψαχτουμε και αλλο, μπορει να βρεθει καμμια ξεχασμενη ανακληση και για αυτους!!!!!!!!!!!!! :pce:
Θέλω κάποια στιγμή να πιούμε ένα καφέ εμείς οι δύο(όχι ερωτικό )....πολύ μίσος και το υποστηρίζεις!!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θέλω κάποια στιγμή να πιούμε ένα καφέ εμείς οι δύο(όχι ερωτικό )....πολύ μίσος και το υποστηρίζεις!!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν αληθινα γεγονοτα μεταφραζονται σε.... μίσος, δεν εχω να πω κατι!!!!!!!

Για το καφεδακι ειμαι μεσα ομως, γιατι θελω να προλαβω να πεταχτω μεχρι την Αργυρουπολη για μια δουλιτσα, προς το τελος της αλλης εβδομαδας!
Κοντα θα ειμαστε, απο χρονο δεν ξερω ομως, γιατι ειμαι με το κινητο συνεχεια στο χερι.... :hungover:
Κωλοπερίοδος το καλοκαιρι.......
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αν αληθινα γεγονοτα μεταφραζονται σε.... μίσος, δεν εχω να πω κατι!!!!!!!

Για το καφεδακι ειμαι μεσα ομως, γιατι θελω να προλαβω να πεταχτω μεχρι την Αργυρουπολη για μια δουλιτσα, προς το τελος της αλλης εβδομαδας!
Κοντα θα ειμαστε, απο χρονο δεν ξερω ομως, γιατι ειμαι με το κινητο συνεχεια στο χερι.... :hungover:
Κωλοπερίοδος το καλοκαιρι.......
Θα είμαι κάπου στην Βάλια Κάλντα αν θες να τον πιούμε εκεί χαχαχαχα......αν έχεις χρόνο μετά τις 25 θα μιλήσουμε να τον πιούμε!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα είμαι κάπου στην Βάλια Κάλντα αν θες να τον πιούμε εκεί χαχαχαχα......αν έχεις χρόνο μετά τις 25 θα μιλήσουμε να τον πιούμε!!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βάλια Κάλντα!!!!
Καλά θα ήταν, αλλά τους έξι μήνες του χρονου, με κυνηγάει το αλμυρό νερό.... :hungover:!!!
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Καλά θα δω πως θα πάει και θα το αφήσω για το επόμενο σέρβις.γιατι μια φορά το κάνε.και δεν το ξανακάνε.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν χρειάζεται να ρωτήσεις σε αντιπροσωπεία.
Βάλε εδώ το vin της μηχανής σου και θα δεις αν έχει ανακλήσεις και αν όντως έχει, θα σου γράφει τους κωδικούς από αυτές.

https://www.bmw.gr/el/topics/offers-and-services/personal-services/technical-campaign-finder.html#/bookmark=aHR0cHM6Ly9mb3Jtcy5ibXcuYXQvY29tbW9uL0JNVy9yZWNhbGwtYXBwL2luZGV4Lmh0bWw/bWFya2V0PWdyJmxuZz1ncg==
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν χρειάζεται να ρωτήσεις σε αντιπροσωπεία.
Βάλε εδώ το vin της μηχανής σου και θα δεις αν έχει ανακλήσεις και αν όντως έχει, θα σου γράφει τους κωδικούς από αυτές.

https://www.bmw.gr/el/topics/offers-and-services/personal-services/technical-campaign-finder.html#/bookmark=aHR0cHM6Ly9mb3Jtcy5ibXcuYXQvY29tbW9uL0JNVy9yZWNhbGwtYXBwL2luZGV4Lmh0bWw/bWFya2V0PWdyJmxuZz1ncg==
Φαίνεται να τις έχει κάνει ολες..

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Μια ερώτηση... επειδή θα αλλάξω τωρα antenna ring και θα αρχίσουν τα ξηλώματα εχει κανεις εμπειρία απο τον john στη Θεσσαλονίκη με remap στο 1200?είδατε διαφορά; αξίζει αραγες;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια ερώτηση... επειδή θα αλλάξω τωρα antenna ring και θα αρχίσουν τα ξηλώματα εχει κανεις εμπειρία απο τον john στη Θεσσαλονίκη με remap στο 1200?είδατε διαφορά; αξίζει αραγες;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν ξηλωνεις τίποτα για αντικατάσταση του antenna ring.
10 λεπτά έκαναν στο δικό μου αν θυμάμαι καλα
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δεν ξηλωνεις τίποτα για αντικατάσταση του antenna ring.
10 λεπτά έκαναν στο δικό μου αν θυμάμαι καλα
Ναι ισχύει.τιμονι πλακα.απλα θα το παω συνεργείο οπότε να έβγαζα και ecu αν αξίζει η αναβάθμιση.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christetr

Ο ηλίθιος είναι αήττητος!!!!
Περιοχή
ATHENS MAROUSI
Όνομα
Chris
Μοτό
TDM 900 2003 - Lambretta Li 150 s2 1961
R 1200 GS 2009
Ναι ισχύει.τιμονι πλακα.απλα θα το παω συνεργείο οπότε να έβγαζα και ecu αν αξίζει η αναβάθμιση.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αξίζει !! Το είχα κάνει στο 1200 του 2009 !!
 
Top Bottom