Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πέμπτη έχω κενό το απόγευμα λέω να περάσω από Καλλιρρόης να (το) χαζεψω λιγο να μάθω και καμία λεπτομέρεια!!
Στις 5 έχω μια δουλειά Χαλάνδρι και μετά θα κατέβω προς Νέο Κόσμο. Τι ώρα θα πας αν είναι να βρεθούμε.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Στις 5 έχω μια δουλειά Χαλάνδρι και μετά θα κατέβω προς Νέο Κόσμο. Τι ώρα θα πας αν είναι να βρεθούμε.
Κώστα όλο το απόγευμα είμαι ελεύθερος , συγκεκριμένη ώρα δεν έχω , ότι ώρα σε βολεύει αν είναι βρισκόμαστε !!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Στις 5 έχω μια δουλειά Χαλάνδρι και μετά θα κατέβω προς Νέο Κόσμο. Τι ώρα θα πας αν είναι να βρεθούμε.
Κώστα το δίνουν για τεστ; Ενδιαφέρον δείχνει. Ίσως έχω ρεπό και εγώ αύριο.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κώστα το δίνουν για τεστ; Ενδιαφέρον δείχνει. Ίσως έχω ρεπό και εγώ αύριο.
Έχω κ εγώ ρεπό αύριο παιδιά.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κώστα το δίνουν για τεστ; Ενδιαφέρον δείχνει. Ίσως έχω ρεπό και εγώ αύριο.
Αντώνη και όποιος άλλος έχει όρεξη θα είμαστε στο motojapan στην Καλλιροης κατα τις 6-6.30 περίπου. Έχω μια δουλειά Χαλάνδρι και όταν τελειώσει θα κατηφορίζω Καλλιροης. Θα γράψω εδώ όταν ξεμπερδεψω την ώρα που ξεκινάω από Χαλάνδρι.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Με βάζει σε πολλές σκέψεις..
Και τελικά το χρειάζομαι ή το απλό μου f800gs με καλύπτει?
Σε καλύπτει
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Στα τρίκαλα πουλιόταν ένα μαύρο, σαν καινούργιο. Βέβαια θέλουν δρόμο αυτά και σήμερα ο κόσμος δεν βολτάρει πολύ
Έχει μια ευαισθησία στους εκκεντροφόρους και θέλει ένα καλό έλεγχο εκεί άλλα πως να κάνεις κάτι τέτοιο σε μηχανάκι πριν το αγοράσεις?

Εκεί κάπου στις 40.000 km ψωριαζουν. Πέρα από αυτό είναι πολύ καλό Sport Touring για μεσαίες και κυρίως ανοιχτές διαδρομές. Στα 180-200 δουλεύει χαλαρά στις μεσαίες και από αέρα τίποτα ούτε στο σώμα ούτε στο κεφάλι.

Και στρίβει επίσης πολυ ωραία παρά τον όγκο του.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Έχει μια ευαισθησία στους εκκεντροφόρους και θέλει ένα καλό έλεγχο εκεί άλλα πως να κάνεις κάτι τέτοιο σε μηχανάκι πριν το αγοράσεις?

Εκεί κάπου στις 40.000 km ψωριαζουν. Πέρα από αυτό είναι πολύ καλό Sport Touring για μεσαίες και κυρίως ανοιχτές διαδρομές. Στα 180-200 δουλεύει χαλαρά στις μεσαίες και από αέρα τίποτα ούτε στο σώμα ούτε στο κεφάλι.

Και στρίβει επίσης πολυ ωραία παρά τον όγκο του.
Είναι λίγο μακρύ κ λογικό γι αυτό που φτιάχτηκε. Σε κλειστά κομμάτια είναι κάπως. Θέλει δρόμο να δεις τις αρετές του. Από 1100xx δεν έχω άποψη.
Υστ. Το πρώτο έχει αλλάξει κινητήρα. Το 2ο όταν πλήρωσε τέλη το 2022, από 3000ε ήθελε 4000ε για τα τέλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είναι λίγο μακρύ κ λογικό γι αυτό που φτιάχτηκε. Σε κλειστά κομμάτια είναι κάπως. Θέλει δρόμο να δεις τις αρετές του. Από 1100xx δεν έχω άποψη.
Υστ. Το πρώτο έχει αλλάξει κινητήρα. Το 2ο όταν πλήρωσε τέλη το 2022, από 3000ε ήθελε 4000ε για τα τέλη.

Από το xx έχει καλύτερες αναρτήσεις και ρυθμιζόμενες ενώ το χοντα στο πιρούνι δεν έχει καμμία ρύθμιση.

Είναι μακρυ αλλά σε σχέση με το 1100 είναι σηκωμένο πίσω και στρίβει καλύτερα.
 
Top Bottom