Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κουμπαράς... Καλός.
Λογικό φαντάζομαι για κάθε μηχανάκι 20+ ετών, ειδικά αν κάνει χώμα.
Εκτός και αν εννοείς κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο μοντέλο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λογικό φαντάζομαι για κάθε μηχανάκι 20+ ετών, ειδικά αν κάνει χώμα.
Εκτός και αν εννοείς κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο μοντέλο
2 φίλοι πλήρωναν συνέχεια και έμεναν συνέχεια.
Άλλοι λένε ότι δεν σπάει δεν χαλάει... Άβυσσος.
Η τιμή είναι ψηλή για τους γνωστούς λόγους ανυπαρξίας εργαλείων στην κατηγορία.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν ξέρω γιατί




Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν ξέρω γιατί




Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα χάλασες με τους γείτονες; :roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω γιατί




Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί είναι απλά εξαιρετικά καλό muscle bike
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αυτό γιατί φαίνεται να έχει ενδιαφέρον



Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αυτό γιατί φαίνεται να έχει ενδιαφέρον



Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομίζω πως πρωτοείδα αυτόν τον κινητήρα το 1982.... :rolleyes:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

Ένα μηχανάκι που πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει πουλήσει Ελλάδα. Δεν το έχει επικοινωνήσει προφανώς καλά η αντιπροσωπεία.

Μιλάμε για έναν κολοσσό, την Bajaj, το μοτέρ είναι το ίδιο με το 390 της ΚΤΜ, εξάλλου η BAjaj παράγει πολλά ΚΤΜ μεταξύ αυτών και το 390 Adventure. Έχει αρκετά άλογα, πλέον έχει και Upside down, Ακτινική δαγκάνα, είναι πολύ ευχάριστο στην οδήγηση, το είχα οδηγήσει σε ένα τεστ πριν χρόνια. Και έχει και αξεσουάρ στην αγορά. Όπως ζελατίνες που προσφέρουν ανεμοκάλυψη χωρίς να χαλάνε το μηχανάκι αισθητικά.

Μάλιστα για το 2022 η Bajaj κυκλοφορεί ήδη και σε λίγο θα έρθει Ευρώπη πιο φορτωμένο το μηχανάκι με πιο ταξιδιωτικό χαρακτήρα. Και η μηχανή κατεβάζει κοντέρ 170km/h, not bad!!



Και όλα αυτά με 4 και κάτι χιλιάρικα, όσα ζητάει η Honda για ένα σκούτερ SH150 (γελάω δυνατά lol). Εγώ πάντως το χτύπαγα ευκολα και σερβις ανταλλακτικά KTM, ίδια αντιπροσωπεία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Ένα μηχανάκι που πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει πουλήσει Ελλάδα. Δεν το έχει επικοινωνήσει προφανώς καλά η αντιπροσωπεία.

Μιλάμε για έναν κολοσσό, την Bajaj, το μοτέρ είναι το ίδιο με το 390 της ΚΤΜ, εξάλλου η BAjaj παράγει πολλά ΚΤΜ μεταξύ αυτών και το 390 Adventure. Έχει αρκετά άλογα, πλέον έχει και Upside down, Ακτινική δαγκάνα, είναι πολύ ευχάριστο στην οδήγηση, το είχα οδηγήσει σε ένα τεστ πριν χρόνια. Και έχει και αξεσουάρ στην αγορά. Όπως ζελατίνες που προσφέρουν ανεμοκάλυψη χωρίς να χαλάνε το μηχανάκι αισθητικά.

Μάλιστα για το 2022 η Bajaj κυκλοφορεί ήδη και σε λίγο θα έρθει Ευρώπη πιο φορτωμένο το μηχανάκι με πιο ταξιδιωτικό χαρακτήρα. Και η μηχανή κατεβάζει κοντέρ 170km/h, not bad!!



Και όλα αυτά με 4 και κάτι χιλιάρικα, όσα ζητάει η Honda για ένα σκούτερ SH150 (γελάω δυνατά lol). Εγώ πάντως το χτύπαγα ευκολα και σερβις ανταλλακτικά KTM, ίδια αντιπροσωπεία.
και κάπου έχει βίντεο Αλάσκα Γη του Πυρός με τέτοιο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Γιατί του λείπει η έμπνευση, αδιάφορο, μοιάζει με hornet 20ετίας :rolleyes:
Δηλαδή εννοείς πώς το best seller της κατηγορίας ''made in βαθειά China'' με όνομα Γκοργκολής Daytona (ουσιαστικά No name) και εμφάνιση αυτή



πετυχαίνει τις πωλήσεις του λόγω εμφάνισης? Που είναι σαν transformer μετά απο τρακάρισμα με ποταμόπλοιο??!
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Δηλαδή εννοείς πώς το best seller της κατηγορίας ''made in βαθειά China'' με όνομα Γκοργκολής Daytona (ουσιαστικά No name) και εμφάνιση αυτή



πετυχαίνει τις πωλήσεις του λόγω εμφάνισης? Που είναι σαν transformer μετά απο τρακάρισμα με ποταμόπλοιο??!
Μα ακριβώς όπως το εθεσες, για αυτο τις πετυχαίνει. Για τις τρανσφορμερ ζαντες οθονες μονομπρατσα εξατμισεις και λοιπες ντιζαινιες
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μα ακριβώς όπως το εθεσες, για αυτο τις πετυχαίνει. Για τις τρανσφορμερ ζαντες οθονες μονομπρατσα εξατμισεις και λοιπες ντιζαινιες
προτιμώ να σκέφτομαι πώς είναι περισσότερο θέμα marketing Και όχι πώς ειδικά τα νέα παιδιά έχασαν τελείως το γούστο τους!!:D
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

Ένα μηχανάκι που πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει πουλήσει Ελλάδα. Δεν το έχει επικοινωνήσει προφανώς καλά η αντιπροσωπεία.

Μιλάμε για έναν κολοσσό, την Bajaj, το μοτέρ είναι το ίδιο με το 390 της ΚΤΜ, εξάλλου η BAjaj παράγει πολλά ΚΤΜ μεταξύ αυτών και το 390 Adventure. Έχει αρκετά άλογα, πλέον έχει και Upside down, Ακτινική δαγκάνα, είναι πολύ ευχάριστο στην οδήγηση, το είχα οδηγήσει σε ένα τεστ πριν χρόνια. Και έχει και αξεσουάρ στην αγορά. Όπως ζελατίνες που προσφέρουν ανεμοκάλυψη χωρίς να χαλάνε το μηχανάκι αισθητικά.

Μάλιστα για το 2022 η Bajaj κυκλοφορεί ήδη και σε λίγο θα έρθει Ευρώπη πιο φορτωμένο το μηχανάκι με πιο ταξιδιωτικό χαρακτήρα. Και η μηχανή κατεβάζει κοντέρ 170km/h, not bad!!



Και όλα αυτά με 4 και κάτι χιλιάρικα, όσα ζητάει η Honda για ένα σκούτερ SH150 (γελάω δυνατά lol). Εγώ πάντως το χτύπαγα ευκολα και σερβις ανταλλακτικά KTM, ίδια αντιπροσωπεία.
Να έβγαζαν ένα πολιτικό εντουράκι με βάση αυτό το μοτέρ! Και με τιμή Bajaj :hungry::inlove:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να έβγαζαν ένα πολιτικό εντουράκι με βάση αυτό το μοτέρ! Και με τιμή Bajaj :hungry::inlove:
Καλά θα ήταν αλλά δεν ξέρω αν προβλέπεται καθώς ο όμιλος έχει την ΚΤΜ να μας τα παίρνει με κάτι τέτοια.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
προτιμώ να σκέφτομαι πώς είναι περισσότερο θέμα marketing Και όχι πώς ειδικά τα νέα παιδιά έχασαν τελείως το γούστο τους!!:D
Και όμως μεγαλωμένοι με ηλεκτρονικά κ πολλά γκατσετ αυτά κοιτάνε..
Δύο γνωστοί που το πήραν...το πρώτο που είπαν είναι για την ηλεκτρική τάπα..ζελατίνα .για τους φωτιζόμενος διακόπτες... καμμία κουβέντα για κινητήρα.. αναρτήσεις..!!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και όμως μεγαλωμένοι με ηλεκτρονικά κ πολλά γκατσετ αυτά κοιτάνε..
Δύο γνωστοί που το πήραν...το πρώτο που είπαν είναι για την ηλεκτρική τάπα..ζελατίνα .για τους φωτιζόμενος διακόπτες... καμμία κουβέντα για κινητήρα.. αναρτήσεις..!!!!!
Ότι να ναι..
 
Top Bottom