we love enduro!!!

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Βρε παλιοαλητες :D:D:D
Τι μου κανατε βραδιατικα...μολις ειδα το βιντεο και θελω να παρω τα βουνα!!!!!!
Μπραβο!!! Να περνατε παντα τοσο ωραια!!!!!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
20 με 22 Ιούνη είναι το φεστιβάλ φέτος... Και εννοείται θα είμαι εκεί!
9 Ιούνη είναι του Αγίου πνεύματος, δλδ 7-8-9 τριήμερο :D

Sent from my πατάτα-talk
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
που ειναι αυτο το μερος ρε παιδια??? στις ζουγκλες του βιετναμ??? μηπως στον αμαζονιο??? :wacky::ok:
Ηρακλειο Κρητης, στο ποτάμι του Καρτερου που οδηγεί στο ομώνυμο φαράγγι...
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Ποσταρω και εδω, απο το φιλικο της Κυριακης στη Χαλκιδικη

ωραίος!!!!!!!!...καλά το έκανες και το έβαλες και από εδώ...μετά το ποτάμι και τον βρόντο που έφαγε το YZ πίσω σου το μονοπάτι που ακολουθεί ως το τέλος του βίντεο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!που θα λεγε και ένας φίλος....ΜΠΡΑΒΟ παιδιά....!!!!
Μας βλέπω για ραντεβού όλους στην Καλαμπάκα σε ένα μήνα....WEC MAXXIS 14......:D:D:D:D:D
 

KOL

Μέλος
Περιοχή
Στου πουταμ'
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
XRV+XR
ωραίος!!!!!!!!...καλά το έκανες και το έβαλες και από εδώ...μετά το ποτάμι και τον βρόντο που έφαγε το YZ πίσω σου το μονοπάτι που ακολουθεί ως το τέλος του βίντεο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!που θα λεγε και ένας φίλος....ΜΠΡΑΒΟ παιδιά....!!!!
Μας βλέπω για ραντεβού όλους στην Καλαμπάκα σε ένα μήνα....WEC MAXXIS 14......:D:D:D:D:D
Το ΥΖ εκει το ειπε το ποιημα, ηρθε ντατσουν και το φορτωσε.
Δεν ειναι ενα μονοπατι , πολλα ειναι, απλα εχω παραλειψει τις φλαταδουρες απο το βιντεο.
Παντως τα μονοπατια ηταν απολαυστικοτατα, και καποια απο αυτα τεχνικα και απαιτητικα(οσο πρεπει απαιτητικα).
Καλαμπακα ε? χμμμμ... αν δω τοσα πολλα εργαλεια μαζεμενα και με τετοια τιμονια, θα κανω να κοιμηθω κανα μηνα...χαχαχα :)
 
Top Bottom