Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Παίζει και κόσμος που κάνει τύπου εμπόριο σαν side job..!!
Δεν θα περίμενα τίποτε λιγότερο από έναν ιδιωτικό ερευνητή - ξενοδόχο της πλ. Βάθης...
Το ότι έκανε copy paste το κείμενο στις 3 αγγελίες, είναι το λιγότερο..... :roflmao:
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016

Την κοίταγα όσο ήμουν στην αναζήτηση μηχανής , την ανεβάζω εδώ γιατί το παλικαρακι μου φάνηκε εντυμο και όντως έχει ανάγκη τα λεφτά γιατί το είχε ξεκινήσει 12500 και τώρα το πήγε 11800 , είναι ολοκαίνουργια και επειδή πιστεύω όντως ότι δεν μου έλεγε μαλακίες το ανεβάζω εδώ αν πέσει το μάτι κάποιου .....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κατεβαίνει σήμερα φίλος από Φλώρινα να την πάρει. Στα 11200 τελικά! Πραγματικά καινούργιο μηχανάκι!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κατεβαίνει σήμερα φίλος από Φλώρινα να την πάρει. Στα 11200 τελικά! Πραγματικά καινούργιο μηχανάκι!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ χαίρομαι γιατί όντως καιγόταν το παιδί .....όταν του είπα ότι το ανέβασα εδώ είπε χίλια ευχαριστώ ....

Πες στον φίλο να αρχίζει να γράφει γι'αυτό το μηχανάκι εδώ μέσα , πολύ το αγάπησα και το αγαπώ ακόμα , αν δεν ήταν τοσο κουκουρούκου τα αφεντικά της κάβα στην Ελλάδα θα το ΧΑ παρει χθες..... (Ούτε τεστ ραιντ δεν έχουν διαθέσιμο)

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πολύ χαίρομαι γιατί όντως καιγόταν το παιδί .....όταν του είπα ότι το ανέβασα εδώ είπε χίλια ευχαριστώ ....

Πες στον φίλο να αρχίζει να γράφει γι'αυτό το μηχανάκι εδώ μέσα , πολύ το αγάπησα και το αγαπώ ακόμα , αν δεν ήταν τοσο κουκουρούκου τα αφεντικά της κάβα στην Ελλάδα θα το ΧΑ παρει χθες..... (Ούτε τεστ ραιντ δεν έχουν διαθέσιμο)

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγαλη επιτυχία η ανάληψη απο την KSR της Kawasaki τελικά. #not
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μεγαλη επιτυχία η ανάληψη απο την KSR της Kawasaki τελικά. #not
Ο μοναδικός λόγος που δεν πείρα αυτό το μηχανάκι ...ήθελα κούτα να το πάρω είναι τελειοοοοοο.... Άμα είχαν καλο αντιπρόσωπο θα είχαν πάρει όλοι οι Ελλάδα καβαααασακι

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ αυτό που ξέρω, και απο τότε που ήταν του Θεοχαράκη αλλά και τώρα της KSR, δεν ευθύνονται αυτοί, αλλά οι "παράλογοι" όροι που θέτει η "μαμά εταιρεία" για την αντιπροσωπευση της!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εγώ αυτό που ξέρω, και απο τότε που ήταν του Θεοχαράκη αλλά και τώρα της KSR, δεν ευθύνονται αυτοί, αλλά οι "παράλογοι" όροι που θέτει η "μαμά εταιρεία" για την αντιπροσωπευση της!!!!
Όπως;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Εγώ αυτό που ξέρω, και απο τότε που ήταν του Θεοχαράκη αλλά και τώρα της KSR, δεν ευθύνονται αυτοί, αλλά οι "παράλογοι" όροι που θέτει η "μαμά εταιρεία" για την αντιπροσωπευση της!!!!
Δεν νομιζω,αν ηταν ετσι τοτε θα ειχε πατωσει παγκοσμιως.Ειναι τα δικα μας φυντανια.Στην Γερμανια δεν μου ειχε ληψει τιποτε,ολα ετοιμοπαραδοτα,ακομα κ παραξενα αντ/κα.
Τελος παντων αν καποιος θελει πραγματα για Kawa και δεν τα βρισκει ας δοκιμασει στον Παπανικολακη.Χρειαστηκα αντικραδασμικο αξονα για φιλο,τον παιρνω τηλ απο Καλαματα ,μου στελνει μεσα σε μια ωρα καταλογο (σαν διαφανεια με απεικονιση κ κωδικους στο email βλεπω οτι υπαρχει απεικονιση του αντικραδασμικου κομπλε αλλα και καθε μαγουλου ξεχωριστα,του δινω κ τους δυο κωδικους να δουμε τι μπορω να εχω,μου λεει δεν υπαρχει τπτ εδω αλλα μπορει να τα παραγγειλει απ εξω.Τελικα να μη τα πολυλογω ειχα το αριστερο μαγουλο(αυτο χρειαζομουν στην ουσια κ οχι κομπλε αξονα)μετα απο 2 εβδομαδες(φυσικα με την παραγγελια εδωσα 20% προκαταβολη).
Ισως μερικοι νομισουν οτι επαιξε ρολο παλια γνωριμια μας (ΜΧ),καμια, τον ζητησα αλλα απουσιαζε (την 1η μερα,που παραγγειλα),η ολη συννενοηση εγινε με μια κοπελα.
Δεν ξερω αν ημουν τυχερος,γραφω απλα τι μου συνεβη.
Α! Και κατι αλλο ,ο φιλος ειχε ρωτησει αντ/πεια ,του ειχαν αναφερει μονο αντικραδαμικο κομπλε(φυσικα πολυ πιο ακριβο) και 3μηνες αναμονη,το κουφο ειναι οτι μολις συμφωνησε του ειπαν οτι δεν γινεται γιατι τελικα δεν υπαρχει πια ο κωδικος.

ΥΓ. Τα αντ/κα που παρελαβα ηταν ενα προς ενα σε Kawa σφραγισμενο σακουλακι με logo κωδικο κτλπ, απολυτα γνησιο δηλαδη (γιατι μετα απ την φαση με την αντ/πεια που μου ειπε ο φιλος περιμενα οτι θα ερχοταν κατι αλλο ,παρα το οτι η κοπελα μου ειχε πει οτι προκειται για οριτζιναλ).
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δεν νομιζω,αν ηταν ετσι τοτε θα ειχε πατωσει παγκοσμιως.Ειναι τα δικα μας φυντανια.Στην Γερμανια δεν μου ειχε ληψει τιποτε,ολα ετοιμοπαραδοτα,ακομα κ παραξενα αντ/κα.
Τελος παντων αν καποιος θελει πραγματα για Kawa και δεν τα βρισκει ας δοκιμασει στον Παπανικολακη.Χρειαστηκα αντικραδασμικο αξονα για φιλο,τον παιρνω τηλ απο Καλαματα ,μου στελνει μεσα σε μια ωρα καταλογο (σαν διαφανεια με απεικονιση κ κωδικους στο email βλεπω οτι υπαρχει απεικονιση του αντικραδασμικου κομπλε αλλα και καθε μαγουλου ξεχωριστα,του δινω κ τους δυο κωδικους να δουμε τι μπορω να εχω,μου λεει δεν υπαρχει τπτ εδω αλλα μπορει να τα παραγγειλει απ εξω.Τελικα να μη τα πολυλογω ειχα το αριστερο μαγουλο(αυτο χρειαζομουν στην ουσια κ οχι κομπλε αξονα)μετα απο 2 εβδομαδες(φυσικα με την παραγγελια εδωσα 20% προκαταβολη).
Ισως μερικοι νομισουν οτι επαιξε ρολο παλια γνωριμια μας (ΜΧ),καμια, τον ζητησα αλλα απουσιαζε (την 1η μερα,που παραγγειλα),η ολη συννενοηση εγινε με μια κοπελα.
Δεν ξερω αν ημουν τυχερος,γραφω απλα τι μου συνεβη.
Α! Και κατι αλλο ,ο φιλος ειχε ρωτησει αντ/πεια ,του ειχαν αναφερει μονο αντικραδαμικο κομπλε(φυσικα πολυ πιο ακριβο) και 3μηνες αναμονη,το κουφο ειναι οτι μολις συμφωνησε του ειπαν οτι δεν γινεται γιατι τελικα δεν υπαρχει πια ο κωδικος.

ΥΓ. Τα αντ/κα που παρελαβα ηταν ενα προς ενα σε Kawa σφραγισμενο σακουλακι με logo κωδικο κτλπ, απολυτα γνησιο δηλαδη (γιατι μετα απ την φαση με την αντ/πεια που μου ειπε ο φιλος περιμενα οτι θα ερχοταν κατι αλλο ,παρα το οτι η κοπελα μου ειχε πει οτι προκειται για οριτζιναλ).
Πέρασα τις προάλλες και τον είδα ότι έχει μαζέψει Κινέζο φουλ και αυτός.....αν και να σου πω την αλήθεια δεν είχα πάει να τον ρωτήσω για το βερσις......

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να το θέσω λίγο διαφορετικά.
Ο Θεοχαράκης, πες βαρέθηκε, πες δεν γουσταριζε άλλο, πες ήθελε να αυτοκτονήσει μια απ'τις επιχειρήσεις του.... βάλτε ότι θέλετε!!!! Πάει λοιπόν αυτός!!!!!
Η KSR, πήρε την αντιπροσωπεία, τα ίδια και αυτοί;;;; Δεν θέλουν να έχουν πωλήσεις; Να έχουν κέρδος;;;;
Κάτι συμβαίνει εδώ στην Ελλάδα, και εχει κοινό παρανομαστή!!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Να το θέσω λίγο διαφορετικά.
Ο Θεοχαράκης, πες βαρέθηκε, πες δεν γουσταριζε άλλο, πες ήθελε να αυτοκτονήσει μια απ'τις επιχειρήσεις του.... βάλτε ότι θέλετε!!!! Πάει λοιπόν αυτός!!!!!
Η KSR, πήρε την αντιπροσωπεία, τα ίδια και αυτοί;;;; Δεν θέλουν να έχουν πωλήσεις; Να έχουν κέρδος;;;;
Κάτι συμβαίνει εδώ στην Ελλάδα, και εχει κοινό παρανομαστή!!!!!
Πες ότι είσαι άσχετο από μοτορια και πας μια βόλτα στον Σφακιανάκη και σου δείξει ένα f800 και ένα βστρομ..... Και πας στην Καβασάκι και δεις και το βερσις..... Θα ψωνισεις από τον Σφακιανάκη γιατί ξέρει να σε κάνει πελάτη... 30/100 εκτύπωση εφόρου ζωής σε όλα τα έξτρα που θα αγοράσεις και 15/100 στα σέρβις.... Στην Καβασάκι ρώτησα πόσο έχουν οι βαλίτσες και μου είπα 1480 , ενώ στο γερμανικό σάιτ είχαν 1080 με το ΦΠΑ χαχαχαχα... Και χωρίς έκπτωση το 1480 λόγο αγοράς καινούργιας μοτοσυκλέτας ..... Ααααα και σέρβις όχι στην ksr αλλά σε ένα εξειδικευμένο στην Μιχαλακοπούλου χαχαζα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πες ότι είσαι άσχετο από μοτορια και πας μια βόλτα στον Σφακιανάκη και σου δείξει ένα f800 και ένα βστρομ..... Και πας στην Καβασάκι και δεις και το βερσις..... Θα ψωνισεις από τον Σφακιανάκη γιατί ξέρει να σε κάνει πελάτη... 30/100 εκτύπωση εφόρου ζωής σε όλα τα έξτρα που θα αγοράσεις και 15/100 στα σέρβις.... Στην Καβασάκι ρώτησα πόσο έχουν οι βαλίτσες και μου είπα 1480 , ενώ στο γερμανικό σάιτ είχαν 1080 με το ΦΠΑ χαχαχαχα... Και χωρίς έκπτωση το 1480 λόγο αγοράς καινούργιας μοτοσυκλέτας ..... Ααααα και σέρβις όχι στην ksr αλλά σε ένα εξειδικευμένο στην Μιχαλακοπούλου χαχαζα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και αν βρεις το versus μέσα στο μαγαζί, για να το δεις από κοντά!!!!!!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Να το θέσω λίγο διαφορετικά.
Ο Θεοχαράκης, πες βαρέθηκε, πες δεν γουσταριζε άλλο, πες ήθελε να αυτοκτονήσει μια απ'τις επιχειρήσεις του.... βάλτε ότι θέλετε!!!! Πάει λοιπόν αυτός!!!!!
Η KSR, πήρε την αντιπροσωπεία, τα ίδια και αυτοί;;;; Δεν θέλουν να έχουν πωλήσεις; Να έχουν κέρδος;;;;
Κάτι συμβαίνει εδώ στην Ελλάδα, και εχει κοινό παρανομαστή!!!!!
Δεν ξερω αλλα κοιτα τα brands ,Μορτον ,Malaguti,Lambretta κλπ NSU,Anglia και Trabant λειπουν και δεσαμε,τι να πω .ΔΕν γνωριζω τι υπαρχει απο πισω και απο τι κερδοφορει,παντως αυτες οι μαρκες δεν μου λενε πολλα για την σημερινη εποχη
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και αν βρεις το versus μέσα στο μαγαζί, για να το δεις από κοντά!!!!!!!!
Δεν υπάρχει χαχαχα πήγα και το είδα στον βινιο χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να το θέσω λίγο διαφορετικά.
Ο Θεοχαράκης, πες βαρέθηκε, πες δεν γουσταριζε άλλο, πες ήθελε να αυτοκτονήσει μια απ'τις επιχειρήσεις του.... βάλτε ότι θέλετε!!!! Πάει λοιπόν αυτός!!!!!
Η KSR, πήρε την αντιπροσωπεία, τα ίδια και αυτοί;;;; Δεν θέλουν να έχουν πωλήσεις; Να έχουν κέρδος;;;;
Κάτι συμβαίνει εδώ στην Ελλάδα, και εχει κοινό παρανομαστή!!!!!
Η KSR γενικά δεν έχει πείσει.

Ενδεικτικά. Την είδες στην έκθεση μοτοσυκλέτας? Την είδες στην διοργάνωση του bikeit? Την έχεις δει στο youtube, στο FB κάπου να σου διαφημίσει ωραία το προϊόν να σε πείσει οτι υπάρχει σαν αντιπροσωπεία? Έχει μαρκες καλές, παράδειγμα moto Morini Xcape 650, πανέμορφο μηχανακι και σε καλή τιμή, δεν μπόρεσε να το προωθήσει ποτέ και στην Ιταλία πουλάει σαν τρελό και αλλού. Δεν ξέρω, δεν έχουν λεφτά, δεν έχουν όραμα, πάντως δεν..
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Η sp motors φαίνεται ότι θέλει να μπει σαν έμπορος δυνατά στη νέα εποχή kawasaki. Από ότι φαίνεται έχουν και δυνατή έκθεση. Με την πρώτη ευκαιρία θα τους τσεκαρω να δω τι παίζει με ανταλλακτικά και υποστήριξη γενικότερα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Η KSR γενικά δεν έχει πείσει.

Ενδεικτικά. Την είδες στην έκθεση μοτοσυκλέτας? Την είδες στην διοργάνωση του bikeit? Την έχεις δει στο youtube, στο FB κάπου να σου διαφημίσει ωραία το προϊόν να σε πείσει οτι υπάρχει σαν αντιπροσωπεία? Έχει μαρκες καλές, παράδειγμα moto Morini Xcape 650, πανέμορφο μηχανακι και σε καλή τιμή, δεν μπόρεσε να το προωθήσει ποτέ και στην Ιταλία πουλάει σαν τρελό και αλλού. Δεν ξέρω, δεν έχουν λεφτά, δεν έχουν όραμα, πάντως δεν..
Aν δεν είμαι και στην φετινή έκθεση που λένε ότι θα είναι οι πάντες .... Ε τι να πωωωω....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom