Xώμ(α) Sweet Home 2...the offroad story

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Η δικια μου φωτο στο ποταμακι που ειναι Ρε?? Λογοκρισια????
Αστα τωρα...τα μαθαμε κ τα δικα σου...:Dεκανες την καλη πραξη λογω ημερας...εχουμε κ ντοκουμεντα...:photo:
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Πρώτη φορά βρέθηκα σε μια χωμάτινη βόλτα οργανωμένη από παιδιά του φόρουμ και πραγματικά έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν μιας και η διαδρομή ηταν τέλεια και πραγματικά υπήρχε άψογη οργάνωση παρότι ένας από τους βασικούς εμπνευστές δυστυχώς αναγκάστηκε να εγκαταλείψει την πρώτη μέρα! Γενικά για μένα ήταν ένα πολύ ωραίο διήμερο σε ένα τόπο με απίστευτη φυσική ομορφιά ! Πραγματικά χαίρομαι , γιατί εκτός ότι πέρασα καλά , γνώρισα φοβερούς ανθρώπους τους οποίους ανυπομονώ να τους ξανά δω σύντομα στα βουνά ή για κανένα τσίπουρο στο Βόλο!!!!

ΥΓ
Κώστα εύχομαι να τους τρελάνεις τους γιατρούς !!!
Ραντεβού ξανά στο sweet home 3 !!!!!
Σπύρο και Γιάννη .... απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@kvlastaridis χαιρομαι φιλε που απο τις αρχικες ανησυχιες σου ποσταρεις οπως απο πανω...και με το καλο να τα ξαναπουμε,πιο πολυ αυτη τη φορα:)
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Αστα τωρα...τα μαθαμε κ τα δικα σου...:Dεκανες την καλη πραξη λογω ημερας...εχουμε κ ντοκουμεντα...:photo:
Τσσσ...το τσιμπησα το γκομενακι.
Αυτη την γουσταρε κ ο Σπυρος ,γι αυτο δεν εβαζε την φωτο.:ha
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Ήρθε και η δική μου ώρα να κάτσω ήσυχα να δω αυτές τις υπέροχες φωτογραφίες, να ξανασκεφτώ αυτό το διήμερο πάνω στα βουνά,τις κοιτάζω,τις ξανακοιταζω και λέω....πω ρε κοίτα που ειμασταν. Η οργάνωση της εκδρομής κορυφαία.Οι αναβάτες μέσα στην τρέλα!Τα τοπία μεγευτικα.Ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που τρέξατε να χαρτογραφησετε τις διαδρομές και που συντονιζατε την όλη φάση.Ευχαριστω τον Γιάννη (σκούπα) που πραγματικά έφαγε πολύ σκόνη ώστε να μην βρεθεί κανένας ξεχασμένος πάνω στα βουνά,τον Σπύρο που σίγουρα έχει περάσει κάποια ειδικά προγράμματα στο κεφάλι του ώστε να ξέρει το κάθε δρομάκι και παραδρομακι απ' έξω, χωρίς gps και χάρτες, όλα τα παιδιά για το κουράγιο και για το,#ελα βγαίνει εύκολο είναι#.Χαρηκα για τους τρελούς που γνώρισα που οδηγούσαν τα θηρία εκεί πάνω.Τελος Κώστα σου εύχομαι ολόψυχα να φτιάξει το χέρι σου, να το δυναμώσεις σύντομα και με το καλό να ιδωθουμε σε κανένα καραφλο βουνό.Γιατι πραγματικά η εκδρομή για μένα είχε ξεκινήσει ήδη από τις φωτογραφίες και τις περιγραφές που ανεβαζες κατά την προετοιμασία.Αυτα τα ολίγα!

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Με ξενυχτίσατε...και με συγκινήσατε...παλιο_#kariolides. :D

Ευχαριστούμε για τα φωτορεπορτάζ.

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους.

Χαμογελάτε ,γιατι είναι μεταδοτικό.

Κωστή @mAthosalas περαστικά κ γρήγορα καβάλα.

Και :friendship:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Πρώτη φορά βρέθηκα σε μια χωμάτινη βόλτα οργανωμένη από παιδιά του φόρουμ και πραγματικά έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν μιας και η διαδρομή ηταν τέλεια και πραγματικά υπήρχε άψογη οργάνωση παρότι ένας από τους βασικούς εμπνευστές δυστυχώς αναγκάστηκε να εγκαταλείψει την πρώτη μέρα! Γενικά για μένα ήταν ένα πολύ ωραίο διήμερο σε ένα τόπο με απίστευτη φυσική ομορφιά ! Πραγματικά χαίρομαι , γιατί εκτός ότι πέρασα καλά , γνώρισα φοβερούς ανθρώπους τους οποίους ανυπομονώ να τους ξανά δω σύντομα στα βουνά ή για κανένα τσίπουρο στο Βόλο!!!!

ΥΓ
Κώστα εύχομαι να τους τρελάνεις τους γιατρούς !!!
Ραντεβού ξανά στο sweet home 3 !!!!!
Σπύρο και Γιάννη .... απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!!
Εμείς χαρήκαμε που ήρθατε στην βόλτα, ελπίζω να τα πουμε από κοντά πάλι στο troffy
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χωμ(α)SweetHome2...περασε,εφυγε,εμεινε...:friendship:

Για να γινουν ολα οπως επρεπε,για να στηθει η βολτα και να γινει απο βολτα μας βολτα για ολους,στηθηκαν και κυλησαν ολα με τη βοηθεια καλων φιλων...αλλωστε αυτο ειναι το βουνο,μοτοσυκλετα & καλη παρεα!
@#malakos_kariolis (rigas) @#melatos_kariolis (MisThe) @ScoobyDrz @bros400pgm @HAWK_46

Παμε γερα για το Χωμ(α)SweetHome3 ...κι οπως δειχνει καθε χρονο θα ερχεται και πιο δυνατο και καλυτερο...:)
Thanks to You my friends!Περήφανος για αυτη την παρεα...:friendship::thanx:










:stm::woho::thanx:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
:secret:Ποιος θελει να εχει μετα το καλοκαιρι και TWO AND A HALF ??:D:D
Εγώ είμαι μέσα :)
K@λοπαιδα...:inlove:μου αφησε κατι χρωστουμενα η βολτα...........και....δηλαδη....εχμμμ....:waiting:κατι κομματια που μεινανε απεξω...περιμενουν...ειδωμεν...:secret:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
K@λοπαιδα...:inlove:μου αφησε κατι χρωστουμενα η βολτα...........και....δηλαδη....εχμμμ....:waiting:κατι κομματια που μεινανε απεξω...περιμενουν...ειδωμεν...:secret:
:woho: ...παω να βρω λαστιχα για προεκταση, ωστε να βρεξω τα χωματα!!
:friendship:
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Εκανα αλλαγη στο nickname μου από kvlastaridis το άλλαξα σε blast το γράφω εδώ μιας τα μόνα άτομα που ξέρω από το φόρουμ είναι η τρελοπαρέα που γνώρισα στην εκδρομή !

Εάν κάποιος πέρα του Σπύρου έχει φωτογραφικό υλικό ας μου στείλε pm για του δώσω το μαιλ μου ευχαριστώ !!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εκανα αλλαγη στο nickname μου από kvlastaridis το άλλαξα σε blast το γράφω εδώ μιας τα μόνα άτομα που ξέρω από το φόρουμ είναι η τρελοπαρέα που γνώρισα στην εκδρομή !
Ρε φιλαρακι...κατι σε #kariolis δεν σου αρεσει?...τοσες εκδοχες παιζουν...για σκεψου το λιγο...join the Club :D:friendship:
 
Top Bottom