Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S

Θα τα γούσταρα με 1000, άσχετα αν πιθανότατα να ξενέρωνα όταν τα οδηγούσα.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

Θα τα γούσταρα με 1000, άσχετα αν πιθανότατα να ξενέρωνα όταν τα οδηγούσα.
Nα δεις και τα άλλα του Γορίλα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Επειδή λέτε για τα lc4 να ξέρετε ότι οι κραδασμοί βοηθούν στην αιμάτωση του προστάτη οπότε το κωλαρίνο είναι πάντα φρεσκαδούρα.

Όλα τα έχει προβλέψει η ανυπέρβλητη μαμά ΚΤΜ.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή λέτε για τα lc4 να ξέρετε ότι οι κραδασμοί βοηθούν στην αιμάτωση του προστάτη οπότε το κωλαρίνο είναι πάντα φρεσκαδούρα.

Όλα τα έχει προβλέψει η ανυπέρβλητη μαμά ΚΤΜ.
Ο προστάτης δεν ελέγχει το κωλαρίνο βέβαια, αλλά ο τρόπος που σκέφτεσαι είναι forum friendly
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
το χαζεύω καιρό (από όταν το είχε 5500€..) αλλά ούτε ο άι Βασίλης με προσέχει, ούτε το τζόκερ βοηθάει...
το ξέρω, δεν είναι απαγορευτική η τιμή (αν και ίσως κάπως τσιμπημένη), αλλά.....



επίσης, αν ξέρετε κανέναν να θέλει λευκό Αστραχαν ABSάτο με κάποια εξτρά, σε λόγική τιμή, δώστε του το τηλέφωνό μου :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
μοντέλο 2017, ένα χιλιάρικο πιο φτηνά από καινούριο. Οι νόμοι της αγοράς είναι πιο ύποπτοι από απόφαση ΣτΕ με τους δικαστικούς που την ψήφισαν να βολεύονται σε υψηλές θέσεις στον ιδιωτικό τομέα μετά.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μοντέλο 2017, ένα χιλιάρικο πιο φτηνά από καινούριο. Οι νόμοι της αγοράς είναι πιο ύποπτοι από απόφαση ΣτΕ με τους δικαστικούς που την ψήφισαν να βολεύονται σε υψηλές θέσεις στον ιδιωτικό τομέα μετά.
εντάξει, επαγγελματίας είναι, μαγαζί έχει, κάπως πρέπει να βγει κι αυτός!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εντάξει, επαγγελματίας είναι, μαγαζί έχει, κάπως πρέπει να βγει κι αυτός!!!
βασικά μπερδεύτηκα με τις τιμές στο πλάι, 7550 βλέπω το ράλι κούτα οπότε το σχόλιό σου εύστοχο.

κοιτάζω πράγματα για το ουσιξσιξσιξ αυτοκίνητο σήμερα στο ψαρ.γρν
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
το χαζεύω καιρό (από όταν το είχε 5500€..) αλλά ούτε ο άι Βασίλης με προσέχει, ούτε το τζόκερ βοηθάει...
το ξέρω, δεν είναι απαγορευτική η τιμή (αν και ίσως κάπως τσιμπημένη), αλλά.....



επίσης, αν ξέρετε κανέναν να θέλει λευκό Αστραχαν ABSάτο με κάποια εξτρά, σε λόγική τιμή, δώστε του το τηλέφωνό μου :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Δηλαδη υπαρχει επαγγελματιας που εριξε την αρχικη του τιμη?
Πρωτη φορα το βλεπω.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ο προστάτης δεν ελέγχει το κωλαρίνο βέβαια, αλλά ο τρόπος που σκέφτεσαι είναι forum friendly
Σταμάτα εσύ μαρή όλα τα ξέρεις πχια...
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
το χαζεύω καιρό (από όταν το είχε 5500€..) αλλά ούτε ο άι Βασίλης με προσέχει, ούτε το τζόκερ βοηθάει...
το ξέρω, δεν είναι απαγορευτική η τιμή (αν και ίσως κάπως τσιμπημένη), αλλά.....



επίσης, αν ξέρετε κανέναν να θέλει λευκό Αστραχαν ABSάτο με κάποια εξτρά, σε λόγική τιμή, δώστε του το τηλέφωνό μου :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Επιτέλους!!!!!εκδηλωσου μωρι
Βάλτο αγγελία το ρημάδι να σωνουμε...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Επιτέλους!!!!!εκδηλωσου μωρι
Βάλτο αγγελία το ρημάδι να σωνουμε...
Ας φύγει το δικό σου πρώτα, μη σου κλέψω τη σειρά :p:p:p:p:p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Επειδή λέτε για τα lc4 να ξέρετε ότι οι κραδασμοί βοηθούν στην αιμάτωση του προστάτη οπότε το κωλαρίνο είναι πάντα φρεσκαδούρα.

Όλα τα έχει προβλέψει η ανυπέρβλητη μαμά ΚΤΜ.
Γιαυτό λένε: "αν δε δοκιμάσεις δε ξέρεις αν σου αρέσει".... αυτό παθαίνετε ρε κφλς και μετά μας αρχίζετε στα "μια φορά ΚΤΜ, για πάντα ΚΤΜ"
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σας δίνουν βεστρόμ 28 χιλιάρικα επειδή είναι συλλεκτικό μόνο για γνώστες, δεν σας αρέσει.
Σας δίνουν 16000 ευρώ πενφέ του 21 επειδή είναι Bord De L' Eau και το ξέρει όλος ο κόσμος, δεν σας αρέσει.

ΤΙ ΘΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
μμμμ..κάτι δεν πάει καλά...νομίζω..?
Όντως, τον πήρε φίλος τηλέφωνο. Την πουλάει είπε γιατί δεν χωράει εκεί που την βάζει, γιαυτό έχει βγάλει και τις χούφτες.
Επίσης δεν δέχεται να πάει σε εξουσιοδοτημένο λόγο χρόνου, μόνο στο χώρο του για έλεγχο.
 
Top Bottom