Βαλκανια 10-18 Ιουνιου 2017

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ssshh. Το Στέργιο θα τον ακούς. Θα βρεθεί η λύση. Εμείς οφείλουμε να δηλώσουμε δημόσια την αδυναμία αποστολής εκπροσώπου.
Έτσι!
Σωστός ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
η ατυχία με κυνηγά!
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να παίξεις το χαρτί που έχεις κρυμμένο στο μανίκι.....βαλτους μια φωτο Σου!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ψηνομουν άνετα να ακολουθήσω αλλά εκείνες οι μέρες δυστυχως είναι οι χειρότερες για εμένα, επαγγελματικά και οικονομικα.

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να παίξεις το χαρτί που έχεις κρυμμένο στο μανίκι.....βαλτους μια φωτο Σου!!
Με ντακ φεις


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να παίξεις το χαρτί που έχεις κρυμμένο στο μανίκι.....βαλτους μια φωτο Σου!!
κρίμα κι άδικο! και να μη μπορεί όντως να έρθει κάποιος και να κλαίει ακόμα πιο πολύ από το γεγονός ότι δε μπορεί να ακολουθήσει?! :p
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ψηνομουν άνετα να ακολουθήσω αλλά εκείνες οι μέρες δυστυχως είναι οι χειρότερες για εμένα, επαγγελματικά και οικονομικα.

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:hpbrd::friendship::friendship::friendship:πολυχρονος δημο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να παίξεις το χαρτί που έχεις κρυμμένο στο μανίκι.....βαλτους μια φωτο Σου!!
Ζωή μην βάλεις φωτογραφία ( δεν ειμαστε site γνωριμιών ) ταξίδια ονειρεύομαστε !
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Ζωή μην βάλεις φωτογραφία ( δεν ειμαστε site γνωριμιών ) ταξίδια ονειρεύομαστε !
όπως είδες δεν έβαλα και ούτε είχα σκοπό! άλλωστε νομίζω ότι έτσι το είπαν πάνω στη φάση και την πλάκα :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
όπως είδες δεν έβαλα και ούτε είχα σκοπό! άλλωστε νομίζω ότι έτσι το είπαν πάνω στη φάση και την πλάκα :)
Καλημέρα, καλά νομίζεις :)

Αλλά αν βάλεις, ή που δε θα βρεις ποτέ, ή που θα μπερδευτείς τι να διαλέξεις :ll:

Πέρα από την πλάκα, οι ημερομηνίες που έβαλες δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν?
Είναι μικρό το διάστημα για να κανονίστουν άδειες κλπ, γιατί μιλάμε για 8 μέρες.... Σίγουρα πολλοί θέλουν και μπορούν γενικώς. Αλλά αυτό το "fix" στην ημερομηνία για 20 μέρες μπροστά είναι ζόρι.
Πάντως μη βιάζεσαι πολύ, ούτε 24ωρο δεν έκλεισε το ποστ σου κι υπάρχει ενδιαφέρον. Κάποιος θα μπορεί ;)
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλώς ήρθες Ζωή στη παρέα μας !!
Βάλε ενα καφέ κάπου κοντά σου και τα υπόλοιπα τους τα λες γιατί βλέπω στο ψήσιμο τους έχεις. ...:brbq:
 

Zoey

Μέλος
Όνομα
Ζωή
Μοτό
SUZUKI GN 125
Καλώς ήρθες Ζωή στη παρέα μας !!
Βάλε ενα καφέ κάπου κοντά σου και τα υπόλοιπα τους τα λες γιατί βλέπω στο ψήσιμο τους έχεις. ...:brbq:
Λοιπόν παιδιά!! Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα..

Δυστυχώς η ημερομηνία είναι φιξ επειδή έχει προετοιμαστεί από αρκετό καιρό πριν για να κανονιστούν ακριβώς οι άδειες των υπολοίπων (εγώ είμαι κενή φέτο το καλοκαίρι γενικότερα :p ) .. Θα έχω νεώτερα για πιθανή αλλαγή εντός της ημέρας αλλά μάλλον δύσκολο το κόβω!

τώρα. Όσοι θέλετε και μπορείτε ΓΙΑ ΚΑΦΕ (!!!) είπαμε ότι είμαι βόλο (αγριά, λεχώνια, καλά νερά, νέα ιωνία, πορταριά, γουερέβερ τριγύρω) αυτή την εβδομάδα μπορώ μόνο πρωινά από τις 10 π.μ. έως τη 1 μ.μ.! Πείτε μου πότε βολεύεστε και κανονίζεται άνετα! Διαφορετικά από δευτέρα όοοο,τι ώρα να'ναι κάθε μέρα!
 
Top Bottom