Through The Alps

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Νεος
Ωραίος
Γυμνασμένος
Τελος.......φιλε Λευτερη εισαι μεγαλη Φατσα:friendship:

Βρε παλιο - λελονια αφηστε ενα ταξιδιωτικο καθαρο.... :ll:

Φιλαρακο στο ειχα πει οτι θα το διαβασω μονορουφι οταν θα εχω χρονο για να το απολαυσω .... Και πραγματικα το απολαυσα...
Σουπερ ταξιδαρα και το σολο και με την παρεα στην αρχη !!!
Φαινεται οτι το ειχες οργανωσει αριστα και γι αυτο κυλλησαν ολα ομαλα !!! Ευχομαι το καλοκαιρι να ταξιδευουμε ολοι μαζι παρεα...
Καποιες αποριες απο κοντα στον επομενο καφε !!!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Βρε παλιο - λελονια αφηστε ενα ταξιδιωτικο καθαρο.... :ll:

Φιλαρακο στο ειχα πει οτι θα το διαβασω μονορουφι οταν θα εχω χρονο για να το απολαυσω .... Και πραγματικα το απολαυσα...
Σουπερ ταξιδαρα και το σολο και με την παρεα στην αρχη !!!
Φαινεται οτι το ειχες οργανωσει αριστα και γι αυτο κυλλησαν ολα ομαλα !!! Ευχομαι το καλοκαιρι να ταξιδευουμε ολοι μαζι παρεα...
Καποιες αποριες απο κοντα στον επομενο καφε !!!

Σε ευχαριστώ πολύ αγορίνα !:thanx:

Ότι απορία έχεις στο Apallou μπορεί να λυθεί! :p:p
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Λευτερη, μολις σημερα διαβασα το ταξιδιωτικο σου και ταξιδεψα μαζι σου σε μερη αγαπημενα :) Εχω κι'εγω γυρισει αρκετα την ευρωπη και παντα με συνεπαιρνουν οι διαφορετικες κουλτουρες, οι υπεροχες πολεις με την ιστορικη ενοτητα που σε ταξιδευουν στο παρελθον και η αισθηση οτι βρισκεται κανεις τα μερη που διαμορφωσανε σε μεγαλο βαθμο τον σημερινο πολιτισμο. Ευχομαι ακομη περισοτερα ταξιδια και ..ακομη πιο βορεια (εισαι North Explorer αλλωστε ;)).

:friendship: :friendship:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Λευτερη, μολις σημερα διαβασα το ταξιδιωτικο σου και ταξιδεψα μαζι σου σε μερη αγαπημενα :) Εχω κι'εγω γυρισει αρκετα την ευρωπη και παντα με συνεπαιρνουν οι διαφορετικες κουλτουρες, οι υπεροχες πολεις με την ιστορικη ενοτητα που σε ταξιδευουν στο παρελθον και η αισθηση οτι βρισκεται κανεις τα μερη που διαμορφωσανε σε μεγαλο βαθμο τον σημερινο πολιτισμο. Ευχομαι ακομη περισοτερα ταξιδια και ..ακομη πιο βορεια (εισαι North Explorer αλλωστε ;)).

:friendship: :friendship:

Ευχαριστώ πολύ ! Πραγματικά το κέντρο της Ευρώπης συνδυάζει εκπληκτικά τοπία και πολύ διαφορετικές πόλεις - χωριά σε αρχιτεκτονική και ιστορική βάση!
Ελπίζω στο επόμενό μεγάλο να κινηθώ βορειότερα και λίγο πιο δυτικά ! ;);)

:friendship::friendship:
 
Top Bottom