Voge 500 DSX

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω και πολύ, αφού η μοναδική μέχρι τώρα χρήση είναι καθαρά αστική για το πήγαινε έλα στη δουλειά (10 χλμ Βόλος -ΒΙΠΕ). Για αυτή τη χρήση και για τα μόλις 1500χλμ που έχω, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.
Για βόλτα εκτός πόλης δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάω, οπότε δεν έχω άποψη.
By the way που λένε και στον Μονακό -Βολο, είμαι 1,80/95 , πρασινομάτης, με θελιματικό προκοίλι και κάποτε σγουρομαλλης....

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάλε και καμμιά φωτογραφία βρε αγόρι...


Δικιά σου και με μαγιό να φαίνεται το θεληματικο προκοίλι :ha
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Το κατεμάκι δεν σχολιάστηκε από κανέναν δηλαδή έτσι?
Που μας ξεσήκωσε μεσημεριάτικα...!!

CF800 θαρρώ είναι καλύτερη επιλογή από tdm900, αν υπάρχει οικονομική δυνατότητα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Βάλε και καμμιά φωτογραφία βρε αγόρι...


Δικιά σου και με μαγιό να φαίνεται το θεληματικο προκοίλι :ha
Δεν είστε έτοιμοι για τόση θεληματικότητα....
Μόνο ο sothrhs
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
tc-drift mitsosdom giamar dkamzelas todor Σας ευχαριστήσω όλους όσους γράψατε για την βοήθεια δεν εγκαταλείπω ακομη θα παω να το δω από κοντά και να σας πω γνώμη τώρα στην περίπτωση που αποφασίσω ότι δεν μου κάνει θα δείτε άλλο thread με τίτλο
Καινουριο CF MOTO 800MT η Μεταχειρισμένο GS, TDM, :woot:
Καινούριο cf!! Το συζητάς???
Gs είσαι μικρός ακόμα, tdm άνευ σχολίου, v-strom παντοτινή αγάπη (αν και δεν προτάθηκε)
 

apache

Μέλος
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Yamaha tracer 900 2018
Δές και το Daytona Maverick 500 που έχει 200mm διαδρομή πίσω και 190mm διαδρομή μπροστα με ρυθμιζόμενες Kayaba η Voge δεν ανακοινώνει διαδρομή και έχω την αίσθηση ότι είναι σαφώς μικρότερες από το Maverick, δέκα κιλά πιό ελαφρύ από το VOGE, 178 kg το Maverick 188 kg το Voge.
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Κάνε τον κόπο,οπότε μπορεί και η γυναίκα σου, κατεβείτε Αθήνα,και πριν κατέβεις στείλε μου π.μ. να σε στείλω σε αντιπρόσωπο,που το πήρα,που έχει όλα τα μοντέλα για τεστ χωρίς "μα" και "μου".
 
Τελευταία επεξεργασία:

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Philippos_lefkada και λοιπούς που έχουν παρόμοιες αναζητήσεις για αγορά μηχανής... Το πρώτο που κάνεις όταν θες να αγοράσεις καινούριο μηχανάκι και εχεις σταμπαρει πάνω κατω πού θα κινηθείς στέλνεις προσωπικό μήνυμα στον κύριο amyroukai ή ανοίγεις σχετικό θέμα για να σε ενημερώσει για την κλίση γονάτων στο κάθε μοντέλο ξεχωριστά...για την κάθε σέλα touring, high low comfort ergo κτλ...μετά στέλνεις στον κύριο mallllias για να σε ενημερώσει για την κλίση του σώματος πάνω στη μηχανή, όρθια θέση, λίγο σκυφτός πολύ σκυφτός προκειμένου να αποφύγεις μελλοντικά ορθοπαιδικά ζητήματα και το κυριότερο για να φας ο,τι περισσέψει από την αγορά της μηχανής σε ταξίδια και βενζίνες και όχι σε γιατρούς...δεν ειναι να παίζουμε με αυτά τα θέματα...μετά μπορεί να γράψει ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του...αλλά πρώτα έγκριση από κυριο amyroukai και malllias...

Επειδή γράφεις οτι θελεις να κανεις και ταξιδια δικαβαλος αλλά και επαρχιακούς δρόμους νομίζω ενα λίγο πιο μεγάλο μηχανάκι από 500αρι ίσως σε βολέψει καλύτερα. Εμένα αν μου περίσσευαν χρήματα αυτήν την περίοδο θα επελεγα ένα voge 300 αλλά εγώ δεν κανω ταξιδια δικάβαλος...αν ηθελα να ειμαι και δικαβαλος εθνικη και με πιο πολλά χλμ και ηθελα καινουριο θα χτυπούσα ενα KTM 790 adventure 2023 μοντέλο...Επίσης δε θα έδινα λεφτά αν δεν εκανα μια βόλτα πρώτα το μηχανακι ενα τεστ εστω μιας ώρας. Το πρόβλημα είναι ότι έχει γίνει μόδα να παρουσιάζουν οι εταιρείες τα μοντελα στο youtube και να επικαλούνται θεματα παραγωγής για να μην στελνουν μηχανακια για τεστ ride...δλδ διαμορφωνουν μια κουλτουρα οτι αφου το οδηγησαν 10 δημοσιογραφοι του youtube και influencers και λενε οτι ειναι καλο, πάρτο χωρίς πολλά πολλά. αν εχεις υπομονη και κατεβεις Αθηνα αξίζει να κανονισεις μερικα τεστ ή να βρεις φίλους γνωστους να οδηγήσεις...Επίσης εχει και μεταχειρισμένα μηχανακια που είναι ευκαιρίες και θα καλύψουν τις αναγκες σου...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Στα μεταχειρω θα κοιταγα στο μπάτζετ και κάποιο triumph tiger 800 που είναι πολύ πιο σύγχρονο απ' tdm
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Philippos_lefkada και λοιπούς που έχουν παρόμοιες αναζητήσεις για αγορά μηχανής... Το πρώτο που κάνεις όταν θες να αγοράσεις καινούριο μηχανάκι και εχεις σταμπαρει πάνω κατω πού θα κινηθείς στέλνεις προσωπικό μήνυμα στον κύριο amyroukai ή ανοίγεις σχετικό θέμα για να σε ενημερώσει για την κλίση γονάτων στο κάθε μοντέλο ξεχωριστά...για την κάθε σέλα touring, high low comfort ergo κτλ...μετά στέλνεις στον κύριο mallllias για να σε ενημερώσει για την κλίση του σώματος πάνω στη μηχανή, όρθια θέση, λίγο σκυφτός πολύ σκυφτός προκειμένου να αποφύγεις μελλοντικά ορθοπαιδικά ζητήματα και το κυριότερο για να φας ο,τι περισσέψει από την αγορά της μηχανής σε ταξίδια και βενζίνες και όχι σε γιατρούς...δεν ειναι να παίζουμε με αυτά τα θέματα...μετά μπορεί να γράψει ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του...αλλά πρώτα έγκριση από κυριο amyroukai και malllias...

Επειδή γράφεις οτι θελεις να κανεις και ταξιδια δικαβαλος αλλά και επαρχιακούς δρόμους νομίζω ενα λίγο πιο μεγάλο μηχανάκι από 500αρι ίσως σε βολέψει καλύτερα. Εμένα αν μου περίσσευαν χρήματα αυτήν την περίοδο θα επελεγα ένα voge 300 αλλά εγώ δεν κανω ταξιδια δικάβαλος...αν ηθελα να ειμαι και δικαβαλος εθνικη και με πιο πολλά χλμ και ηθελα καινουριο θα χτυπούσα ενα KTM 790 adventure 2023 μοντέλο...Επίσης δε θα έδινα λεφτά αν δεν εκανα μια βόλτα πρώτα το μηχανακι ενα τεστ εστω μιας ώρας. Το πρόβλημα είναι ότι έχει γίνει μόδα να παρουσιάζουν οι εταιρείες τα μοντελα στο youtube και να επικαλούνται θεματα παραγωγής για να μην στελνουν μηχανακια για τεστ ride...δλδ διαμορφωνουν μια κουλτουρα οτι αφου το οδηγησαν 10 δημοσιογραφοι του youtube και influencers και λενε οτι ειναι καλο, πάρτο χωρίς πολλά πολλά. αν εχεις υπομονη και κατεβεις Αθηνα αξίζει να κανονισεις μερικα τεστ ή να βρεις φίλους γνωστους να οδηγήσεις...Επίσης εχει και μεταχειρισμένα μηχανακια που είναι ευκαιρίες και θα καλύψουν τις αναγκες σου...
φιλε al800 σαν ανεξάρτητος παρατηρητής μου φαίνεται πρέπει να περάσεις λίγο από rehab μπας και αποτοξινωθείς από το όνομα amyroukai XR Maniac κτλπ, 9στα10 ποστ είναι αφιερωμένα στα εν λόγο ονόματα. Βλέπω ότι προστέθηκε και ο mallllias στη λίστα, ελπίζω να μην προκάλεσα κι εγώ την τύχη μου! Χαχα
Πολύ stalker vibes αδερφάκι μου…
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
φιλε al800 σαν ανεξάρτητος παρατηρητής μου φαίνεται πρέπει να περάσεις λίγο από rehab μπας και αποτοξινωθείς από το όνομα amyroukai XR Maniac κτλπ, 9στα10 ποστ είναι αφιερωμένα στα εν λόγο ονόματα. Βλέπω ότι προστέθηκε και ο mallllias στη λίστα, ελπίζω να μην προκάλεσα κι εγώ την τύχη μου! Χαχα
Πολύ stalker vibes αδερφάκι μου…
αυτή ειναι η μοίρα των σταρ...να τους καταδιώκουν οι μανιώδεις θαυμαστές τους...αν δεν γινεις κι εσύ σταρ δεν κινδυνεύεις...
 
Top Bottom