Tuareg-660

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
Φίλε μου διάβασε αυτό που θα σου γράψω και βίδωσέ το καλά στο μυαλό σου...ο,τι μηχανάκι και να πάρεις...θα εμφανίσει πρόβλημα...για αυτό πάρε αυτό με τη μεγαλύτερη και την καλύτερη εγγύηση...ή καλύτερα πάρε ένα Χόνδα Africa Twin XRV καλοσυντηρημένο και τα υπόλοιπα λεφτά βάλτα στο στρώμα, στην τράπεζα, κάντα bitcoin ή επενδυσε τα όπου εσύ νομίζεις...
Γεωργίου speaking...γιατί μεταξύ μας το έχεις γκαντεμιάσει το μηχανάκι, ακόμα δεν το πήρες, όποιο και να είναι...
Προκαταληψεις!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και όταν ψωνίσει ο mallllias ρε παίδες τι θα έχουμε να διαβάζουμε;:p
Θα ανοίξουμε καινούργιο νήμα "μετά τον mallllias , τι;"
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
+47% μεριδα λεοντος tuareg
Και η zontes +41,4%...και??
Αυξηση πωλησεων της εταιρειας,
οχι "μεριδα του λεοντος"
Μη τσιμπατε απαυτα
 
Τελευταία επεξεργασία:

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Και η zontes +41,4%...και??
Αυξηση πωλησεων της εταιρειας,
οχι "μεριδα του λεοντος"
Μη τσιμπατε απαυτα
Παρε ένα ktm πασά μου, να βρεις το φως το αληθινό ,μην ασχολείσαι περισσότερο με αλλα μοτοσακά
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παρε ένα ktm πασά μου, να βρεις το φως το αληθινό ,μην ασχολείσαι περισσότερο με αλλα μοτοσακά
Η αλήθεια είναι ότι στα συνεργεία, έχουν καλό φωτισμό :laugh:!!!
Και θα το βρει, και θα το δει το φως :ha!!!
 

Giwrgosv

Μέλος
Όνομα
Giwrgos
Μοτό
Tiger 800 xc
Ποια μάρκα δε βγάζει σκάρτες παρτίδες;; Και αντίστοιχα τα αξεσουάρ που φοράνε πάνω από άλλες εταιρείες να έχουν κ αυτά με τη σειρά τους σκάρτες παρτίδες. Έλεος
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Και η zontes +41,4%...και??
Αυξηση πωλησεων της εταιρειας,
οχι "μεριδα του λεοντος"
Μη τσιμπατε απαυτα
Μην δίνεις άλλη ερμηνεία...
Η Απριλια έχει αύξηση πωλήσεων λόγω Τουαρέγκ..τόσο απλά..
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Τό άρθρο στην πραγματικότητα δεν μιλάει για μοτοσυκλέτες αλλά για δίκυκλα. Οι 55.000 που λέει για την Ελλαδα τα περιλαμβάνει όλα παπιά, scooter και μοτοσυκλέτες. Εντυπωσιακή η άνοδος της Aprilia που οφείλεται κυρίως στα νέα scooter και λιγότερο στις μοτοσυκλέτες...για την ιστορία στην Ελλάδα ταξινομήθηκαν φέτος 51 Tuareg με μερίδιο αγοράς στα mid adventure 2,38%
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
για την ιστορία στην Ελλάδα ταξινομήθηκαν φέτος 51 Tuareg με μερίδιο αγοράς στα mid adventure 2,38%
Όταν η yamaha στο Τ7 έχει 300 ταξινομήσεις για μια μοτοσυκλέτα που κυκλοφορεί ήδη 4 χρόνια, υπάρχει κυριολεκτικά παντού (ιντερνετ, μοτοβόλτες, μοτοσυζητησεις) . Εμένα οι 51 ταξινομήσεις ενός ολοκαινούριου και πιο ακριβού μοντέλου από την Απρίλια μου ακούγονται πολύ καλές ειδικά αναλογικά με τα μεγέθη των δυο εταιρειών
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Λοιπόν αγαπητέ από ότι βλέπεις και από το γκαράζ μου δεν είμαι κολλημένος με μια μάρκα
Αλλά όσον αφορά το Tuareg 660 για μένα είναι το πιο value for money all around μηχανάκι που τα κάνει οκά εκεί έξω και ειδικά σε μια χώρα σαν την Ελλάδα όπου οι αποστάσεις δεν είναι τραγικά μεγάλες.
Με 12.000 παίρνεις 4 χρονια εγγύηση ηλεκτρονικά απίστευτα και αν προσθέσεις και αλλά 300-400 το κανείς πραγματικά τούμπανο το εργαλείο.




Εγώ φοράω μαμά όλα ότι βγάζει η απριλια(σέλα comfort ,θερμαινόμενα γκριπ,swifter ,προβολείς και ολόσωμη με πρόγραμμα που έχει κάνει το μηχανάκι εκπληκτικό παντού από χαμηλά μέχρι ψηλά και ειδικά στα μεσαία δεν κρεμάει πουθενά.
Μην ακούς κανέναν. Πας το οδηγείς και αν σου κάθεται το παίρνεις.
4 χρονια εγγύηση ποιος άλλος στα δίνει στον ανταγωνισμό;
Όλα αυτά τα ηλεκτρονικά που έχει μαμά το Tuareg πιο άλλο στα δίνει στον ανταγωνισμό;
Ο Ιταλός έφτιαξε ένα εκπληκτικό μηχανάκι.
Και ήρθε για να μείνει.
Δεν είναι τυχαίο ότι όλοι στο εξωτερικό το εκθειάζουν


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
Όταν η yamaha στο Τ7 έχει 300 ταξινομήσεις για μια μοτοσυκλέτα που κυκλοφορεί ήδη 4 χρόνια, υπάρχει κυριολεκτικά παντού (ιντερνετ, μοτοβόλτες, μοτοσυζητησεις) . Εμένα οι 51 ταξινομήσεις ενός ολοκαινούριου και πιο ακριβού μοντέλου από την Απρίλια μου ακούγονται πολύ καλές ειδικά αναλογικά με τα μεγέθη των δυο εταιρειών
Μα δεν λεω οτι δεν είναι καλή επίδοση για πρώτη χρονιά. Αν υπολογίσουμε τις προκλήσεις του να πουλήσεις μια μοτοσυκλέτα σε ένα κατ εξοχην δίκτυο scooter η πρώτη απόδοση είναι εξαιρετική...μπορεί και καλύτερα αν δεν συμπιεστεί το 2023 από τις νέες αφίξεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν αγαπητέ από ότι βλέπεις και από το γκαράζ μου δεν είμαι κολλημένος με μια μάρκα
Αλλά όσον αφορά το Tuareg 660 για μένα είναι το πιο value for money all around μηχανάκι που τα κάνει οκά εκεί έξω και ειδικά σε μια χώρα σαν την Ελλάδα όπου οι αποστάσεις δεν είναι τραγικά μεγάλες.
Με 12.000 παίρνεις 4 χρονια εγγύηση ηλεκτρονικά απίστευτα και αν προσθέσεις και αλλά 300-400 το κανείς πραγματικά τούμπανο το εργαλείο.




Εγώ φοράω μαμά όλα ότι βγάζει η απριλια(σέλα comfort ,θερμαινόμενα γκριπ,swifter ,προβολείς και ολόσωμη με πρόγραμμα που έχει κάνει το μηχανάκι εκπληκτικό παντού από χαμηλά μέχρι ψηλά και ειδικά στα μεσαία δεν κρεμάει πουθενά.
Μην ακούς κανέναν. Πας το οδηγείς και αν σου κάθεται το παίρνεις.
4 χρονια εγγύηση ποιος άλλος στα δίνει στον ανταγωνισμό;
Όλα αυτά τα ηλεκτρονικά που έχει μαμά το Tuareg πιο άλλο στα δίνει στον ανταγωνισμό;
Ο Ιταλός έφτιαξε ένα εκπληκτικό μηχανάκι.
Και ήρθε για να μείνει.
Δεν είναι τυχαίο ότι όλοι στο εξωτερικό το εκθειάζουν


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σούπερ.
Διόρθωσε το shifter μόνο, γιατί θα σε περιλάβει αυτός ο αμιρου:secret:
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Στα συνεργεια σιγουρα

Κλασσικη περιπτωση Ελληναραδων που το αυτοκινητο και η μηχανη ειναι προεκταση του εαυτου τους για να μην πω του πουλιου τους. Ο καθενας επισης νομιζει οτι εχει την καλυτερη γυναικα, γκομενα σε αυτη την χωρα. Επισης σου λεει ο αλλος εδωσα 11Κ και ειμαι ο γαμαω. Αμα δεν υποστηριξω και την μοτο μου μετα χανει μεταπωλητικη αξια. Μιλαμε για σιδερα και η γνωμη του καθενα ειναι υποκειμενικη. Χεστηκα για Honda και οτιδηποτε υπαρχει. Η δικια μου η αποψη ειναι οτι μια μηχανη που βγηκε το 2019 με αυτα τα χαρακτηριστικα(με εξαιρεση τον off road προσανατολισμο) με αμελητεο facelift δεν μπορει να ανταπαρατεθει με τα χαρακτηριστικα του Transalp 750 2023. Ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο.Τωρα ο καθενας μπορει να υποστηριξει το αντιθετο και να ειναι ευχαριστημενος με την μοτοσυκλετα του.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σούπερ.
Διόρθωσε το shifter μόνο, γιατί θα σε περιλάβει αυτός ο αμιρου:secret:
και το είδε και κρατήθηκε :p



Επίσης μακάρι να βγουν όλοι λάθος, αλλά το 23 εκτός από πολλές αφίξεις φημολογείται έντονα κραχ τραπεζών στην άλλη πλευρά της θάλασσας, με επταπλάσιο άνοιγμα από αυτό που έσκασε την προηγούμενη φορά.
 
Top Bottom