Xωμάτινη, Σάββατο 16/01 στα πέριξ της Λαυρεωτικής...

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Φίλε δε παίζει αυτό που λες! Ακόμη και ο γάτος να κάνει κίνηση προς Transalp εγώ θα είμαι εδώ να του θυμίζω το λάθος...
Η Transalp-ίτιδα (ή λατινικά XLgeorg-ίτιδα) είναι επιδημία, δηλαδή ασθένεια, δηλαδή κακό πράγμα! Ευτυχώς η Yamaha έχει τα κατάλληλα φάρμακα!
No worries φιλε Στεφ, ο Γατος θελει τα μηχανακια του να δειχνουν "(almost) ready to race", αυτο ειναι και το φαρμακο που δεν θα τον αφησει να κολλησει την γνωστη και ακατονομαστη ασθενεια, feel safe! ;) :D Εκτος και αν βγαλει μικρο Αφρικα 750 η Χονδα και το ονομασει Τρανσαλπ :eek:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Και για να επανερχομαστε στο θεμα γιατι το σκισαμε λιγο, μια πιο μακρινη "ερωτικη/βαλεντινιακη" χωματινη ειναι πιθανο να γινει στις 14 Φλεβαρη, πρωτα ναμαστε καλα και καιρου επιτρεποντος. Οποτε ..take note και προσπαθηστε να παρετε προκαταβολικα αδεια απο τις συμβιες :p :rolleyes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
No worries φιλε Στεφ, ο Γατος θελει τα μηχανακια του να δειχνουν "(almost) ready to race", αυτο ειναι και το φαρμακο που δεν θα τον αφησει να κολλησει την γνωστη και ακατονομαστη ασθενεια, feel safe! ;) :D Εκτος και αν βγαλει μικρο Αφρικα 750 η Χονδα και το ονομασει Τρανσαλπ :eek:
Κάτσε να σας προσγειωσω λίγο. ......το GS τι χρώμα θα το πάρεις τελικά? ?:p:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κάτσε να σας προσγειωσω λίγο. ......το GS τι χρώμα θα το πάρεις τελικά? ?:p:D
Καλα, αυτο θα γινει σε καποια φαση, εξ'αλλου πλησιαζω την καταλληλη ωριμη ηλικια :p

Αν βγαλει κανενα επετειακο με φυμε ζελατινα και μαυρες ζαντες με ακτινες (που συμφωνα με την παγια τακτικη της πρεπει να βγαλει), τοχω χτυπησει/τσακισει! :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλα, αυτο θα γινει σε καποια φαση, εξ'αλλου πλησιαζω την καταλληλη ωριμη ηλικια :p

Αν βγαλει κανενα επετειακο με φυμε ζελατινα και μαυρες ζαντες με ακτινες (που συμφωνα με την παγια τακτικη της πρεπει να βγαλει), τοχω χτυπησει/τσακισει! :ok:
Εδώ σε έχω. ...ζελατίνα θα βρουμε:D



advφον!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εδώ σε έχω. ...ζελατίνα θα βρουμε:D
Ωπα, πρεπει ναχει εχει βγει Tripple Black αλλα δεν εχω παρει χαμπαρι. Το προβλημα μ'αυτο αλλα και το αεροψυκτο tripple black ειναι οτι για τα γουστα μου ειναι ..μαυρο κι'αραχνο. Ψαρωτικο σιγουρα αλλα πολυ μαυριλα ρε παιδι μου.

Θελω οπωσδηποτε χρυσα πηρουνια και γκρι ή ασπρο χρωμα αλλα με μαυρες ζαντες. Ολα αυτα τα βρισκω εκτος απο τις μαυρες ζαντες, τις οποιες στα μη-adv η BMW τις βαζει μονο στα επετειακα.

Δες ενα αλλο επετειακο που μου ειχε αρεσει πολυ και λιγο ελειψε να το παρω ελαχιστα μεταχειρισμενο το 2010:

 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωπα, πρεπει ναχει εχει βγει Tripple Black αλλα δεν εχω παρει χαμπαρι. Το προβλημα μ'αυτο αλλα και το αεροψυκτο tripple black ειναι οτι για τα γουστα μου ειναι ..μαυρο κι'αραχνο. Ψαρωτικο σιγουρα αλλα πολυ μαυριλα ρε παιδι μου.

Θελω οπωσδηποτε χρυσα πηρουνια και γκρι ή ασπρο χρωμα αλλα με μαυρες ζαντες. Ολα αυτα τα βρισκω εκτος απο τις μαυρες ζαντες, τις οποιες στα μη-adv η BMW τις βαζει μονο στα επετειακα.

Δες ενα αλλο επετειακο που μου ειχε αρεσει πολυ και λιγο ελειψε να το παρω ελαχιστα μεταχειρισμενο το 2010:


Triple Black ήδη βγήκε, όπως το έβαλε ο Κώστας πιο πάνω. Αν θες χρυσά καλάμια, πας σε μη Triple Black έκδοση...
Είναι πιο εύκολο να βρεις μαύρες ζαντες ύστερα, παρά να ψάχνεις/βάφεις κλπ καλάμια ;)
 
Top Bottom