we love enduro!!!

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
special θεμα!!!!!!!!!!!!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
άλλο ένα βιντεάκι από τη ίδια βόλτα πιο πάνω, αυτό όμως είναι το 1ο που πιάνει τη βόλτα από την αρχή και ίσως το πιο ωραίο, πιάνει από χιονισμένες άπλες στην αρχή, περνάει από το γνωστό τούνελ
κάτω από τις γραμμές, και μπαίνει στα γνωστά μονοπάτια, μόνο που λόγω χιονιού είναι αγνώριστα !!
Μου έβγαλε την πίστη να το ανεβάσω, τα κατάφερα όμως χθές :D:D

 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Απο την σημερινη εντουραδικη βολτα φτανοντας στο δασος του Ρουβα,ενα μικρο κομματι που εκανα μαζι με τον tiflaeisai και ενω τα φιλαρακια που εχουν ερθει απο Αθηνα και Θεσσαλονικη ειχαν αραξει στο δασος.....

 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Απο την σημερινη εντουραδικη βολτα φτανοντας στο δασος του Ρουβα,ενα μικρο κομματι που εκανα μαζι με τον tiflaeisai και ενω τα φιλαρακια που εχουν ερθει απο Αθηνα και Θεσσαλονικη ειχαν αραξει στο δασος.....

Τώρα το είδα! Μανο μας την εσκασες και ηρθες απ το ποτάμι; :eek: Σούπερ!

Sent from my πατάτα-talk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
μαζί με την παρέα του advride απο Αθήνα και Θεσσαλονίκη.....δυο βόλτες μια κατάληξη....the enduro version.....

Έλιωσα στο γέλιο με την αρχή του βίντεο! Χαχαχαχαχα... ρεμάλια!! :p
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Αλήτες εντουραδες :D

Κοροιδευετε τις μπετονιερες μας...:p

Sent from my πατάτα-talk

νταξ να σου πω την αλήθεια εγώ σας ζήλεψα λίγο...περνούσατε από μπροστά μας με τόση αρμονία....ούτε μπαλέτο να έβλεπα:D:D:D......πέρα της πλάκας στην επόμενη βόλτα όπου και να είναι θα έρθω με το 990:biker:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
νταξ να σου πω την αλήθεια εγώ σας ζήλεψα λίγο...περνούσατε από μπροστά μας με τόση αρμονία....ούτε μπαλέτο να έβλεπα:D:D:D......πέρα της πλάκας στην επόμενη βόλτα όπου και να είναι θα έρθω με το 990:biker:
Άντε, χρωστας ένα καλεργι και μια ορεινή έρημο :D

Sent from my πατάτα-talk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Τον Απρίλη είμαι έξω όλα τα ΣΚ εκτός Πάσχα που εφημερεύω... Θα κανονιστεί σίγουρα ένα κάμπινγκ που έχουμε καιρό να πάμε... :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
αυτα τα δυο τα θελω πολυ.....μεσα ειμαι ημερομηνιες να βρουμε.....
Έχουμε μιλήσει και με Μαρκα γι αυτό, ένα καλό τριήμερο είναι του Αγίου Πνεύματος τον Ιούνιο ψηθειτε ;)

Να το ακούν και από την υπόλοιπη Ελλάδα να κοπιασει παλι οποίος θέλει! :)

Sent from my πατάτα-talk
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Τον Απρίλη είμαι έξω όλα τα ΣΚ εκτός Πάσχα που εφημερεύω... Θα κανονιστεί σίγουρα ένα κάμπινγκ που έχουμε καιρό να πάμε... :D

μερικοί έχουν να πάνε και παγκόσμιο εντουρο στην Καλαμπακα...μην με σκίσετε και δεν προλαβαίνω
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Έχουμε μιλήσει και με Μαρκα γι αυτό, ένα καλό τριήμερο είναι του Αγίου Πνεύματος τον Ιούνιο ψηθειτε ;)

Να το ακούν και από την υπόλοιπη Ελλάδα να κοπιασει παλι οποίος θέλει! :)

Sent from my πατάτα-talk

Ματαλα festival ποτε πεφτει???γιατι διαφορετικα χανεις το παιδι με την ασπρη ρομπα εκεινο το τριημερο....
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ματαλα festival ποτε πεφτει???γιατι διαφορετικα χανεις το παιδι με την ασπρη ρομπα εκεινο το τριημερο....
Τα Ματαλα είναι πριν δεν πέφτει το τριήμερο :D

Sent from my πατάτα-talk
 
Top Bottom