Royal Enfield Super Meteor 650

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ευχαριστώ Βαγγέλη, ναι ανταλαγή
Πάντως ρε μπαγάσα έχεις αλλάξει κάποιες μηχανές που τους έχω πολύ συμπάθεια. Κρίμα που δεν σου κάθισε καλά το V85 γιατί είναι πολώ ωραία μοτοσυκλέτα αλλά ομολογώ πώς το μοτέρ αυτό της RE είναι τόσο γλυκό και ωραίο, ζηλευτό πραγματικά. Νομίζω έιναι το μοτέρ που σου ταιριάζει τέλεια. Και αν είναι το στήσιμο τόσο καλό όπως λες στο Super Meteor νομίζω έκανες το Colpo Grosso για τα γούστα σου σε μοτοσυκλέτα, θα σε συντροφέυσει πολλά χρόνια.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με το καλο Παναγιωτη. Κουκλα.
Ο ερωτας δεν κρυβεται.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Πάντως ρε μπαγάσα έχεις αλλάξει κάποιες μηχανές που τους έχω πολύ συμπάθεια. Κρίμα που δεν σου κάθισε καλά το V85 γιατί είναι πολώ ωραία μοτοσυκλέτα αλλά ομολογώ πώς το μοτέρ αυτό της RE είναι τόσο γλυκό και ωραίο, ζηλευτό πραγματικά. Νομίζω έιναι το μοτέρ που σου ταιριάζει τέλεια. Και αν είναι το στήσιμο τόσο καλό όπως λες στο Super Meteor νομίζω έκανες το Colpo Grosso για τα γούστα σου σε μοτοσυκλέτα, θα σε συντροφέυσει πολλά χρόνια.
Βαγγέλη, μια χαρά μου κάθισε το V85TT και με μεγάλη δυσκολία το δίνω, το μόνο μειονέκτημα που έχει για μένα και για την χρήση που του κάνω είναι η ζέστη που βγάζει ...
Αν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα θα το κράταγα και θα έπαιρνα και το super meteor, αλλά ...

Και να σκεφτείς πρίν με πάρουν τηλέφωνο για την δοκιμή έκανα σχέδια για να βγάλω τον καταλύτη να κάνω tubeless τα ελαστικά κτλ κτλ
και ήρθε ο μετεωρίτης και μου έκανε κλίκ, χωρίς να είναι καλύτερη μηχανή απο το ΤΤ ...

The rest is history που λένε και σε κάποια χωριά ...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγέλη, μια χαρά μου κάθισε το V85TT και με μεγάλη δυσκολία το δίνω, το μόνο μειονέκτημα που έχει για μένα και για την χρήση που του κάνω είναι η ζέστη που βγάζει ...
Αν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα θα το κράταγα και θα έπαιρνα και το super meteor, αλλά ...

Και να σκεφτείς πρίν με πάρουν τηλέφωνο για την δοκιμή έκανα σχέδια για να βγάλω τον καταλύτη να κάνω tubeless τα ελαστικά κτλ κτλ
και ήρθε ο μετεωρίτης και μου έκανε κλίκ, χωρίς να είναι καλύτερη μηχανή απο το ΤΤ ...

The rest is history που λένε και σε κάποια χωριά ...
Ρε φίλε τί να λέμε τώρα. Εδώ μιλάμε για εργαλείο που δεν είναι απλά μετεωρίτης! Ειναι SUPER μετεωρίτης! Δηλαδή κάτσε καλά ογκόλιθε!! :laugh:

Τι να του πεί τώρα το Μοτο σκούζει?!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλοτάξιδο φίλε Παναγιώτη!!
Να σε πάει σε όποιον χάρτη επιθυμείς!!
Την εποχή που τα ΟΝΟΦΦ κάνουν πάρτυ ένας αληθινός "μετεωρίτης" θα τους ταράξει στα αλήθεια τα νεφελωματα!!! :prft:
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Παραλάβαμε ....







κάναμε τα πρώτα 50χλμ ....
Καλοτάξιδο, φοβερά όμορφο! Αν βάλεις pillion πάνω κάνε ένα update να μας πεις πόσο άνετη είναι η σέλα του συνεπιβάτη.
 

christetr

Ο ηλίθιος είναι αήττητος!!!!
Περιοχή
ATHENS MAROUSI
Όνομα
Chris
Μοτό
TDM 900 2003 - Lambretta Li 150 s2 1961
R 1200 GS 2009
Καλοτάξιδη και απολαυστική η Κουκλάρα σου !!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Καλοτάξιδο, φοβερά όμορφο! Αν βάλεις pillion πάνω κάνε ένα update να μας πεις πόσο άνετη είναι η σέλα του συνεπιβάτη.
Αυτό μάλλον θα αργίσει αλλά έχουν τουριστική σέλα που απο ότι μου έχουν πεί είναι πολύ καλή για τον συνεπιβάτη ...
Ερχεται σαν στανταρντ στα "ακριβά" μοντέλα που τα ονομάζουν celestial και έχουν μπλίαχ κόκκινο και μπλέ χρώμα :D:D:D
αλλά μπορείς να την βάλεις σαν αξεσουάρ σε όλα τα μοντέλα ...
:friendship:
 
Top Bottom