ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Troffy nr 9 ,not my Troffy.
Ξεκίνησα 2 Δεκεμβρίου με την παρέα να το χαρτογραφησουμε με τρελή όρεξη και επιθυμία, αλλά η τύχη είχε αλλά σχέδια για μένα.Πτωση μια καλή εξάρθρωση που με άφησε χωρίς συνδέσμους ,λέω δε μαμιεται θα είμαι έτοιμος για την εκδήλωση. 2 εβδομάδες πριν το τροφυ ο υπεύθυνος της αποκατάστασης μου ,μου χάλασε τα όνειρα.
Έτσι λοιπόν με μια απογοήτευση,μη πω ψιλοκαταθλιψη,αποφάσισα ότι θα μου στοίχιζε περισσότερο το να μην παρευρεθώ καθόλου στην εκδήλωση από το απλά να μην την οδηγήσω.σας ζήλεψα ρε μπαγασες το ομολογώ, αλλά χάρηκα πάρα πολύ που είδα τα μουτσουνια σας μαζεμένα 2 υπέροχες μέρες.ατομα που μπορεί να βλεπόμαστε μόνο μερικές ώρες κάθε χρόνο, αλλά κάθε φορά που σας βλέπω ανοίγει η διάθεση μου.οπως κάθε χρόνο γνώρισα και νέο κόσμο,είδα την ευχαρίστηση έκπληξη των δύο δεσποινιδων να ομορφαίνουν την εκδήλωση, και μπράβο πολλά καθότι άκουσα το ποσό καλές οδηγοί ειναι :friendship:
Καλά να είμαστε γέροι,έχω ήδη δηλώσει συμμετοχή στη χαρτογράφηση του επόμενου troffy.Απο το troffy σας γνώρισα και για μένα είναι θεσμός που τον αγαπω.φετος για μένα η εκδήλωση ήταν 3 μέρες χαλάρωσης με καλή παρέα ηρεμία και πνευματική χαλάρωση.με το καλό στο επόμενο να οδηγήσουμε όλοι μαζί

P.s γελάτε καριολια αλλά εγώ ψάρια έπιασα και θα τα φάω μόνος μου :friend::ll:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η διαδρομή του Σαββάτου ήταν όμορφη με το πιπεράκι της σε κάποια σημεία αλλά όλα τα λ7 ήταν το Μαίναλο...!
Και εμείς έχουμε έλατο αλλά όχι τους δρόμους αυτούς εντός του δάσους.
Απλά καταπληκτικές διαδρομές!

Στην λίμνη Λάδωνα.








Στην όμορφη Δημητσάνα όπου έγινε στάση για καφέ και τσιμπολόγημα...
Στην παρέα μας και το γρήγορο ψαλίδι ο Χρήστος ο οποίος απορώ πως είχε την υπομονή να μας περιμένει διότι ως γνωστόν είναι ΤΙΜΟΝΙ ΔΥΝΑΤΟ...!:ok:








Εντός του Μαίναλου λίγες φωτό γιατί όλοι πηγαίναν σφαίρα και δεν σταματούσαν πουθενά...:rolleyes:


Το κλείσιμο της ημέρας μας βρήκε στην Κλειτορία για τον γνωστό ανεφοδιασμό...
Και τα εφτά ήταν υπέροχα!!!
(και δεν έμεινε κανένα για την ώρα...:p:ok:)





Βαγγέλη tc-drift ευχαριστούμε για τους καφέδες και την παρέα στην διαδρομή!
Δεν είναι και εύκολο πράγμα να κάνεις την σκούπα...
 

dsdimitris

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
Africa Twin xrv750(rd07a) (1999)
Να κ ένας Δημήτρης με το Kawasaki του .




Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λεωνίδας ευχαριστούμε πολύ για την παρεα σου αλλα και για τος φωτογραφίες σου!
 

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Troffy nr 9 ,not my Troffy.
Ξεκίνησα 2 Δεκεμβρίου με την παρέα να το χαρτογραφησουμε με τρελή όρεξη και επιθυμία, αλλά η τύχη είχε αλλά σχέδια για μένα.Πτωση μια καλή εξάρθρωση που με άφησε χωρίς συνδέσμους ,λέω δε μαμιεται θα είμαι έτοιμος για την εκδήλωση. 2 εβδομάδες πριν το τροφυ ο υπεύθυνος της αποκατάστασης μου ,μου χάλασε τα όνειρα.
Έτσι λοιπόν με μια απογοήτευση,μη πω ψιλοκαταθλιψη,αποφάσισα ότι θα μου στοίχιζε περισσότερο το να μην παρευρεθώ καθόλου στην εκδήλωση από το απλά να μην την οδηγήσω.σας ζήλεψα ρε μπαγασες το ομολογώ, αλλά χάρηκα πάρα πολύ που είδα τα μουτσουνια σας μαζεμένα 2 υπέροχες μέρες.ατομα που μπορεί να βλεπόμαστε μόνο μερικές ώρες κάθε χρόνο, αλλά κάθε φορά που σας βλέπω ανοίγει η διάθεση μου.οπως κάθε χρόνο γνώρισα και νέο κόσμο,είδα την ευχαρίστηση έκπληξη των δύο δεσποινιδων να ομορφαίνουν την εκδήλωση, και μπράβο πολλά καθότι άκουσα το ποσό καλές οδηγοί ειναι :friendship:
Καλά να είμαστε γέροι,έχω ήδη δηλώσει συμμετοχή στη χαρτογράφηση του επόμενου troffy.Απο το troffy σας γνώρισα και για μένα είναι θεσμός που τον αγαπω.φετος για μένα η εκδήλωση ήταν 3 μέρες χαλάρωσης με καλή παρέα ηρεμία και πνευματική χαλάρωση.με το καλό στο επόμενο να οδηγήσουμε όλοι μαζί

P.s γελάτε καριολια αλλά εγώ ψάρια έπιασα και θα τα φάω μόνος μου :friend::ll:
Εγώ έπιασα μπότα.
Να στη φέρω για σούπα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Μετρώντας δύο troffy και ένα λασποtherapy τα τελευταία 3 χρόνια τα βάζω με τις υποχρεώσεις που δεν με αφήνουν να χαρώ περισσότερες στιγμές με αρκετούς από εσάς που γνώρισα και νοιωθω πως σας ξέρω κ με ξέρετε χρόνια.
Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές για άλλη μια φορά
Ήταν όλα άψογα.
Επίσης το προσωπικό του κάμπινγκ μας εκμυστηρεύτηκε ότι ήταν όλοι άψογοι και πέρασαν πολύ καλά μαζί μας.
Στο 2ο λοιπόν troffy μου ήρθα πιο προετοιμασμένος και ζοριστηκα λιγότερο από το πρωτο.δυο φορές παραλίγο να σκάσω σαν καρπούζι αλλά το έσωσα τελευταία στιγμή.
Βλέπετε ο γέροντας μου είναι 40 ετών και δεν συγχωρεί εύκολα.
Φωτογραφίες θα ανεβάζω μια μια καθώς με την τεχνολογία είμαι τσακωμενος


 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνίδας ευχαριστούμε πολύ για την παρεα σου αλλα και για τος φωτογραφίες σου!
Δημήτρη σας ευχαριστώ κ εγώ για την εξαιρετική παρέα σας κ θα ξαναβρεθούμε πιστεύω σύντομα.
Χάρηκα που σε γνώρισα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μετρώντας δύο troffy και ένα λασποtherapy τα τελευταία 3 χρόνια τα βάζω με τις υποχρεώσεις που δεν με αφήνουν να χαρώ περισσότερες στιγμές με αρκετούς από εσάς που γνώρισα και νοιωθω πως σας ξέρω κ με ξέρετε χρόνια.
Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές για άλλη μια φορά
Ήταν όλα άψογα.
Επίσης το προσωπικό του κάμπινγκ μας εκμυστηρεύτηκε ότι ήταν όλοι άψογοι και πέρασαν πολύ καλά μαζί μας.
Στο 2ο λοιπόν troffy μου ήρθα πιο προετοιμασμένος και ζοριστηκα λιγότερο από το πρωτο.δυο φορές παραλίγο να σκάσω σαν καρπούζι αλλά το έσωσα τελευταία στιγμή.
Βλέπετε ο γέροντας μου είναι 40 ετών και δεν συγχωρεί εύκολα.
Φωτογραφίες θα ανεβάζω μια μια καθώς με την τεχνολογία είμαι τσακωμενος


Ο γέροντας είναι κοτσανατος για την ηλικία του κ πολύ ωραίος.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ήθελα ένα review του Κόκκινη οργή σχετικά με το συγκεκριμένο για το πως κινήθηκε σε αυτές τις διαδρομές.
Μαντάρα.....εγώ θέλω να πει ο Κόρακας πως τον είδε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εγώ πάντως τον είδα ικανοποιημένο.



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Κοίτα να πω την αλήθεια εγώ δεν έχω κοιμηθεί μαζί τους.
Τους ξέρω έξω απ'το σπίτι.:p:laugh:
Τον τραυματίσαμε λίγο ψυχολογικά τον καναλάρχη 2wheeler στο δωμάτιο είναι αλήθεια! Χαχα αλλά είναι παλικάρι και αντέχει!

δεν έχω προλάβει να ανασυγκροτησω τις σκέψεις μου ακόμα, θα επανέλθω με τις εντυπώσεις μου και τα απαραίτητα ευχαριστώ και μνείες αργότερα, προς το παρόν προσγείωση στην καθημερινότητα, που μπορώ να πω φαντάζει πολύ πιο ευχάριστη μετά την συνεύρεση με όλους σας!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εγώ κρατάω μια κουβέντα που άκουσα απο κάποιον, νομίζω τον Doc.DD, οτι το φόρουμ έχει ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, προσωπικά για μένα αυτό τα λέει όλα.

Στο τέλος της μέρας δε μετράνε ούτε μηχανάκια ούτε άλογα ούτε τίποτα, παρά μόνο ποιοι είναι δίπλα σου....άντε και πόσο τσίπουρο έχει το τραπέζι.

Με συνεπήρε η χαρά της οδήγησης και δεν έβγαλα όσες φωτογραφίες υπολόγιζα επομένως το υλικό από εμένα είναι λίγο.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ.


Κόκκινη οργή


Dουαν


Dουαν & dodos



b2bstam



LARRY (σου πάνε τα ΚΤΜ)



NikosRE



thenos



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ πάντως τον είδα ικανοποιημένο.



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρίχνεις λάδι στην φωτιά.....η λάσπη στα τσαντάκια 1 μέτρο πάνω από το έδαφος, γιατί υπάρχει???
Λέω εγώ τώρα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετρώντας δύο troffy και ένα λασποtherapy τα τελευταία 3 χρόνια τα βάζω με τις υποχρεώσεις που δεν με αφήνουν να χαρώ περισσότερες στιγμές με αρκετούς από εσάς που γνώρισα και νοιωθω πως σας ξέρω κ με ξέρετε χρόνια.
Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές για άλλη μια φορά
Ήταν όλα άψογα.
Επίσης το προσωπικό του κάμπινγκ μας εκμυστηρεύτηκε ότι ήταν όλοι άψογοι και πέρασαν πολύ καλά μαζί μας.
Στο 2ο λοιπόν troffy μου ήρθα πιο προετοιμασμένος και ζοριστηκα λιγότερο από το πρωτο.δυο φορές παραλίγο να σκάσω σαν καρπούζι αλλά το έσωσα τελευταία στιγμή.
Βλέπετε ο γέροντας μου είναι 40 ετών και δεν συγχωρεί εύκολα.
Φωτογραφίες θα ανεβάζω μια μια καθώς με την τεχνολογία είμαι τσακωμενος


Σιγά τον γέροντα....νεουδι μπροστά στα ταμπούρα που μαζεύτηκαμε φέτος.
Κάποια στιγμή τους είχα μπροστά μου και έτριζαν όλα μαζι, μιλάμε για μελωδια
 

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Σιγά τον γέροντα....νεουδι μπροστά στα ταμπούρα που μαζεύτηκαμε φέτος.
Κάποια στιγμή τους είχα μπροστά μου και έτριζαν όλα μαζι, μιλάμε για μελωδια
Να ξέρεις ότι σου ρίχνει 4 χρόνια.τα "ταμπούρλα" τα έβγαλα πριν χρονια για να ησυχάσουν τα αυτιά μου
 
Top Bottom