Αναζήτηση δικύκλου 640 (άκυρο)

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εννοείται ότι το 690 είναι τεράστιο upgrade. Όταν υπερβάλω και λέω θα πεθάνω με το 640 απλά θέλω να δώσω έμφαση στο ποσό καλά έχει ταιριάξει σε μένα. Οπτικά σωματοτυπικα και φιλοσοφικά. Σιγουρα το 690 μπορεί να το ξεπεράσει αυτό το συναίσθημα. Και όχι μόνο το 690. Αλλά με το budget μου και γω σαν και σένα και με το συγκεκριμένο 640 του φίλου μου, θεωρώ δεν θα μπορούσα να αγοράσω κάτι καλύτερο.
Πήρες ένα από τα καλύτερα της αγοράς βέβαια.....
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
NikosRE Αααααα Έτσι ήξερα και εγώ να λέω στον κόσμο να το πάρει! :yew:
Σκέψου αυτός που το πούλησε ακόμα καλημέρα δεν του λέμε που δεν το έβαλε εδώ μέσα να μαλιοτραβηχτουμε ποιος θα το πάρει :cautious:


:roflmao::roflmao:
 

WannabeADV

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-μαντρί και λίγο Πήλιο στις άδειες
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
F650 GS DAKAR
Σκέψου αυτός που το πούλησε ακόμα καλημέρα δεν του λέμε που δεν το έβαλε εδώ μέσα να μαλιοτραβηχτουμε ποιος θα το πάρει :cautious:


:roflmao::roflmao:
Η μακρυά από 640 πάντως θα μου λέει το φόρουμ, ή θα μαλλιοτραβιεται για το ποιος θα πρωτοπάρει!
Η αποφασιστικότητα στο μεγαλείο της!!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
KTM 640 LC4 Adventure R '04 - Car.gr κάνε 1 τηλ.,δεν έχεις να χάσεις τίποτα,δεν τον ξέρω,ούτε το 640 επίσης,πες του πως τα χρήματα που ζητάει είναι στο ΘΕΟ,αλλά στα +-2500€-3000€ ΤΑΒΑΝΙ εγώ θα το σκεφτόμουν
....ίσως είναι και μέλος ο άνθρωπος εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
KTM 640 LC4 Adventure R '04 - Car.gr και αυτό θα κοίταζα επίσης αν το κουβεντιάζει κάτω απο 3000€.2003 και αυτό(οι περισσότεροι γράφουν ημερομηνία 1ης άδειας και όχι έτος παραγωγής).
 

WannabeADV

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-μαντρί και λίγο Πήλιο στις άδειες
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
F650 GS DAKAR
KTM 640 LC4 Adventure R '04 - Car.gr κάνε 1 τηλ.,δεν έχεις να χάσεις τίποτα,δεν τον ξέρω,ούτε το 640 επίσης,πες του πως τα χρήματα που ζητάει είναι στο ΘΕΟ,αλλά στα +-2500€-3000€ ΤΑΒΑΝΙ εγώ θα το σκεφτόμουν
....ίσως είναι και μέλος ο άνθρωπος εδώ.
KTM 640 LC4 Adventure R '04 - Car.gr και αυτό θα κοίταζα επίσης αν το κουβεντιάζει κάτω απο 3000€.2003 και αυτό(οι περισσότεροι γράφουν ημερομηνία 1ης άδειας και όχι έτος παραγωγής).
Και τα δυο τα συγκεκριμένα τα έχω χαζέψει στο καρ ρε συ, αλλά τα πουλάνε σε τρελή τιμή!
Δεν νομίζω να μην ξέρουν οι ιδιοκτήτες τους ποσο αξίζουν πραγματικά, αλλά παρόλα αυτά τόσο τα έχουν βάλει, χωρισ να καταλαβαίνω το λόγο. Με αυτό το σκεπτικό δεν μπήκα καν στον κόπο να πάρω τηλ. Μην τους προσβάλω.
Θα μου πεις αν δεν θέλει ο άλλος να προσβληθεί, ας βάλει και σωστή τιμή. Εγω γιατί να πουλάω σε σωστή τιμή; Μ@λ@κ@ς είμαι;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Και τα δυο τα συγκεκριμένα τα έχω χαζέψει στο καρ ρε συ, αλλά τα πουλάνε σε τρελή τιμή!
Δεν νομίζω να μην ξέρουν οι ιδιοκτήτες τους ποσο αξίζουν πραγματικά, αλλά παρόλα αυτά τόσο τα έχουν βάλει, χωρισ να καταλαβαίνω το λόγο. Με αυτό το σκεπτικό δεν μπήκα καν στον κόπο να πάρω τηλ. Μην τους προσβάλω.
Θα μου πεις αν δεν θέλει ο άλλος να προσβληθεί, ας βάλει και σωστή τιμή. Εγω γιατί να πουλάω σε σωστή τιμή; Μ@λ@κ@ς είμαι;
Ρίξε μια ματια στις αγγελίες εδώ να δείς ένα dakar που έβαλε συμφορουμίτης σε τίμια τιμή(να επισημάνω πως δεν γνωρίζω ουτε τη μοτο ουτε τα παληκάρια),να σε βοηθήσω προσπαθώ.
Μίλα και Βαγγέλη tc-drift rift μπα και τον πείσεις να σου δώσει το 640
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πήρες ένα από τα καλύτερα της αγοράς βέβαια.....
...και ο πωλητής αυτός είχε πάρει 990 απο τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ της τότε αγοράς:ktm:
 
Τελευταία επεξεργασία:

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Τελειώσατε με τις.... φιλοφρονήσεις;;; :friend:

Έχουμε και ένα μηχανάκι να βρούμε!!!!
Άντε μπράβο! Συμμορφωθείτε!!! 
Με πεθάνατε και οι δύο..!!!

Στο ίδιο τέμπο κι εγώ θα παραθέσω φωτογραφία από τον εδώ χώρο(δεν την ασπάζομαι 100%) μπας και βοηθήσω τον Κυριάκο..





:p:p:p
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Με πεθάνατε και οι δύο..!!!

Στο ίδιο τέμπο κι εγώ θα παραθέσω φωτογραφία από τον εδώ χώρο(δεν την ασπάζομαι 100%) μπας και βοηθήσω τον Κυριάκο..





:p:p:p
Μπορεί να χάνουμε σωματικά μέλη (εκτός από μεσες αυχαινες, χαλασμένο δεξί γόνατο, επικονδυλητιδα στον αγκώνα, προστέθηκε και μηνίσκος στο αριστερό πριν καμία βδομάδα…) αλλά τουλάχιστον η καρδιά γίνεται πιο νέα! Χαχα

η απλά είμαι σε denial για τα γεράματα μου και δεν έχει να κάνει τίποτα με το KTM.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τελειώσατε με τις.... φιλοφρονήσεις;;; :friend:

Έχουμε και ένα μηχανάκι να βρούμε!!!! :laugh:
Άσε τους ανθρώπους να εκφραστούν ελεύθερα, μου αρέσει.
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Ήθελα να πάρω 640 πριν 4 χρόνια. Οδήγησα ένα του 2002 για λίγο στην πόλη μέσα βέβαια και οι κραδασμοι μου χάλασαν τα σφραγίσματα...Τελικά αγόρασα το G650 xchalenge πιο σύγχρονο ( αν θέλεις έχει και ABS) με μόνο μειονέκτημα το ύψος σέλας.
Δες του φίλου ztakisg16


Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Πιστεύω πώς το 520 της ίδιας χρονιάς είναι μιά καλή επιλογή.....
Γαϊδουράγκαζο, αναρτήσεις μιά χαρά, χάνει μόνο σε φαίρινγκ-σκάρα.....
 
Top Bottom