Tuareg-660

panths

Μέλος
Περιοχή
Θεσ/νικη
Όνομα
Παντελής
Μοτό
Aprilia tuareg 660
Kαλημέρα/Καλησπέρα.
Ευτυχης κάτοχος μιας aprilia tuareg 660 απο χθες.
Το μηχανάκι εγραψε 50χιλιομετρα χθες εκ των οποιων τα 10 στο χώμα.
Οτι και εαν εχετε διαβάσει η δει το στο youtube μπορώ να σας το επιβεβαιώσω.Μιας και η μιση μερα εμπειριας μου μαζι της ειναι και ο μεσος ορος που το εχουν και οι "επιστημονες" του youtube.
Toσο στην ασφαλτο, που στριβει γέρνει σαν μην εχει 21τροχο ,οσο και στο χωμα λες και ειναι μια μεγαλη enduro η tuareg είναι απιστευτη.
Θα επανέλθω με το καλό με νέες εμπειρίες.........
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Kαλημέρα/Καλησπέρα.
Ευτυχης κάτοχος μιας aprilia tuareg 660 απο χθες.
Το μηχανάκι εγραψε 50χιλιομετρα χθες εκ των οποιων τα 10 στο χώμα.
Οτι και εαν εχετε διαβάσει η δει το στο youtube μπορώ να σας το επιβεβαιώσω.Μιας και η μιση μερα εμπειριας μου μαζι της ειναι και ο μεσος ορος που το εχουν και οι "επιστημονες" του youtube.
Toσο στην ασφαλτο, που στριβει γέρνει σαν μην εχει 21τροχο ,οσο και στο χωμα λες και ειναι μια μεγαλη enduro η tuareg είναι απιστευτη.
Θα επανέλθω με το καλό με νέες εμπειρίες.........
Καλημέρα Παντελή . Καλοριζικο να είναι , καλές βόλτες :friendship::biker:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Kαλημέρα/Καλησπέρα.
Ευτυχης κάτοχος μιας aprilia tuareg 660 απο χθες.
Το μηχανάκι εγραψε 50χιλιομετρα χθες εκ των οποιων τα 10 στο χώμα.
Οτι και εαν εχετε διαβάσει η δει το στο youtube μπορώ να σας το επιβεβαιώσω.Μιας και η μιση μερα εμπειριας μου μαζι της ειναι και ο μεσος ορος που το εχουν και οι "επιστημονες" του youtube.
Toσο στην ασφαλτο, που στριβει γέρνει σαν μην εχει 21τροχο ,οσο και στο χωμα λες και ειναι μια μεγαλη enduro η tuareg είναι απιστευτη.
Θα επανέλθω με το καλό με νέες εμπειρίες.........
Καλοτάξιδοι...!
Εξαιρετική επιλογή! :friendship:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Kαλημέρα/Καλησπέρα.
Ευτυχης κάτοχος μιας aprilia tuareg 660 απο χθες.
Το μηχανάκι εγραψε 50χιλιομετρα χθες εκ των οποιων τα 10 στο χώμα.
Οτι και εαν εχετε διαβάσει η δει το στο youtube μπορώ να σας το επιβεβαιώσω.Μιας και η μιση μερα εμπειριας μου μαζι της ειναι και ο μεσος ορος που το εχουν και οι "επιστημονες" του youtube.
Toσο στην ασφαλτο, που στριβει γέρνει σαν μην εχει 21τροχο ,οσο και στο χωμα λες και ειναι μια μεγαλη enduro η tuareg είναι απιστευτη.
Θα επανέλθω με το καλό με νέες εμπειρίες.........
Καλοταξιδοι ,λιωστο δεν έχει αναγκη
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Εξαιρετική επιλογή. Η πιο value for money πρόταση εκεί έξω αυτή την στιγμή.
Έρωτας περιπέτειας που θα σε πάει παντού στην Ελλάδα !!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

panths

Μέλος
Περιοχή
Θεσ/νικη
Όνομα
Παντελής
Μοτό
Aprilia tuareg 660
To ιδιο χρώμα εχω και γω.Απλα εβαλά μαυρα καγκελά και ασημένια ποδία.Το αντιθετο με τους δικους σου συνδιασμους,ετσι για να μην μας μπερδεύουν:cool:
Προς το παρον με το μονο που θα μπορουσα να ζήσω και χωρις αυτο, ειναι το σκληρό κιβώτιο.Εαν και με την μποτα του enduro θα είναι τέλειο με "καθημερινό" παπουτσι ειναι κάπως.....

Μόλις πρόσεξα οτι στην δευτερη φωτογραφία τα κάγκελα είναι μαυρα.Τα έχεις βάψει?
 
Τελευταία επεξεργασία:

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
To ιδιο χρώμα εχω και γω.Απλα εβαλά μαυρα καγκελά και ασημένια ποδία.Το αντιθετο με τους δικους σου συνδιασμους,ετσι για να μην μας μπερδεύουν:cool:
Προς το παρον με το μονο που θα μπορουσα να ζήσω και χωρις αυτο, ειναι το σκληρό κιβώτιο.Εαν και με την μποτα του enduro θα είναι τέλειο με "καθημερινό" παπουτσι ειναι κάπως.....

Μόλις πρόσεξα οτι στην δευτερη φωτογραφία τα κάγκελα είναι μαυρα.Τα έχεις βάψει?
Ναι.
Εδώ και το τελικό στάδιο από της αναβαθμίσεις που έκανα με τα καπάκια της gb καθώς και την πίσω σχάρα από την isotta
Ένα κουστουμάκι που έχω παραγγείλει από τα παιδιά εκεί στην Dxl και τελείωσα εγώ !!!











Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ναι.
Εδώ και το τελικό στάδιο από της αναβαθμίσεις που έκανα με τα καπάκια της gb καθώς και την πίσω σχάρα από την isotta
Ένα κουστουμάκι που έχω παραγγείλει από τα παιδιά εκεί στην Dxl και τελείωσα εγώ !!!











Sent from my iPhone using Tapatalk
H σέλα φαίνεται να είναι η μέση λύση άνεση/εκτος δρόμου και είναι η εργοστασιακή αν δεν κάνω λάθος. Πολύ όμορφη και μελετημένες βελτιώσεις.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Kαλημέρα/Καλησπέρα.
Ευτυχης κάτοχος μιας aprilia tuareg 660 απο χθες.
Το μηχανάκι εγραψε 50χιλιομετρα χθες εκ των οποιων τα 10 στο χώμα.
Οτι και εαν εχετε διαβάσει η δει το στο youtube μπορώ να σας το επιβεβαιώσω.Μιας και η μιση μερα εμπειριας μου μαζι της ειναι και ο μεσος ορος που το εχουν και οι "επιστημονες" του youtube.
Toσο στην ασφαλτο, που στριβει γέρνει σαν μην εχει 21τροχο ,οσο και στο χωμα λες και ειναι μια μεγαλη enduro η tuareg είναι απιστευτη.
Θα επανέλθω με το καλό με νέες εμπειρίες.........
Καλοταξιδο.
Μου φαινεται στο τελος θα παω να τσιμπησω κ εγω κανα τετοιο,γιατι στη YAMAHA ειναι μακακες ! Δεν βγαζουν ετοιμοπαραδοτα γιατι εχουν μεινει περσινα κ περιμενουν να πουληθουν πρωτα (χωρις ομως να κατεβαζουν τιμη).
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλοταξιδο.
Μου φαινεται στο τελος θα παω να τσιμπησω κ εγω κανα τετοιο,γιατι στη YAMAHA ειναι μακακες ! Δεν βγαζουν ετοιμοπαραδοτα γιατι εχουν μεινει περσινα κ περιμενουν να πουληθουν πρωτα (χωρις ομως να κατεβαζουν τιμη).
Αυτό είναι όντως μαλακια. Κάνε μια γενναία έκπτωση και θα φύγουν αύριο πρωί, έβγαλες από τα προηγούμενα Χ κομμάτια. Έχω διαβάσει ότι δεν έχει παραλάβει κάνεις καινούργια μηχανή.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Νίκο πιο κουστούμι ; Γιατί έχω δει και εγώ ένα που μαρεσει , αλλά νομίζω όχι από αυτή την εταιρία που γράφεις
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Γιατί να ρίξει τιμές? Μήπως δεν φύγουν ?
Με διαφορα 400 ευρω κ αρκετες βελτιωσεις το 2023 ναι πρεπει να κανεις μειωση κ μαλιστα γενναια,αλλα δεν βγαζουν στην αγορα τα 23αρια για να παρεις 22αρι στην τιμη που γουσταρουν(μονο Ελλαδα αυτα) και ναι θα μεινουν απουλητα σημερα υπαρχουν και αλλες προτασεις δεν ειμαστε στο 2019
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νίκο πιο κουστούμι ; Γιατί έχω δει και εγώ ένα που μαρεσει , αλλά νομίζω όχι από αυτή την εταιρία που γράφεις
Νομίζω ότι σχέδιο τους πας θα στο φτιάξουν.
Είμαι σχεδόν σιγουρος
 

mr.mister

Μέλος
Όνομα
aggelos
Μοτό
Transalp 750
Αυτό είναι όντως μαλακια. Κάνε μια γενναία έκπτωση και θα φύγουν αύριο πρωί, έβγαλες από τα προηγούμενα Χ κομμάτια. Έχω διαβάσει ότι δεν έχει παραλάβει κάνεις καινούργια μηχανή.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ο Νουλας δινει τα 22αρια Tenere μπλε 10.9Κ
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Νίκο πιο κουστούμι ; Γιατί έχω δει και εγώ ένα που μαρεσει , αλλά νομίζω όχι από αυτή την εταιρία που γράφεις

Αυτό έφτιαξα.
Όσο πρέπει.
Την Πέμπτη θα το βάλω αν όλα πάνε καλά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom