Royal Enfield Super Meteor 650

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Να πω και εδώ πως το μηχανακι είναι φοβερό Cruiser..

Νομίζω πως θα το απολαυσεις πάρα πολύ... Και σου ταιριάζει επίσης νομίζω άψογα..
Βαγγέλη δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο πολύ ...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγέλη δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο πολύ ...
Εδώ άρεσε σε μένα που η κατηγορία δεν με ελκύει. Αλλά το μοτέρ το σασμάν που έχει φτιάξει η RE, το πλαίσιο ολόσωστο, ποιότητα υψηλή, αρχοντική θέση οδήγησης, αναρτήσεις σωστές, φρένα σωστά,ψεκασμός σωστός, σέλα θρόνος. Τί να μην σου αρέσει?! Η μόνη περίπτωση είναι να έχεις βρασίματα στο αίμα σου και να σου λέιψει η επίθεση και το νεύρο. Αλλά αναβάτες σαν εσένα ήρεμοι και βολταδόροι σε αυτό το μηχανακι κουμπωνουν τέλεια. Δεν ξέρω τι θα πάρεις άλλο στο μέλλον αλλά με αυτό σε βλέπω να γερνάς!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εδώ άρεσε σε μένα που η κατηγορία δεν με ελκύει. Αλλά το μοτέρ το σασμάν που έχει φτιάξει η RE, το πλαίσιο ολόσωστο, ποιότητα υψηλή, αρχοντική θέση οδήγησης, αναρτήσεις σωστές, φρένα σωστά,ψεκασμός σωστός, σέλα θρόνος. Τί να μην σου αρέσει?! Η μόνη περίπτωση είναι να έχεις βρασίματα στο αίμα σου και να σου λέιψει η επίθεση και το νεύρο. Αλλά αναβάτες σαν εσένα ήρεμοι και βολταδόροι σε αυτό το μηχανακι κουμπωνουν τέλεια. Δεν ξέρω τι θα πάρεις άλλο στο μέλλον αλλά με αυτό σε βλέπω να γερνάς!

Oσον αφορά το πλαίσιο τίποτα δεν είναι τυχαίο. Η Enfield πριν μερικά χρόνια αγόρασε την αγγλική Harris performance που έφτιαχνε αγωνιστικά πλαίσια και απέκτησε τεχνογνωσία στον τομέα.

(Θα κάνω άμεσα test drive το Interceptor 650 γιατί στο μέλλον θέλω να πάρω ένα μεσαίο δικυλινδρο γυμνό.)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Να είσαι καλά Πανο,είναι ωραίο να περνάει κάποιος από τα μέρη σου,να σε σκεφτεί κ να σε παίρνει τηλέφωνο για ένα καφέ .
Η Τζο είναι κούκλα με ωραίες λεπτομέρειες κ ταιριάζετε.

Εις το επανιδειν.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
..νομιζω οτι περαν του αισθητικου μερους αυτη η μοτο σε γεμιζει κ μεσα σου φιλε Παναγιωτη καθως ξεφευγει απο τα ''πρεπει'΄των εποχων κ οι μοναδικες ταμπελες που στεκεται να δει ειναι οσες δειχνουν πορεια για νεους δρομους κ ταξιδια. :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοτάξιδοι Πάνο, σου πάει πολύ το μηχανακι.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Καλοτάξιδο, να το λιώσεις στο δρόμο και να πάρεις κι άλλα και να τα λιώσεις κι αυτά
:friendship:

υγ
Περίεργο μηχανάκι πάντως -έξω από τα συνηθισμένα-
με ατυπικές φόρμες που δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί
Δεν είναι μια κατηγορία μοτοσυκλέτας που κοιτάω αλλά αν μη τι άλλο τη βλέπω ενδιαφέρουσα κι ευχάριστη
Δεν έχω ιδέα πως είναι να την οδηγάς και μάλλον δε θα μάθω και ποτέ αλλά το βασικό είναι ν αρέσει σ εσένα
Τώρα για γνώστες κλπ :hh: θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι πρόκειται για πραγματικά ηλίθιους που κάνουν τους έξυπνους και δεν υπάρχει κανένας λόγος ν ασχολείσαι μαζί τους, ούτε να χαλιέσαι
Το βασικά είναι να είσαι ευτυχής εσύ. Από μιζέρια και κακοήθεια έχουμε χορτάσει
Καλά χλμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλοτάξιδο, να το λιώσεις στο δρόμο και να πάρεις κι άλλα και να τα λιώσεις κι αυτά
:friendship:

υγ
Περίεργο μηχανάκι πάντως -έξω από τα συνηθισμένα-
με ατυπικές φόρμες που δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί
Δεν είναι μια κατηγορία μοτοσυκλέτα που κοιτάω αλλά αν μη τι λέω τη βλέπω ενδιαφέρουσα κι ευχάριστη
Δεν έχω ιδέα πως είναι να την οδηγάς και μάλλον δε θα μάθω και ποτέ αλλά το βασικό είναι ν αρέσει σ εσένα
Τώρα για γνώστες κλπ :hh: θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι πρόκειται για πραγματικά ηλίθιους που κάνουν τους έξυπνους και δεν υπάρχει κανένας λόγος ν ασχολείσαι μαζί τους, ούτε να χαλιέσαι
Το βασικά είναι να είσαι ευτυχής εσύ. Από μιζέρια και κακοήθεια έχουμε χορτάσει
Καλά χλμ
Τι γνώστες και μλκιες ρε φίλε?
Τι να πεις σε κάποιον άνθρωπο που γράφει χλμ συνέχεια με ότι καβαλάει και η χαρά του γίνεται χαρά σου?
Το ξαναλέω σήμερα....ζουν ανάμεσα μας οι μλκες.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Δεν έχω ιδέα πως είναι να την οδηγάς και μάλλον δε θα μάθω και ποτέ
επειδη θα τον ματιασουμε στο τελος , τον βλεπω να ΄ρχεται για να παρει ντεπον στο φαρμακειο...
και με την ευκαιρια κανεις και ΄συ την ΄΄καβαλα΄΄ σου .... R.E.H ακουει ???

μα ολα εγω πχια !!!!:UH:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παναγιώτη σου πάει πολύ...!:ok:
Καλοτάξιδοι να είστε και πάντα να σου χαρίζει χαμόγελα!:friendship:
 
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Παναγιώτη ,τι φόρεσες και σου λένε όλοι σου πάει πολύ;εεεεεε;;;;;
Αφήστε ρε τον άνθρωπο ήσυχο,σιγά τι πήρε;
Ένα μηχανάκι πήρε.
Κι ο άλλος με τα ντεπόν από πάνω...
Εμείς κύριος να μην έχουμε δουλίτσα τώρα που ακρίβυνε και το λαδάκι;
Φτου φτουφτού το παλικάρι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παναγιώτη ,τι φόρεσες και σου λένε όλοι σου πάει πολύ;εεεεεε;;;;;
Αφήστε ρε τον άνθρωπο ήσυχο,σιγά τι πήρε;
Ένα μηχανάκι πήρε.
Κι ο άλλος με τα ντεπόν από πάνω...
Εμείς κύριος να μην έχουμε δουλίτσα τώρα που ακρίβυνε και το λαδάκι;
Φτου φτουφτού το παλικάρι!
Για το μηχανάκι που αντικατέστησε το Moto Guzzi μου λένε ...
 
Top Bottom