Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
^^λάθος "μοντέλα" κοιτάς, με τα σωστά πάντα χάνεις τον ύπνο σου.

Το σοκ είναι ότι έχω σταματήσει να κοιτάω αγγελίες. Κορεσμός. Με θαυμασμό τα νέα μοντέλα όμως και με σκέψεις αλλαγών που γρήγορα περνάνε.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
^^λάθος "μοντέλα" κοιτάς, με τα σωστά πάντα χάνεις τον ύπνο σου.

Το σοκ είναι ότι έχω σταματήσει να κοιτάω αγγελίες. Κορεσμός. Με θαυμασμό τα νέα μοντέλα όμως και με σκέψεις αλλαγών που γρήγορα περνάνε.
Τον υπνο μου τον χανω μονο οταν μπλεκονται οι δικυκλες Θεες στα ονειρα μου.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συμφωνώ απλά για ένα σετ Σκηνή - υπόστρωμα - υπνοσακό θες κοντά στα 350-450€ . Εαν αναλογιστείς οτι τα αγοράζεις μια φορά για 8-10 χρόνια , μιλάμε οτί το κόστος διανυκτέρευσης σου πέφτει στα 5€ για να κοιμηθείς όπου θες με ότι συνθήκες και σε περπάτημα και σε μηχανή για ταξίδι, με πολύ νορμάλ χρήση τον χρόνο!

Όλα βέβαια είναι σχετικά ανάλογα πόσο χρόνο διαθέτεις να τα χρησιμοποιείς!

:friendship:




Και εγώ δεν ξέρω σκέψεις κάνω ... Απλά είμαι στην φάση τις ψυχολογικής αναζήτησης προς το παρών μηχανής , και δεν εχω καταλήξει τι θέλω να κάνω και κυριως εαν θέλω να δωσω την χοντρή....... γιατί εαν όχι με βλέπω με ελαφρύ εντουρο προς τράβελ ....
Για αυτό και χαζεύω αγγελίες πάντως σήμερα τα είδα και από κοντά !!! :p:rolleyes:

Μπλέξαμεεεεεεεε





Στο Τρόφι του 20 στο Καρπενήσι, πήγα με το CCM φορτωμένος με εξοπλισμό για κάμπινγκ από χώμα, συγκεκριμένα μπήκαμε χώμα Παύλιανη και βγήκαμε έξω από το Καρπενήσι στα Πουγκάκια.

Και την τελευταία μέρα εκανα ολη τη χωματινη διαδρομή ως την Σπερχειαδα φορτωμένος και από εκεί γύρισα Αθήνα.

Ναι γίνεται και άμα φτιάξεις τη σέλα, ανετότατα.

Πριν 1 μήνα έκανα 1150 km (με κυνηγάει παντού) σε τρεις μέρες.

Όλα γίνονται αλλά με ένα καθαρόαιμο εντούρο θα ανησυχουσαγια τη μοτοσυκλέτα γιατί δουλεύουνε με λίγο λάδι στο μοτέρ τους.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E

Ρε παιδιά... 10€ κάποιος να μου δώσει, να συμπληρώσω το ποσό να το πάρω, ρε παιδιά....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο Τρόφι του 20 στο Καρπενήσι, πήγα με το CCM φορτωμένος με εξοπλισμό για κάμπινγκ από χώμα, συγκεκριμένα μπήκαμε χώμα Παύλιανη και βγήκαμε έξω από το Καρπενήσι στα Πουγκάκια.

Και την τελευταία μέρα εκανα ολη τη χωματινη διαδρομή ως την Σπερχειαδα φορτωμένος και από εκεί γύρισα Αθήνα.

Ναι γίνεται και άμα φτιάξεις τη σέλα, ανετότατα.

Πριν 1 μήνα έκανα 1150 km (με κυνηγάει παντού) σε τρεις μέρες.

Όλα γίνονται αλλά με ένα καθαρόαιμο εντούρο θα ανησυχουσαγια τη μοτοσυκλέτα γιατί δουλεύουνε με λίγο λάδι στο μοτέρ τους.
Σταμάτα ρε φίλε... Τέτοια λέτε και πάνε και παίρνουν μονοκυλινδρα με σέλα σερβιέτα και βρίζουν μετά από 50 χλμ πάνω τους
Σταμάτα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
[/QUOTE]

Ρε παιδιά... 10€ κάποιος να μου δώσει, να συμπληρώσω το ποσό να το πάρω, ρε παιδιά....
Σκουτερακιας καφετέριακιας.. Ουτε cents!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σταμάτα ρε φίλε... Τέτοια λέτε και πάνε και παίρνουν μονοκυλινδρα με σέλα σερβιέτα και βρίζουν μετά από 50 χλμ πάνω τους
Σταμάτα
Αν δεν έχει αφρατη άνετη σέλα δεν ξεκινάω λέμε.. Ας τα κάνουν τα εικοσάχρονα, τα κάναμε παλιά.. Πονάνε τα κρέατα μου.. Χαχαχ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν δεν έχει αφρατη άνετη σέλα δεν ξεκινάω λέμε.. Ας τα κάνουν τα εικοσάχρονα, τα κάναμε παλιά.. Πονάνε τα κρέατα μου.. Χαχαχ
Πες τα βρε κορυδαλιωτη....γιατι ο άλλος κάνει ποδήλατο 50 χλμ την ημέρα και μετά του φαίνεται το ccm πολυθρονα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πες τα βρε κορυδαλιωτη....γιατι ο άλλος κάνει ποδήλατο 50 χλμ την ημέρα και μετά του φαίνεται το ccm πολυθρονα
Μισές αλήθειες λέει.. Άμα δεις τη σελαρα που έχει θα πάθεις πλάκα! Είναι γυμνασμένο το αγόρι αλλά έχει κάνει και κουμάντα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Ρε παιδιά... 10€ κάποιος να μου δώσει, να συμπληρώσω το ποσό να το πάρω, ρε παιδιά....
Πω πω μηδενικά....!!!!o_O
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σταμάτα ρε φίλε... Τέτοια λέτε και πάνε και παίρνουν μονοκυλινδρα με σέλα σερβιέτα και βρίζουν μετά από 50 χλμ πάνω τους
Σταμάτα
Καλά, καλά δε θα γράψω τίποτα....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν δεν έχει αφρατη άνετη σέλα δεν ξεκινάω λέμε.. Ας τα κάνουν τα εικοσάχρονα, τα κάναμε παλιά.. Πονάνε τα κρέατα μου.. Χαχαχ
Με το μπαρδον αλλά το lc4 έχει άνετη σέλα? Οι κραδασμοί?


Εσύ είσαι δικός μας, ατίθασο νιατο.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Την θυμάμαι την αγγελία και πριν 2,5 χρόνια όπου είχα αρχίσει και έψαχνα για klx !!
Κατά καιρούς μπαίνω και το χαζεύω ακόμα!!
Όμορφο το 300αρι !!!
Η τιμή θα μπορούσε να ήταν και λίγο πιο κάτω πιστεύω!!
Θα μου πεις αν ήταν XR θα άγγιζε τα 3,5 σε τέτοια κατάσταση οπότε μια χαρά είναι!!! :roflmao:
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Την θυμάμαι την αγγελία και πριν 2,5 χρόνια όπου είχα αρχίσει και έψαχνα για klx !!
Κατά καιρούς μπαίνω και το χαζεύω ακόμα!!
Όμορφο το 300αρι !!!
Η τιμή θα μπορούσε να ήταν και λίγο πιο κάτω πιστεύω!!
Θα μου πεις αν ήταν XR θα άγγιζε τα 3,5 σε τέτοια κατάσταση οπότε μια χαρά είναι!!!
Το μαγαζι ειχε κ ενα 650 ιδιας χρονολογιας αν θυμαμαι. Πραγματικα πανεμορφα μηχανακια. Η τιμή δεν ειναι απαγορευτικη ,η ελλειψη μιζας ειναι.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Με το μπαρδον αλλά το lc4 έχει άνετη σέλα? Οι κραδασμοί?


Εσύ είσαι δικός μας, ατίθασο νιατο.
Κωστή όταν είχα δει την ωραία σέλα που είχες στο ccm πήρα μια δεύτερη σέλα και την έφτιαξα έτσι αφρατη φουσκωτή. Δεν μπορεί μια τέτοια σέλα να γίνει ποτέ σούπερ τουριστική γιατί σε μια πρόβλημα το κύριο θέμα της άνεσης αφορά και το πλάτος της. Να μοιράζεται το βάρος σε μεγάλη επιφάνεια.

Οι κραδασμοί στο lc4 είναι πάντα ένα θέματακι σε μεγάλες διαδρομές.
 
Top Bottom