Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Ψώνισα ημιμεταλλικα ας ουμε για την αλητεία. Έλεγα για οργανικά αλλά είπα να πάω σε ενδιάμεσο.
Ποια παρηγγειλες? Για δώσε ένα λινκ γτ εψαχνα κ γω
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άνοιξα Θεμα στην Ευρωπαϊκή ομάδα rally στο fb για την έλλειψη στην αγορά afteemarket πλαστικά προστατευτικά για ψαλίδι και πλαίσιο. Τάγκαρα και τον WA NG (uncle Wang) και του είπα έλα φτιάξε μας. Είπε θα το δει και θα επανέλθει.
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Άνοιξα Θεμα στην Ευρωπαϊκή ομάδα rally στο fb για την έλλειψη στην αγορά afteemarket πλαστικά προστατευτικά για ψαλίδι και πλαίσιο. Τάγκαρα και τον WA NG (uncle Wang) και του είπα έλα φτιάξε μας. Είπε θα το δει και θα επανέλθει.
Γάμησε τα... Εγώ έχω βάλει φλαντζολαστιχο για προστασία :ρ
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κι εγώ αυτοκόλλητα βινυλίου όρος το παρόν. Ήδη αντάλλαξα κάποια μηνύματα με τον wang αν μπορέσει θα μας ετοιμάσει κάτι.
 

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125
Πρέπει να προστατέψουμε τον θείο ,τον κόβω να σκάει κάνας νίντζα βράδυ στο κρεβάτι του,κουβαλάει το πρόσωπο του aftermarket για τα κινεζικα σολο καλά να ναι ο άνθρωπος
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πρέπει να προστατέψουμε τον θείο ,τον κόβω να σκάει κάνας νίντζα βράδυ στο κρεβάτι του,κουβαλάει το πρόσωπο του aftermarket για τα κινεζικα σολο καλά να ναι ο άνθρωπος
Θα μυριστουν κι άλλοι το παραδακι και θα σκάσουν μύτη. Εκεί που έχει προβάδισμα πέρα από το μυαλό και την επιχειρηματικότητα να στήσει μια τέτοια επιχείρηση είναι ότι φαίνεται μορφωμένο παιδί. Τον έχω δει να μιλάει και αγγλικά και Ιταλικά με άνεση. Και η επικοινωνία με τον δυτικό κόσμο είναι το μεγαλύτερο εμπόδιο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Λοιπόν αλλαξα τα τακακια μπροστά σήμερα. Εντάξει μια βόλτα έκανα 5-6 χλμ δεν έχουν πατήσει αλλά εκεί που ήταν νεκρή φύση η πάστα μπροστά είδα σημεία ζωής. Ήδη σημαντική διαφορά. Εκ των ουκ άνευ η άμεση αλλαγή. Εγώ έβαλα αυτά. Θα δείξει στη πορεία αν έκανα καλή επιλογή


host free download
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η αυτόματη μετάφραση του fb πρέπει να του ζητήσει ποσοστά:roflmao:
Δεν νομίζω πως χρησιμοποιεί μετάφραση. Νομίζω δηλαδή. Αλλά και μηνύματα που ανταλλάξαμε στο messenger στα αγγλικά μου απάντησε κάνει μετάφραση και το messenger? Άσε που η σύνταξη του δεν θυμιζει μεταφραστή. Δεν ξέρω.
 

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125
Γενικά πρέπει να ειναι πολύγλωσσος αλλα και η αυτόματη μετάφραση βοηθάει πολύ, παρατήρησε ,κάπου γράφει "click to translate" κοντα σε καθε σχόλιο, Τεσπα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γενικά πρέπει να ειναι πολύγλωσσος αλλα και η αυτόματη μετάφραση βοηθάει πολύ, παρατήρησε ,κάπου γράφει "click to translate" κοντα σε καθε σχόλιο, Τεσπα
Ναι εννοείται το ξέρω τι έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ .
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Bαγγο καλορίζικα και από μένα ...... Ότι καλύτερο για χώμα , δεν το είχα δει εδώ αλλά σε είδα στα γιουτιουμπια και σε είδα ήσουν σε όλα τα ανηφορικά χαλαρός.....

Να σου πω εσύ που είσαι ψαχτηρι , έχει πετύχει πουθενά το μάτι σου πόδια για ράλλυ εξάτμιση;;; Ο wang δεν έχει βγάλει κατι

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Ένα μικρό review:
Εγώ στο πλαίσιο αριστερά-δεξιά είχα βάλει μεμβράνη ppf, με το που το αγόρασα . Οι μπότες της άνοιξαν τρύπα κ στις 2 πλευρές στην 1η-2η βόλτα αλλά κρατάνε ακόμα .
Πολύ καλά έκανες κ του έστειλες του "θείου" για τα προστατευτικά.
Επίσης μετά από 13 μήνες άλλαξα ανορθωτή στην εγγύηση.
Κ το βασικότερο: εδώ κ μια βδομάδα φοράω 15αρι γρανάζι μπροστά.
Τι βλακεία εκανα ένα χρόνο κ δεν το άλλαξα αμέσως????
Επίσης μετά από ένα χρόνο έβαλα κ μια μπαγαζιερα , αναγκαίο κακό αν 90% είσαι εντός πόλης.
 

R.o.C.

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
ΚΤΜ 990 Adventure
Νομίζω κάνεις λάθος.
Η κατανάλωση στο trip computer παίρνει νέα δεδομένα κάθε κάποια δεύτερα, δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς και εξαρτάται από το άνοιγμα του γκαζιου
Έτσι ειναι , ανάλογα την χρηση που του εκανες εκτιμουσε και την αυτονομια και την προσαρμοζε σχετικα γρηγορα και αξιοπιστα. Προσωπικα η συγκεκριμενη τσαχπινια με βοηθουσε παρα πολυ ειδικοτερα σε μεγαλυτερα ταξιδια που μετρουσα και τα χιλιομετρα για το επομενο βενζιναδικο θετωντας ως στοχο το μακρυτερο δυνατο
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Bαγγο καλορίζικα και από μένα ...... Ότι καλύτερο για χώμα , δεν το είχα δει εδώ αλλά σε είδα στα γιουτιουμπια και σε είδα ήσουν σε όλα τα ανηφορικά χαλαρός.....

Να σου πω εσύ που είσαι ψαχτηρι , έχει πετύχει πουθενά το μάτι σου πόδια για ράλλυ εξάτμιση;;; Ο wang δεν έχει βγάλει κατι

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ Αποστολη! Ξέρω ρωτάς για τον φίλο σου τον Πισσαριδη(καλά λέω το όνομα?)

Δεν ξέρω γιατί την βάφτισαν rally και καλά την εξάτμιση. Όποιος το σκέφτηκε να περάσει τον λαιμό από εκεί απλά έκανε λαθος (λογικά από wang την παρήγγειλε την έχω δει). Η εργοστασιακή τοποθέτηση της εξάτμισης είναι και η μόνη ιδανική. Το είχα αναφέρει και στον φίλο σου όταν παρουσίασε το μηχανάκι πως είναι πανέμορφο και ωραία δουλειά αλλά αυτή η εξάτμιση όπως έγινε είναι ένα λάθος ο λαιμος. Δεν θα βρεις πουθενά πόδια που να καλύπτει την εξάτμιση όπως είναι ετσι χωρία που η τοποθέτηση της αφαιρεί κάπου 5 πόντους απαραίτητους στο off road για το clearance. Το περασμένο Σάββατο που περάσαμε ένα ποταμάκι με φυτευτη άμα είχα αυτό το λαιμό στην εξάτμιση είτε δε θα πέρναγα ποτέ είτε θα το έσερνα το μηχανάκι πάνω στην εξάτμιση.

Πες του φίλου να παραγγείλει ένα λαιμο που έχει βγάλει ο wang ανοξείδωτο και να προσαρμόσει το τελικό και θα κάτσει τέλεια

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ένα μικρό review:
Εγώ στο πλαίσιο αριστερά-δεξιά είχα βάλει μεμβράνη ppf, με το που το αγόρασα . Οι μπότες της άνοιξαν τρύπα κ στις 2 πλευρές στην 1η-2η βόλτα αλλά κρατάνε ακόμα .
Πολύ καλά έκανες κ του έστειλες του "θείου" για τα προστατευτικά.
Επίσης μετά από 13 μήνες άλλαξα ανορθωτή στην εγγύηση.
Κ το βασικότερο: εδώ κ μια βδομάδα φοράω 15αρι γρανάζι μπροστά.
Τι βλακεία εκανα ένα χρόνο κ δεν το άλλαξα αμέσως????
Επίσης μετά από ένα χρόνο έβαλα κ μια μπαγαζιερα , αναγκαίο κακό αν 90% είσαι εντός πόλης.
Τι συμπτώματα σου έκανε ο ανορθωτης και στα πόσα χλμ?
 
Top Bottom