Xωμάτινη,στα πέριξ της Λαυρεωτικής (Vol.2)

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Eπεστρεψα και εγω ολιγον "μπαταρισμενος" που λενε και στη κρητη ....!!!


καταγματακι που θελει ναρθηκα για 6 εμδομαδες περιπου .... !!!!

Να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την συμπαρασταση, την Γιατρο μας και ιδιαιτερα το Κωστα που με "μαζεψε" γενικως ...αλλα και το Γιωργο που "μαζεψε" το Κωστα...:p:p:p

Παιδες ο Γιατρος μου ειπε οτι η μποτα "εσωσε" την κατασταση !!!! οποτε οσοι σκεφτονται να μπουν στο χωμα χωρις Εντουρο-Mποτες ...να το ξανασκεφτουν....!!!!!

Παντως το πρωτα 35 λεπτα της βολτας ηταν Super και ολα εδειχναν οτι θα ηταν μια πολυ ομορφη βολτα ...δεν πειραζει στην απομενη !!!!!
Keep walking ....!!!!
ωχχχ! περαστικα ρε Στρατη! Σιδερενιος και γρηγορα ξανα στα χωματα!

Ο εξοπλισμος ΣΩΖΕΙ!!! :yew:
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Μπράβο ρε παίδες,Στρατή σιδερένιος και σκονισμένος σύντομα! Την επόμενη φορά που θα πάτε στη Λαυρεωτική θα ήθελα να είμαι μαζί σας!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ε ναι ρε Στεφ, τοσο καιρο ειχα να δω τα παιδια, οποτε η σχετικη κουβεντουλα επιβαλοτανε :) Και πες-πες δεν εβγαλα πιεσεις :oops:
Φυσικά και επιβαλλότανε και μακάρι να σε περιμένουμε πάντα (τρόπος του λέγειν :p ) για τέτοιους λόγους Γιώργη μου. Αν μου αρέσει κάτι στο παρεάκι μας είναι πως χαιρόμαστε να πειραζόμαστε και προσπαθούμε να βρίσκουμε τρόπους μέσα στη μιζέρια της χώρας μας να χαμογελάμε!
Όσο για τις πιέσεις των ελαστικών μη σε νοιάζει, η Michelin σου έχει "wild" ελαστικά που δεν χρειάζονται ξεφούσκωμα... λέει, φτιαγμένα ειδικά για σένα, (και κατ' επέκτση για εμάς :D )
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Eπεστρεψα και εγω ολιγον "μπαταρισμενος" που λενε και στη κρητη ....!!!


καταγματακι που θελει ναρθηκα για 6 εμδομαδες περιπου .... !!!!

Να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την συμπαρασταση, την Γιατρο μας και ιδιαιτερα το Κωστα που με "μαζεψε" γενικως ...αλλα και το Γιωργο που "μαζεψε" το Κωστα...:p:p:p

Παιδες ο Γιατρος μου ειπε οτι η μποτα "εσωσε" την κατασταση !!!! οποτε οσοι σκεφτονται να μπουν στο χωμα χωρις Εντουρο-Mποτες ...να το ξανασκεφτουν....!!!!!

Παντως το πρωτα 35 λεπτα της βολτας ηταν Super και ολα εδειχναν οτι θα ηταν μια πολυ ομορφη βολτα ...δεν πειραζει στην απομενη !!!!!
Keep walking ....!!!!
Στρατή σου εύχομαι περαστικά ρε φιλαράκι και να είναι το τελευταίο.. Όταν ξαναπάρεις μπότες να πάρεις ακόμη καλύτερες φίλε!! Ο εξοπλισμός μας είναι ο σεβασμός προς τον εαυτό μας!!
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Παιδες ο Γιατρος μου ειπε οτι η μποτα "εσωσε" την κατασταση !!!! οποτε οσοι σκεφτονται να μπουν στο χωμα χωρις Εντουρο-Mποτες ...να το ξανασκεφτουν....!!!!!
Περαστικα Στρατο ,αφου δεν ηταν κατι πιο σοβαρο ...ολα καλα



(Δεν λεγαμε τιποτα αλλο στον καφε της τεταρτης
Την παρασκευη βρηκα μποτες touring για μικτη χρηση αλλα με αυτα που βλεπω μαλλον για εντουρο μποτα θα παω!!!)
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Περαστικα στο φιλο,όλα μεσα στο πρόγραμμα είναι οποτε υπομονη και θα περασει.Οσο για την βολτα είμαι σιγουρος ότι ο Κωστας θα σας πηγε από ωραια μερη και όπως ειδα περασατε ωραια.Μια χαρα...:friendship:
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Eπεστρεψα και εγω ολιγον "μπαταρισμενος" που λενε και στη κρητη ....!!!


καταγματακι που θελει ναρθηκα για 6 εμδομαδες περιπου .... !!!!

Να ευχαριστησω ολα τα παιδια για την συμπαρασταση, την Γιατρο μας και ιδιαιτερα το Κωστα που με "μαζεψε" γενικως ...αλλα και το Γιωργο που "μαζεψε" το Κωστα...:p:p:p

Παιδες ο Γιατρος μου ειπε οτι η μποτα "εσωσε" την κατασταση !!!! οποτε οσοι σκεφτονται να μπουν στο χωμα χωρις Εντουρο-Mποτες ...να το ξανασκεφτουν....!!!!!

Παντως το πρωτα 35 λεπτα της βολτας ηταν Super και ολα εδειχναν οτι θα ηταν μια πολυ ομορφη βολτα ...δεν πειραζει στην απομενη !!!!!
Keep walking ....!!!!
Στρατή ,περαστικά σου εύχομαι και γρήγορα πάλι στις εξορμήσεις.....
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Λογω πηξηματος δεν ειχα χρονο να ανεβασω υλικο ..παρτε μια προχειρη λιγο αμονταριστη και επεται συνεχεια
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Λογω πηξηματος δεν ειχα χρονο να ανεβασω υλικο ..παρτε μια προχειρη λιγο αμονταριστη και επεται συνεχεια
Το βιντεάκι σου Βαγγέλη πολύ ωραίο, είναι το τμήμα που εμένα μου τελείωσε πια η μπαταρία (και μάλλον το καλύτερο).
Το επίμαχο σημείο που μου έκαναν βουντού οι Trasalp-άδες (προφανώς όλοι μαζί γιατί η "ενέργεια" ήταν πανίσχυρη) δεν καταγράφηκε ή το έκοψε η λογοκρισία;
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Το βιντεάκι σου Βαγγέλη πολύ ωραίο, είναι το τμήμα που εμένα μου τελείωσε πια η μπαταρία (και μάλλον το καλύτερο).
Το επίμαχο σημείο που μου έκαναν βουντού οι Trasalp-άδες (προφανώς όλοι μαζί γιατί η "ενέργεια" ήταν πανίσχυρη) δεν καταγράφηκε ή το έκοψε η λογοκρισία;
Τοχω αλλα δεν ειναι καλη σαβουρδα ρε παιδι μου τελικα...οπως το ειδα απλα το αφησες ...δεν ειναι καλο στοιχειο...χαχαχα αλλα αμα θελεις το βαζω ...αλλα μην δωσεις τροφη στις υαινες ...χαχαχαχαχα και εγω ανηκω σε αυτες..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Εβαλα αυτο το κομματι γιατι οντως δεν το ειχες βαλει γιατι ειχα ρεζερβα μπαταρια...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τοχω αλλα δεν ειναι καλη σαβουρδα ρε παιδι μου τελικα...οπως το ειδα απλα το αφησες ...δεν ειναι καλο στοιχειο...χαχαχα αλλα αμα θελεις το βαζω ...αλλα μην δωσεις τροφη στις υαινες ...χαχαχαχαχα και εγω ανηκω σε αυτες..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Εβαλα αυτο το κομματι γιατι οντως δεν το ειχες βαλει γιατι ειχα ρεζερβα μπαταρια...
 
Reactions: STF

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Περαστικα Στρατο ,αφου δεν ηταν κατι πιο σοβαρο ...ολα καλα



(Δεν λεγαμε τιποτα αλλο στον καφε της τεταρτης
Την παρασκευη βρηκα μποτες touring για μικτη χρηση αλλα με αυτα που βλεπω μαλλον για εντουρο μποτα θα παω!!!)....Και καλά που θα κάνεις!!
:ok:
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
Περαστικα Στρατο ,αφου δεν ηταν κατι πιο σοβαρο ...ολα καλα



(Δεν λεγαμε τιποτα αλλο στον καφε της τεταρτης
Την παρασκευη βρηκα μποτες touring για μικτη χρηση αλλα με αυτα που βλεπω μαλλον για εντουρο μποτα θα παω!!!)
Ετσι !!! απο δω και μπρος ...χωμα = Enduro-μποτα ...τελος ..!!!!:p;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τοχω αλλα δεν ειναι καλη σαβουρδα ρε παιδι μου τελικα...οπως το ειδα απλα το αφησες ...δεν ειναι καλο στοιχειο...χαχαχα αλλα αμα θελεις το βαζω ...αλλα μην δωσεις τροφη στις υαινες ...χαχαχαχαχα και εγω ανηκω σε αυτες..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Εβαλα αυτο το κομματι γιατι οντως δεν το ειχες βαλει γιατι ειχα ρεζερβα μπαταρια...
Εσύ ύαινα; Με τίποτα! Αφού είσαι αδερφός μονοκύλινδρος! (νέα βεντέτα ανοίγω τώρα)

Στάλθηκε από το τηλέφωνο που βρίσκεται στο BAR του JOE
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom